dnes je 12.05.2021 a svátek má Pankrác

Jedinečné spojení vynikajícího jídla, pití, krásných žen a módy

Přidat na Seznam.cz
Talentovaná módní návrhářka Petra Brzková představila další unikátní modely ze své nejnovější kolekce letních a společenských šatů, v rámci degustačního večera Martina Koptiše.

Nové letní a společenské šaty poprvé představila Petra Brzková v rámci degustačního večera skvělého jihočeského šéfkuchaře Martina Koptiše v příjemném prostředí penzionu Přeštěnice. Jednalo se o jedinečné spojení vynikajícího jídla, pití, krásných žen a módy.

Během večera se podávalo šestichodové francouzské menu, jehož součástí byly dva bloky módní přehlídky pod taktovkou Petry Brzkové.

Představila nádherné modely plné ženskosti a smyslnosti. Každý její model je naprostý originál, který je vyroben jen v jednom provedení a v jediné velikosti.

Zajímavé a neotřelé střihy jsou zdobeny korálky a výšivkami.

Unikátní modely Petry Brzkové oblékají i slavné osobnosti, jako je například Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a letos oblékla také finalistky v soutěži Česká Miss 2014.

Petra má na kontě už celou řadu vynikajících módních přehlídek. Část své exkluzivní letní kolekce představila již na Angel party v plzeňském clubu Pantheon.

Zdroj: Petra Brzková
Vizáž: Michaela Červenská
Foto: Miloš Beníšek

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA PETRA BRZKOVÁ LETNÍ ŠATY SPOLEČENSKÉ ŠATY KOLEKCE 2014

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek