dnes je 19.04.2018 a svátek má Rostislav

Jojo, kelímky na pití nebo pálky - exkluzivní předměty s designem Tiffany & Co.

Známá společnost Tiffany & Co. přišla s netradičním nápadem, ve svém designu navrhla několik předmětů denní potřeby. 

Plechovka v přepočtu za 33 tisíc korun, klubko příze za bezmála dvě stě tisíc a papírové kelímky za 2 tisíce. Společnost Tiffany & Co. nově nabízí kolekci spotřebního zboží, jeho ceny se však šplhají do závratných výšin. Z marketingového pohledu však skvělý tah v předvánoční době. Ti, co si takové zboží mohou dovolit, mají o pár vánočních dárků vystaráno. Anebo si alespoň mají s čím ťuknout - papírové kelímky Tiffany totiž jistě klasické sklenky na šampaňské na Nový rok nahradí. Můžete si koupit stříbrné brčko s tyrkysovým proužkem, spletené hnízdo na vajíčka nebo pálky na pin-pong, anebo se tím alespoň pokochat!

elledecor.com

DESIGN TIFFANY & CO. INSPIRACE

Související články

Proč za módními fotografiemi stojí převážně muži?

Módní fotografie má skutečný problém. Vyváženost mezi ženami a muži je momentálně v nedohlednu. Lepšími fotografy jsou jednoznačně muži.

Celý článek

Obrazem: Jarní výlohy světových návrhářů

Nadrozměrné zpracování květin je hlavní myšlenkou aktuálního jara. Tulipány, růže i obyčejné cibulky slouží k přivítání jara 2018 od těch největších módních velikánů.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Apple zbarvil svůj iPhone 8 do červené

Leader trhu s chytrými telefony posílá do světa nový model. Technologicky se příliš neliší od svého předchůdce, barvu zato dostal pořádně výraznou.

Celý článek

Bydlení ve skandinávském stylu

Nechte se inspirovat bydlením jednoho z nejšťastnějších národů světa.

Celý článek

Designérský výběr - Březen 2018

Další měsíc plný módy a designu je za námi a my vám tak přinášíme další designérský výběr. Které produkty nás tento měsíc bavily nejvíce?

Celý článek

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek

3 způsoby jak oživit culík

Culík = to-go účes. Co to znamená? Je rychlý, snadný a ne příliš pracný. Časem ale začne být také nudný. Čím ho oživit, aby vás bavil pořád dál a dál?

Celý článek