dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Nemohli jsme se dočkat. I normálně se těšíme na každou přehlídku, tentokrát však o něco víc. Přichystali jsme totiž zajímavou možnost pro naše čtenářky a jednu z nich jsme vzali na přehlídku s sebou.

A zklamaní jsme rozhodně nebyli. Dechberoucí prostory míčovny Pražského hradu okouzlily hned při příchodu a přehlídce po celou dobu dávaly tu správnou atmosféru. Velká okna vrhala na strop své stíny a molo bylo postaveno přesně pod zlacenými lustry. Luxus od začátku do konce. 

Kolekci na podzim a zimu 2017-2018 pojmenovala návrhářka LAPOESIA. A pohled na ni byla opravdu jedna báseň. Návrhářka si vyhrála s efektními lesklými látkami, které využila i na vlečky. Zatímco byste pravděpodobně vlečku čekali u večerních šatů, Klett ji přidala obepnutém body a dlouhému overalu. Modely dokonale doplňovaly výrazné šperky.  

Přítomné nadchly mistrovsky propracované detaily každého modelu, které byly plné krajek a vyšívání. Kolekci Jitka Klett ladila do několika hlavních odstínů - patřila k ní decentní béžová a trendy bledě modré, které na trenchcoatu i kalhotách vypadaly velmi svěže. Modely prozářila i světle žlutá, která zároveň ideálně zapadala k baby blue. Kolekci Jitka Klett na svém Facebooku doplnila heslem One look is not enough a my jen přitakáváme. Jen jeden pohled opravdu nestačí...

Už teď se těšíme na další kolekci!

 

Děkujeme za úžané fotky KOBRSKOVÁ PHOTOGRAPHY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT PODZIM 2017 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Couture kolekce Fendi 2019 je inspirována českým malířem

Modní dům Fendi představil novou Haute Couture kolekci v čele s geniálním Karlem Lagerfeldem, kterému byl inspirací český malíř František Kupka.

Celý článek

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek