dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Jarní trendy aneb co právě frčí

Přidat na Seznam.cz
Společně s trendem zkracování nohavic přichází TOP trend letošního jara, o který nesmíte být ochuzeny. Přivítejte třepení!

Společně s trendem zkracování nohavic, které nápadně obnažují tajnou zbraň všech dívek a dam, přichází trend letošního jara, o který nesmíte být ochuzeny. Přivítejte třepení!

Nepotrpíte-li si přímo na roztrhané džíny, které se drží na špici TOP trendů už déle než druhou sezonu, můžete vyzkoušet jejich decentnější, zato žhavější alternativu - roztřepené okraje. Největší vtip je v tom, že ačkoli na podobně ukončené nohavice už celkem běžně narazíte u vybraných prodejců módy, nemusíte za ně vypláznout ani korunu z vlastní kapsy. Tedy náleží-li tato kapsa páru džínových nohavic. Ale co si budeme povídat, která z vás by nevlastnila alespoň jedny džínsy, že.

 

 

Vezměte to do svých rukou a šmitec

Jednoduše si pohrajte se staršími džínsy, které vás již omrzely. Vezměte nůžky a prostě odstřihněte kus spodního lemu, na kterém se následně autorsky podepíšete tak, že budete povytahovat jednotlivé nitky, dokud nedosáhnete dle vašeho mínění dostatečně perfektního výsledku. Výraz perfektní může být poněkud zavádějící. Zapomeňte na kdejaké zbytečné vyměřování a šmik, fik.

Jestliže se na podobné experimentování necítíte, zajděte do svého oblíbeného obchodu a určitě alespoň jedny džínsy v tomto provedení, tedy s roztřepenými nohavicemi, vyzkoušejte. Nemůžete přeci stále do kolečka podléhat tomu falešnému pocitu „tak tohle mě tedy rozhodně slušet nebude“!

pinterest.com, facebook.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA JARNÍ TRENDY DŽÍNY ROZTRHANÉ DŽÍNY ROZTŘEPENÉ NOHAVICE TŘEPENÍ MÓDNÍ TRENDY 2018

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek