dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Přidat na Seznam.cz
Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Výborný úmysl a dobré srdce

Vlastní projekt s názvem Jitka Klett for Fashion Revolution vytvořila česká návrhářka proto, že chce informovat veřejnost u nás i na Slovensku o nejrůznějších palčivých tématech. Mezi nejvíce problematické patří využívání dětí v módním průmyslu. Jitka Klett by také ráda zvýšila podvědomí veřejnosti o domácích oděvních výrobcích. Málokdo ví, že v České republice se produkuje módní zboží světové kvality. Podle návrhářky je i důležité podporovat mladé talenty v umění a módě. 

 

Originální večer s módou

Jitka Klett si citlivě vybírá lokality pro své přehlídky. Její poslední kolekce Grace byla představena v Bejrútu a setkala se s ohromným úspěchem. Její modely se nacházejí i v prestižních obchodech ve Francii. Charitativní večer se konal hned ve dvou zemích. V České republice to byl Slovanský dům, kde se tato výjimečná událost uskutečnila. Další benefiční akce proběhla v Košicích. Oba večery měly společnou přehlídku současné Grace kolekce. Výjimečný večer byl doprovázen hudbou, tancem, poezií a přehlídkou talentovaných studentů. Návrhářka dává velký prostor nové generaci talentů. 

 

Ready to wear konfekce i Couture servis

Designové nadčasové oblečení od Jitky Klett můžete pořídit ve Slovanském domě, kde je nyní ke koupi černo bílá kolekce a kolekce Grace. Předešlé kolekce jsou k dostání v outletovém obchodě Prague the Style Outlets. Návrhářka se specializuje na individuální přístup a nabízí i servis Couture neboli šité na míru. Její design nepodléhá spotřební době. Bude ve vašem šatníku navždy. Exkluzivní příjemné prostory obchodu i salonu ve vás umocní pocit mimořádnosti. Udělat můžete hned dvě dobré věci najednou: udělat si radost a podpořit smysluplnou charitu Jitka Klett for Fashion Revolution. 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DOMÁCÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI JITKA KLETT FOR FASHION REVOLUTION JITKA KLETT GRACE KOLEKCE CHARITA BENEFIČNÍ AKCE SLOVANSKÝ DŮM

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek