dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Jitka Klett READY TO WEAR S/S 2016 BRELLA Collection

Přidat na Seznam.cz
Toužíte po komfortu a absolutní harmonii? Pak společně s námi odhalte kouzlo, které v sobě skrývá BRELLA, nejnovější módní počin Jitky Klett.

Není to tak dávno, co jsme vás milí čtenáři informovali o úspěších přední česko-slovenské módní návrhářky Jitky Klett na poli tuzemské i zahraniční módní scény, ale již nyní se rýsuje další významný krok v její originální tvorbě a bylo by hříchem se o něj s vámi nepodělit.

Na světě je totiž zcela nová kolekce Jitka Klett READY TO WEAR Spring/Summer 2016 Collection BRELLA, vyjadřující poctu výjimečné ženě, světově uznávané choreografce Bobe Brelle, která by neměla nechat nejednu ženu chladnou.

BRELLA je o komfortu a harmonii, dokonale podtrhuje ženskost.

Základem prvotřídní kolekce inspirované jemnými pudrovými tóny letní přírody je přibližně pětadvacet modelů charakterizujících jemnost, hravost a eleganci ve spojení s geometrickými a květinovými vzory aplikovanými do ryze přírodních materiálů, které reprezentují hedvábí a vlna. S ohledem na nekompromisnost požadavků trhu se však v letní kolekci Jaro/Léto 2016 setkáváme také s viskózou, polyesterem a elastinem, jež s ženskou siluetou fungují stejně kvalitně.

 


                                                                          FOTO: Martin Dandar

Kolekce BRELLA na dosah

Přestože přesný termín oficiální prezentace kolekce Jitka Klett READY TO WEAR Spring/Summer 2016 Collection BRELLA na přehlídkovém mole nám dosud není znám, můžeme s jistotou říct, že první modely z kolekce Brella nalezneme ve všech partnerských prodejnách a buticích Jitka Klett začátkem února 2016.

Do té doby ale můžete prvotřídní zpravování přírodních materiálů, které jsou pro tvorbu Jitky Klett charakteristické, obdivovat prostřednictvím Fashion kampaně z dílny Vladimíra a Davida Lorincových, jejíž tváří se stala úspěšná maďarská modelka Luca Kárász. Aby však byl mezinárodní realizační tým kompletní, nesmíme opomenout ani osobní asistentku Jitky Klett paní Petru Javůrkovou a českého fotografa Martina Dandara.

VIDEO

 
                                                                         FOTO: Martin Dandar

Jestliže vás naše obsáhlé Menu, jakého se vám nedostane ani v té nejdražší restauraci, dostatečně nenasytilo, pak vám tedy naservírujeme ještě malou pomyslnou třešinku na dortu. Módní návrhářka Jitka Klett se právě nachází v Itálii, kde čerpá inspiraci na připravovanou novou kolekci Podzim/Zima 2016-17.

 

FOTO: Martin Dandar
VIDEO: Lorinc production

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT NOVÁ KOLEKCE BRELLA

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek