dnes je 28.02.2020 a svátek má Lumír

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Přidat na Seznam.cz
Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Jennifer Lopez patří mezi nejlépe oblékané známé tváře ve světě, což potvrzuje již celá desetiletí. Až nyní ve svých 49 letech obdrží prestižní cenu CFDA za ikonický přínos módě. Každým rokem oceňuje americký módní panel plný znalců a odborníků jednu celebritu, návrháře, modelku nebo osobnost. Pro Jennifer Lopez je to velká pocta.

Populární zpěvačka má ráda okázalý luxus, co se červeného koberce týče. Právě legendární šaty Versace z hlubokým výstřihem do v a které uprostřed držela jen ozdobná brož, přinesly zpěvačce pozornost celého světa. Od té chvíle, tedy roku od 2000 se Jennifer stala jednou z nejsledovanějších žen planety pro módní novináře z celého světa.

V soukromí si Jennifer potrpí na elegantní outfity, a to i když jde do posilovny nebo na nákup. Jejími nejoblíbenějšími barvami jsou tělová, bílá a růžová. Neskutečně mladě vypadající zpěvačka si může dovolit mini sukně i ve svém věku. Díky lásce ke sportu, trénování a tanci má postavu dvacetileté modelky. Mezi předešle oceněné patří Kate Moss, Naomi Campbell, Beyoncé, Rihanna Iman.

CFDA předávaní cen proběhne 3. června v New Yorku a už nyní se módní znalci i fanoušci těší na to, co si JLo oblékne. 

Zdroj; pinterest.com, vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CFDA OCENĚNÍ CENA PRESTIŽNÍ JENNIFER LOPEZ STYL MÓDA AMERICKÉ CENY J LO

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Svobodná procházka měsíční krajinou s novou kolekcí H&M Studio

Obchodní řetězec H&M vlétl do jarní sezóny s odvážnou kolekcí pyšnící se energií, barevností i svobodným duchem. Nechybí inspirace měsíční krajinou i uvolněnou surf kulturou.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Značka Victoriano dává vyniknout pravým gentlemanům

Módní značka Victoriano přináší výrobu pánských oděvů na míru. Můžete si tak být naprosto jistí, že každý opravdový gentleman zde najde to, co hledá! Letos poprvé se navíc mohou i dámy těšit na svou kolekci.  

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek