dnes je 19.10.2018 a svátek má Michaela

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Nemohli jsme se dočkat. I normálně se těšíme na každou přehlídku, tentokrát však o něco víc. Přichystali jsme totiž zajímavou možnost pro naše čtenářky a jednu z nich jsme vzali na přehlídku s sebou.

A zklamaní jsme rozhodně nebyli. Dechberoucí prostory míčovny Pražského hradu okouzlily hned při příchodu a přehlídce po celou dobu dávaly tu správnou atmosféru. Velká okna vrhala na strop své stíny a molo bylo postaveno přesně pod zlacenými lustry. Luxus od začátku do konce. 

Kolekci na podzim a zimu 2017-2018 pojmenovala návrhářka LAPOESIA. A pohled na ni byla opravdu jedna báseň. Návrhářka si vyhrála s efektními lesklými látkami, které využila i na vlečky. Zatímco byste pravděpodobně vlečku čekali u večerních šatů, Klett ji přidala obepnutém body a dlouhému overalu. Modely dokonale doplňovaly výrazné šperky.  

Přítomné nadchly mistrovsky propracované detaily každého modelu, které byly plné krajek a vyšívání. Kolekci Jitka Klett ladila do několika hlavních odstínů - patřila k ní decentní béžová a trendy bledě modré, které na trenchcoatu i kalhotách vypadaly velmi svěže. Modely prozářila i světle žlutá, která zároveň ideálně zapadala k baby blue. Kolekci Jitka Klett na svém Facebooku doplnila heslem One look is not enough a my jen přitakáváme. Jen jeden pohled opravdu nestačí...

Už teď se těšíme na další kolekci!

 

Děkujeme za úžané fotky KOBRSKOVÁ PHOTOGRAPHY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA JITKA KLETT PODZIM 2017 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Jedinečná kolekce klobouků oslavuje stoleté výročí České republiky

Česká republika slaví sto let od svého založení. Na její počest vytvořila značka Tonak nádhernou kolekci klobouků společně s módní ikonou Bárou Nesvadbovou.

 

Celý článek

Riccardo Tisci a jeho debut pro Burberry v jarní kolekci 2019

Riccardo Tisci ovládl značku Burberry. Z Givenchy odešel po více jak deseti letech a přijal spolupráci pro britský módní dům.

Celý článek

Givenchy stvořil jarní kolekci inspirovanou novou múzou

Annemarie Schwarzenbach se stala ústřední postavou v kreativní tvorbě pro konfekční kolekci na jaro 2019.

Celý článek

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek

Noemova archa ve stylu Gucci připlula s novou kolekcí

Slavný biblický příběh se stal ústředním zájmem luxusní značky Gucci pro Resort kolekci 2019.

Celý článek

Další humorná kolekce Jeremy Scotta pro značku Moschino sklízí úspěch

Jeremy Scott miluje vtipné modely. Ani tentokrát tomu není jinak. Vlastní humor zvolil jako hlavní inspiraci celé jarní kolekce.

Celý článek