dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Jedinečné spojení vynikajícího jídla, pití, krásných žen a módy

Přidat na Seznam.cz
Talentovaná módní návrhářka Petra Brzková představila další unikátní modely ze své nejnovější kolekce letních a společenských šatů, v rámci degustačního večera Martina Koptiše.

Nové letní a společenské šaty poprvé představila Petra Brzková v rámci degustačního večera skvělého jihočeského šéfkuchaře Martina Koptiše v příjemném prostředí penzionu Přeštěnice. Jednalo se o jedinečné spojení vynikajícího jídla, pití, krásných žen a módy.

Během večera se podávalo šestichodové francouzské menu, jehož součástí byly dva bloky módní přehlídky pod taktovkou Petry Brzkové.

Představila nádherné modely plné ženskosti a smyslnosti. Každý její model je naprostý originál, který je vyroben jen v jednom provedení a v jediné velikosti.

Zajímavé a neotřelé střihy jsou zdobeny korálky a výšivkami.

Unikátní modely Petry Brzkové oblékají i slavné osobnosti, jako je například Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a letos oblékla také finalistky v soutěži Česká Miss 2014.

Petra má na kontě už celou řadu vynikajících módních přehlídek. Část své exkluzivní letní kolekce představila již na Angel party v plzeňském clubu Pantheon.

Zdroj: Petra Brzková
Vizáž: Michaela Červenská
Foto: Miloš Beníšek

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA PETRA BRZKOVÁ LETNÍ ŠATY SPOLEČENSKÉ ŠATY KOLEKCE 2014

Související články

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Martin Kohout vychází ze svého osobního stylu bez opory a základů módní školy

Nabírané rukávy, důraz na ženské boky a celkově detaily mladého návrháře Martina Kohouta baví. Ačkoliv nemá jasnou představu o tom, kde bude za deset let, rozhodně ví, co chce tvořit teď a tady.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek