dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Jojo, kelímky na pití nebo pálky - exkluzivní předměty s designem Tiffany & Co.

Známá společnost Tiffany & Co. přišla s netradičním nápadem, ve svém designu navrhla několik předmětů denní potřeby. 

Plechovka v přepočtu za 33 tisíc korun, klubko příze za bezmála dvě stě tisíc a papírové kelímky za 2 tisíce. Společnost Tiffany & Co. nově nabízí kolekci spotřebního zboží, jeho ceny se však šplhají do závratných výšin. Z marketingového pohledu však skvělý tah v předvánoční době. Ti, co si takové zboží mohou dovolit, mají o pár vánočních dárků vystaráno. Anebo si alespoň mají s čím ťuknout - papírové kelímky Tiffany totiž jistě klasické sklenky na šampaňské na Nový rok nahradí. Můžete si koupit stříbrné brčko s tyrkysovým proužkem, spletené hnízdo na vajíčka nebo pálky na pin-pong, anebo se tím alespoň pokochat!

elledecor.com

DESIGN TIFFANY & CO. INSPIRACE

Související články

Prvních pár střípků nového roku z redakce Móda.cz

Naše redakce Vám v lednu přeje do nového roku jen to nejlepší. Podívejte se, co děláme, jak trávíme čas a co nás baví.

Celý článek

Zahajte jaro v lila odstínu

Lindex si pro jaro 2018 přichystal kolekci, jejíž kousky ladil mimo jiné i do lila odstínu. Který z nich budete muset mít? 

Celý článek

Designové židle, které promění váš interiér

Jsou židle. A pak jsou Židle s velkým Ž. Na těch prvních si dobře posedíte, ty druhé vám dají daleko víc. Doplněk do interiéru, kterému dodají šmrnc a milovanou autenticitu. A to chcete.

Celý článek

8 módních influencerů, kteří by vám v roce 2018 neměli uniknout

Influenceři, nebo také určitým způsobem internetové „hvězdy“, ovlivňují názory, postoje i módní vkus tisíců, ne-li dokonce milionů lidí na světě. Kteří budou v roce 2018 mezi nejoblíbenějšími?

Celý článek

Třpyt lednových Must Haves

Na zem se sesypaly sněhové vločky. Jejich třpyt inspiroval i naše módní Must Haves. Vítejte v lednu! Vítejte v roce 2018!

Celý článek

Tipy, jak oživit interiér

Nebaví vás pořád sedět ve stejném obýváku a chtěli byste jej oživit? Máme pro vás pár tipů na dekorace v bytě, které vaše pokoje rozhodně oživí!

Celý článek

Jak se nosí kožichy

Nevíte si rady, jak kombinovat kožichy a jaké se nosí? Připravili jsme si pro vás pár tipů, jak je kombinovat a jaké jsou letos nejlepší!

Celý článek

Pantone zveřejnilo barvu roku 2018!

Barvou roku 2018 se podle Pantone stala Ultra Violet.

Celý článek