dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Jemná víla v podání návrhářky Heleny Mertlové

Přidat na Seznam.cz
Souhra přírody, ženské krásy, něhy a křehkosti je v kolekci Heleny Mertlové cítit z každého kousku látky, z každého záhybu i barvy. Jaro / léto 2020 vnímá návrhářka velmi decentně.

Kolekce souzní s přírodou nejenom tím, jak je zpracovaná, ale v přírodě k ní vznikly i jednotlivé fotografie. Jemné barvy od bílé, starorůžové, lila, přes květinový motiv až po černou spojenou s krajkovým vzorem působí v pojetí šatů pro různé příležitosti velmi příjemně.

Hedvábné šaty stejně jako tylové jsou romantické i svůdné zároveň. Jemnost, kterou do nich Helena Mertlová vložila, odráží ženu ve vší její kráse s důrazem pro dámskou siluetu. Představte si nevěstu jako vílu u lesní tůňky… Tak přesně vypadá zákaznice Heleny Mertlové pro jaro a léto 2020.

Nadýchané rukávy, zdobený živůtek, jemný pásek zdůrazňující pas i dlouhé sukně, vše v precizním provedení s jemným akcentem na střih vám v příští sezóně přinesou přirozenou krásu.

 

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA HELENA MERTLOVÁ JARO / LÉTO 2020 HEDVÁBÍ

Související články

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jarní kolekce obuvi Högl respektuje typické řemeslo i nadčasovou eleganci

Jaro je tu! A s ním i nová kolekce obuvi Högl, která je připravená na nadcházející dvě sezóny, tedy i tu letní. Rakouská značka svou inspiraci našla v uměleckém směru Bauhaus.

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek

Na Fashion Stars Night se představily čtyři české návrhářky společně s britskou posilou

Již patnáctý ročník jedinečné módní události v Praze je za námi a s ním i spoustu autentických modelů a půvabných přehlídek z rukou vybraných módních návrhářek. Navíc se zde poprvé předávala cena Czech Fashion Award, kterou získala Tatiana Kovaříková.

Celý článek

Virginie Viard zakončila pařížský týden módy nesourodou přehlídkou Chanel

Jedna z nejočekávanějších přehlídek na pařížském týdnu módy nedopadla zrovna podle očekávání. Kreativní ředitelka Virginie Viard představila nesourodou podzimní kolekci, která pouze v některých pasážích připomínala typický Chanel.

Celý článek

Podzimní kolekce Valentino byla téměř celá zahalená v temných barvách

Předchozí kolekce stále ještě čerstvého kreativního ředitele Pierpaola Piccioli byly barevné a plné hravých materiálů. Nejnovější podzimní kolekce značky Valentino se nesla v tlumenějších barvách.

Celý článek