dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Nemohli jsme se dočkat. I normálně se těšíme na každou přehlídku, tentokrát však o něco víc. Přichystali jsme totiž zajímavou možnost pro naše čtenářky a jednu z nich jsme vzali na přehlídku s sebou.

A zklamaní jsme rozhodně nebyli. Dechberoucí prostory míčovny Pražského hradu okouzlily hned při příchodu a přehlídce po celou dobu dávaly tu správnou atmosféru. Velká okna vrhala na strop své stíny a molo bylo postaveno přesně pod zlacenými lustry. Luxus od začátku do konce. 

Kolekci na podzim a zimu 2017-2018 pojmenovala návrhářka LAPOESIA. A pohled na ni byla opravdu jedna báseň. Návrhářka si vyhrála s efektními lesklými látkami, které využila i na vlečky. Zatímco byste pravděpodobně vlečku čekali u večerních šatů, Klett ji přidala obepnutém body a dlouhému overalu. Modely dokonale doplňovaly výrazné šperky.  

Přítomné nadchly mistrovsky propracované detaily každého modelu, které byly plné krajek a vyšívání. Kolekci Jitka Klett ladila do několika hlavních odstínů - patřila k ní decentní béžová a trendy bledě modré, které na trenchcoatu i kalhotách vypadaly velmi svěže. Modely prozářila i světle žlutá, která zároveň ideálně zapadala k baby blue. Kolekci Jitka Klett na svém Facebooku doplnila heslem One look is not enough a my jen přitakáváme. Jen jeden pohled opravdu nestačí...

Už teď se těšíme na další kolekci!

 

Děkujeme za úžané fotky KOBRSKOVÁ PHOTOGRAPHY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT PODZIM 2017 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Celý článek

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Herečka Julianne Moore zapózovala v nové květinové kolekci prádla Triumph

Ne jen dvacetiletá blondýnka může pózovat ve spodním prádle. Sympatická Julianne Moore už oslavila šestapadesát let a v nové kampani jí to sekne jako dvacítce. Možná o něco víc.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Jak se nosí culottes?

Žádné neforemné kamaše, ale trendy módní culottes. Letos se rozmohly také v České republice. Jak je nosit, abyste v nich nevypadala jako skřítek z pohádky?

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek