dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Jeremy Scott a kolekce Fall 2016 v duchu optimismu

Přidat na Seznam.cz
Co je na této kolekci skvělé, a co nám úplně nepasuje? Jeremy Scott nás tentokrát docela vyvedl z míry…

Denim. Elektrické kytary. Drahokamy. Kovbojové. Hvězdy. To vše pod sebou skrývá neutuchající americký optimismus i malý vzkaz k volbám nového prezidenta.

Pletené mini šaty, barevné gumáky, reflexní kůže, moto bundy, barevné obrázky zvířat. Vlastně barevné obrázky všeho možného a mnoho dalšího vystihují animáky z Cartoon programu pro děti. Třásně a různobarevné džínoviny jen doplňují dojem výstřednosti.

Hudební vzkaz v podobě not, hvězda na tváři každé modelky i struny jsou jen další změtí čehosi do jednoho chaotického celku. Jeremy nás tentokrát docela zklamal. Možná když uvidíme jeden konkrétní model někde v reálném životě, budeme ho vnímat s větší laskavostí, než při pohledu na celou kolekci.

Méně je někdy opravdu více. Tentokrát u nás designér Jeremy Scott příliš neboduje. Snad příště...

vogue.com/fashion-shows

 

 

Přidat na Seznam.cz
JEREMY SCOTT NEW YORK FASHION WEEK FALL 2016 PODZIM 2016

Související články

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

JW Anderson na londýnském fashion weeku

V rámci London Fashion week se předvedla jedna ze stálic britského luxusního odívání, značka JW Anderson. Kolekce podzim/zima 2020 je naprosto úchvatná a moderní, pojďme se podívat na modely, které londýnské smetánce předváděla třeba i světoznámá modelka Kaia Gerber.

Celý článek

Záplava energie v nové kolekci Cynthie Rowley

Když do minimalistického prostředí přivezete barvy, rozmanité materiály a hravé potisky, nemůže takový nápad zůstat bez odezvy, potlesku a spokojených úsměvů.

Celý článek

New York fashion week a jeho street style

Jeden z nejvýznamnějších módních svátků, módní týden odehrávající se v New Yorku, je za námi. Inspiraci nemusíme hledat vždy jen na molech, ale i na návštěvnících této významné události. Pojďme se podívat na to, jak vypadaly v tomto čase ulice, kde se konaly nejlepší přehlídky světa.

Celý článek

Marc Jacobs předvedl na NYFW strhující taneční show

Marc Jacobs doslova elektrizoval celý New York svou novou podzimní kolekcí ready-to-wear 2020. Jeho show měla všechno, co si na přehlídce v týdnu módy můžete přát.

Celý článek

Prabal Gurung zabodoval luxusem a nadčasovostí

Prabal Gurung, kreativní ředitel a ikona newyorského módního průmyslu, se v nové kolekci snaží přenést módní prvky 70. let minulého století do současnosti. 

Celý článek

Kolekce Zimmermann byla inspirována věštbami, pověrami a kouzly

Nicky Zimmermann předvedla na newyorském týdnu módy pozitivní kolekci. Světlé odstíny barev, důraz na ženskost i hravé nášivky - to vše bylo možné shlédnout.

Celý článek