dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Nemohli jsme se dočkat. I normálně se těšíme na každou přehlídku, tentokrát však o něco víc. Přichystali jsme totiž zajímavou možnost pro naše čtenářky a jednu z nich jsme vzali na přehlídku s sebou.

A zklamaní jsme rozhodně nebyli. Dechberoucí prostory míčovny Pražského hradu okouzlily hned při příchodu a přehlídce po celou dobu dávaly tu správnou atmosféru. Velká okna vrhala na strop své stíny a molo bylo postaveno přesně pod zlacenými lustry. Luxus od začátku do konce. 

Kolekci na podzim a zimu 2017-2018 pojmenovala návrhářka LAPOESIA. A pohled na ni byla opravdu jedna báseň. Návrhářka si vyhrála s efektními lesklými látkami, které využila i na vlečky. Zatímco byste pravděpodobně vlečku čekali u večerních šatů, Klett ji přidala obepnutém body a dlouhému overalu. Modely dokonale doplňovaly výrazné šperky.  

Přítomné nadchly mistrovsky propracované detaily každého modelu, které byly plné krajek a vyšívání. Kolekci Jitka Klett ladila do několika hlavních odstínů - patřila k ní decentní béžová a trendy bledě modré, které na trenchcoatu i kalhotách vypadaly velmi svěže. Modely prozářila i světle žlutá, která zároveň ideálně zapadala k baby blue. Kolekci Jitka Klett na svém Facebooku doplnila heslem One look is not enough a my jen přitakáváme. Jen jeden pohled opravdu nestačí...

Už teď se těšíme na další kolekci!

 

Děkujeme za úžané fotky KOBRSKOVÁ PHOTOGRAPHY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT PODZIM 2017 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Romantická uniforma pro dnešní ženy - podzimní kolekce Fendi 2018

Podzimní kolekce Fendi přináší zemité tóny a romantickou uniformu pro silné ženy. 

Celý článek

Elie Saab předvedl kolekci plnou rafinovaných a zdobených kousků

Elie Saab předvedl svoji novou kolekci a přehlídka začala za doprovodu hudby od Nirvany - Smells Like Teen Spirit a od Radiohead's – Creep. Kolekce obsahuje opravdu velké množství květin a i dalšího zdobení!

Celý článek