dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Přidat na Seznam.cz
Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Bianconi svou kariéru zahájil tím, že vyráběl skleněné flakonky na parfémy, výtvarné vázy i další předměty. A právě jeho květiny Wisteria teď vstoupily do módní podoby v barvách měkké bílé, jemné růžové, ve smetanově žluté, v něžné lila i zelené. Perfektním kontrastem jsou sytě rudé modely.

Návrhář se zaměřil na výrazné siluety, ostré tvary, přísná zakončení, které doprovázelo množství volánků, květin a listů, připomínající strom Wisteria. To vše zahalil do průhledné organzy, mohéru i hedvábného tylu.

Sofistikovaný vzhled modelů zaujal na první pohled. Díky jemným téměř monochromatickým odstínům bylo vše dechberoucí. Tomuhle říkáme perfektní práce!

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DELPOZO JOSEP FONT KVĚTINY JARO 2019

Související články

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Celý článek

Alberta Ferretti se zaměřila na denní outfity ve spojení s lehkou výstředností

Italská návrhářka se tentokrát více zaměřila na denní outfity, aby však nezklamala, přidala pár šatů ala červený koberec, u kterých se inspirovala mořem.

Celý článek

Debutová Resort kolekce Virginie Viard pro Chanel nadchla diváky

Virginie Viard byla po smrti Karla Lagerfelda jmenována do funkce kreativní ředitelky. Její debutová Cruise kolekce 2020 ukázala jasný směr, kterým se nyní bude módní dům ubírat.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Kolekce Cruise 2020 značky Dior je plná kultury, tradic a pocitů

Maria Grazia Chiuri rozvíjí kolekce u značky Dior neskutečně intuitivně a přirozeně. Její aktuální práce se odráží od místa, které již inspirovalo mnoho umělců, básníků a dobrodruhů.

Celý článek
Chiara Ferragni Logomania

Nová kolekce Chiary Ferragni

Italská kráska Chiara Ferragni na sebe upozornila již více než před deseti lety svým blogem The Blonde Salad a zanedlouho se stala jednou z nejvlivnějších fashion influencerů. Před dvěma lety otevřela v Miláně první obchod se svou značkou Chiara Ferragni Collection a my se teď zaměříme na její nejnovější kolekci.

Celý článek
Emma Watson

Čarodějný den s Emmou Watson

Krásná, inspirativní, skromná, inteligentní, ale také stylová. Co se naučit od současné módní ikony Emmy Watson?

Celý článek

Kabelkový svět: Kterou si vybrat na jaro?

Kabelky, kterými byste měla být posedlá jsou ty z jarních kolekcí. Jejich prodej je v plném proudu a není na co čekat.. Které kousky jsou aktuálně v kurzu?

Celý článek