dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Přidat na Seznam.cz
Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Výborný úmysl a dobré srdce

Vlastní projekt s názvem Jitka Klett for Fashion Revolution vytvořila česká návrhářka proto, že chce informovat veřejnost u nás i na Slovensku o nejrůznějších palčivých tématech. Mezi nejvíce problematické patří využívání dětí v módním průmyslu. Jitka Klett by také ráda zvýšila podvědomí veřejnosti o domácích oděvních výrobcích. Málokdo ví, že v České republice se produkuje módní zboží světové kvality. Podle návrhářky je i důležité podporovat mladé talenty v umění a módě. 

 

Originální večer s módou

Jitka Klett si citlivě vybírá lokality pro své přehlídky. Její poslední kolekce Grace byla představena v Bejrútu a setkala se s ohromným úspěchem. Její modely se nacházejí i v prestižních obchodech ve Francii. Charitativní večer se konal hned ve dvou zemích. V České republice to byl Slovanský dům, kde se tato výjimečná událost uskutečnila. Další benefiční akce proběhla v Košicích. Oba večery měly společnou přehlídku současné Grace kolekce. Výjimečný večer byl doprovázen hudbou, tancem, poezií a přehlídkou talentovaných studentů. Návrhářka dává velký prostor nové generaci talentů. 

 

Ready to wear konfekce i Couture servis

Designové nadčasové oblečení od Jitky Klett můžete pořídit ve Slovanském domě, kde je nyní ke koupi černo bílá kolekce a kolekce Grace. Předešlé kolekce jsou k dostání v outletovém obchodě Prague the Style Outlets. Návrhářka se specializuje na individuální přístup a nabízí i servis Couture neboli šité na míru. Její design nepodléhá spotřební době. Bude ve vašem šatníku navždy. Exkluzivní příjemné prostory obchodu i salonu ve vás umocní pocit mimořádnosti. Udělat můžete hned dvě dobré věci najednou: udělat si radost a podpořit smysluplnou charitu Jitka Klett for Fashion Revolution. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT FOR FASHION REVOLUTION JITKA KLETT GRACE KOLEKCE CHARITA BENEFIČNÍ AKCE SLOVANSKÝ DŮM

Související články

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek