dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Přidat na Seznam.cz
Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Výborný úmysl a dobré srdce

Vlastní projekt s názvem Jitka Klett for Fashion Revolution vytvořila česká návrhářka proto, že chce informovat veřejnost u nás i na Slovensku o nejrůznějších palčivých tématech. Mezi nejvíce problematické patří využívání dětí v módním průmyslu. Jitka Klett by také ráda zvýšila podvědomí veřejnosti o domácích oděvních výrobcích. Málokdo ví, že v České republice se produkuje módní zboží světové kvality. Podle návrhářky je i důležité podporovat mladé talenty v umění a módě. 

 

Originální večer s módou

Jitka Klett si citlivě vybírá lokality pro své přehlídky. Její poslední kolekce Grace byla představena v Bejrútu a setkala se s ohromným úspěchem. Její modely se nacházejí i v prestižních obchodech ve Francii. Charitativní večer se konal hned ve dvou zemích. V České republice to byl Slovanský dům, kde se tato výjimečná událost uskutečnila. Další benefiční akce proběhla v Košicích. Oba večery měly společnou přehlídku současné Grace kolekce. Výjimečný večer byl doprovázen hudbou, tancem, poezií a přehlídkou talentovaných studentů. Návrhářka dává velký prostor nové generaci talentů. 

 

Ready to wear konfekce i Couture servis

Designové nadčasové oblečení od Jitky Klett můžete pořídit ve Slovanském domě, kde je nyní ke koupi černo bílá kolekce a kolekce Grace. Předešlé kolekce jsou k dostání v outletovém obchodě Prague the Style Outlets. Návrhářka se specializuje na individuální přístup a nabízí i servis Couture neboli šité na míru. Její design nepodléhá spotřební době. Bude ve vašem šatníku navždy. Exkluzivní příjemné prostory obchodu i salonu ve vás umocní pocit mimořádnosti. Udělat můžete hned dvě dobré věci najednou: udělat si radost a podpořit smysluplnou charitu Jitka Klett for Fashion Revolution. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT FOR FASHION REVOLUTION JITKA KLETT GRACE KOLEKCE CHARITA BENEFIČNÍ AKCE SLOVANSKÝ DŮM

Související články

Ceny Czech Grand Design 2018 ve znamení udržitelného designu a módy

A je to konečně tady! Již po třicáté se udělovaly ceny těm nejlepším designérům, výtvarníkům a návrhářům. A letos to opravdu stálo za to. Grand designérkou roku 2018 se totiž stala módní návrhářka Tereza Rosalie Kladošová.

Celý článek

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek