dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Jeee, na Václaváku je pouť!

Přidat na Seznam.cz
Takhle pojmenoval kamarád mé skvělé kamarádky, když míjel chystající se Prague Pride.

Pro mě je pouť místem zábavy, smíchu a radosti. Tak proč né... Vlastně to byla pouť, která vedla poutníky z Václaváku na Letnou.

 

Tenhle rok jsem byla pozvána již podruhé do čela průvodu Prague Pride jako VIP. S velkými díky jsem přijala a nijak se nerozmýšlela. Když jsem pár lidem kolem sebe řekla, kam se chystám, nechápavě na mě koukali, proč tam jdu, když jsem heterosexuální... A proč bych jako nešla? Nejde přeci o žádnou hromadnou seznamku. Průvod nese velkýho ducha, ale hlavně je to super párty smějících se lidí, kteří si chtějí života užít a né ho jen přežívat. A jasně, je to neskutečná přehlídka všelijakých masek, kostýmů, vlajek a pro duhové barvy se nejde daleko. Hraje hudba, všichni vesele tančí a nestydí se za sebe ani za nikoho jiného. Zbožňuju svobodu a lehkost žití. Tady je každý sám za sebe, i když nese kůži na trh. 

 

Neznám žádnou jinou událost, kde by bylo tolik lásky

A přitom je to tak kontroverzní téma. Když jsem sdílela fotky na sociálních sítích, dostala jsem dost odlišné komentáře tipu “měli by to zakázat”. Můj osobní názor je, že zakázat by se měly hlavně věci škodlivý. Tohle přeci vůbec nikomu neškodí. Maximálně se na pár chvil zastaví někde provoz - což je v centru Prahy přece dneska naprosto normální jen díky dopravě a opravám. 

 

Docela by mě zajímal průvod heterosexuálů. Jak by to asi vypadalo? Nudné oblečení, šeď, hádající se páry, hloučky holek, které si stěžují na chlapy a chlapi by rovnou zůstali v hospodě na rohu a všichni by byli kyselý? Myslím, že by nám mělo přestat vadit to, co vlastně nikomu, ani ničemu nevadí... pojďme víc dělat věci, které nás baví, které nás naplňují, které nám dávají smysl, nebo si jen tak zatančeme na ulici :-)

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ PRAGUE PRIDE AŇA GEISLEROVÁ DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

10 teplých svetrů pro přicházející podzim

Noci se zkrátily, dny se ochladily... Po létě přichází další krásné období. Světříková sezóna zahájena a my se v tomto článku podíváme na ty, které budou letos TOP.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek