dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Výborný úmysl a dobré srdce

Vlastní projekt s názvem Jitka Klett for Fashion Revolution vytvořila česká návrhářka proto, že chce informovat veřejnost u nás i na Slovensku o nejrůznějších palčivých tématech. Mezi nejvíce problematické patří využívání dětí v módním průmyslu. Jitka Klett by také ráda zvýšila podvědomí veřejnosti o domácích oděvních výrobcích. Málokdo ví, že v České republice se produkuje módní zboží světové kvality. Podle návrhářky je i důležité podporovat mladé talenty v umění a módě. 

 

Originální večer s módou

Jitka Klett si citlivě vybírá lokality pro své přehlídky. Její poslední kolekce Grace byla představena v Bejrútu a setkala se s ohromným úspěchem. Její modely se nacházejí i v prestižních obchodech ve Francii. Charitativní večer se konal hned ve dvou zemích. V České republice to byl Slovanský dům, kde se tato výjimečná událost uskutečnila. Další benefiční akce proběhla v Košicích. Oba večery měly společnou přehlídku současné Grace kolekce. Výjimečný večer byl doprovázen hudbou, tancem, poezií a přehlídkou talentovaných studentů. Návrhářka dává velký prostor nové generaci talentů. 

 

Ready to wear konfekce i Couture servis

Designové nadčasové oblečení od Jitky Klett můžete pořídit ve Slovanském domě, kde je nyní ke koupi černo bílá kolekce a kolekce Grace. Předešlé kolekce jsou k dostání v outletovém obchodě Prague the Style Outlets. Návrhářka se specializuje na individuální přístup a nabízí i servis Couture neboli šité na míru. Její design nepodléhá spotřební době. Bude ve vašem šatníku navždy. Exkluzivní příjemné prostory obchodu i salonu ve vás umocní pocit mimořádnosti. Udělat můžete hned dvě dobré věci najednou: udělat si radost a podpořit smysluplnou charitu Jitka Klett for Fashion Revolution. 

 

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT FOR FASHION REVOLUTION JITKA KLETT GRACE KOLEKCE CHARITA BENEFIČNÍ AKCE SLOVANSKÝ DŮM

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Designové vychytávky na leden

Leden přináší od českých návrhářů pestrý výběr z toho nejlepšího, co design u nás nabízí. Udělějte si radost! 

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek