dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Je patka v módě?

Přidat na Seznam.cz
Chcete změnu a nevíte jakou? Nechte si ostříhat patku! 

Móda a účesy, věčné a vděčné téma. Tak jako jsou udávané trendy na módním poli, není tomu jinak ani na tom kadeřnickém. Každou sezónu se střídají nové střihy. Jednou vládne to a podruhé zase tamto. Nic není nikdy out navždy.

Patka se také vrací ve vlnách
Její kralování mezi účesy střídavě nahrazuje ofinka, která však nesluší všem ženám. Proč právě patku? Patka vám nezkracuje obličej. Některé ženy mají nízké čelo a patka vám ho rozhodně nebude snižovat. Pokud přijdete ke kadeřnici a ona vám udělá na hlavě cokoli, co si budete přát aniž by vám poradila a případně vás odradila od nápadu, který by mohl dopadnout špatně, berte nohy na ramena. Nelitujte toho, že máte patku, je sexy a rafinovaná. Patka vám krásně orámuje obličej. Nechá vyniknout konturám tváře nebo naopak může váš obličej zúžit. Poslouží vám právě tak jak budete potřebovat. V kombinaci s dlouhými vlasy vypadá velice žensky.

Máte-li krátké vlasy budete na své okolí působit nezkrotným dojmem. Romantika, elegance, rebelismus, nezkrotnost, ladnost, to jsou slova, která mohou vyjádřit váš postoj k životu díky vašemu účesu.

Dlouhá patka nebo sestřihaná?
Máte-li dlouhé kadeře dobře si to promyslete ať následného ušmiknutí vlasů nelitujete. Patku můžeme označit jako součást univerzálního účesu.
Důvod? Pokaždé můžete vypadat jinak. Nadýchaná hříva s koketní patkou či culík a uhlazená patka. Máte-li přírodně vlnité vlasy, nechte patku se vlnit kolem vaší tváře či ji zastrčte za ucho. Vlastníte-li rovnou hřívu, nechte ji přirozeně rámovat obličej. Gumičky, čelenky, sponky, to vše upotřebíte aniž byste musely se svými vlasy namáhavě bojovat.

Hillary Duff, Jennifer Aniston, Jessica Simpson, Jessica Alba, Lindsay Lohan, Scarlett Johansson či Beyoncé Knowles vědí, jaké je to sklízet úspěchy díky „patce“. Nejen ony se pyšní krásnými vlasy, ale i další světové celebrity.

 

Zdroj fotografií: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ÚČESY VLASY MÓDA KRÁTKÉ VLASY PATKA ŽENY TRENDY BEYONCÉ KNOWLES

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek