dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

Kabelka Crystal od Noire se dočkala velkolepého uvedení v duchu The Code of Fashion

Přidat na Seznam.cz
Nádherný večer zažili návštěvníci jedinečné události The Code od Fashion v prostorách pražské Pragovky.

Nevšední zážitek si pro své pozvané připravila česká značka Noire, když rozeslala pozvánky na událost The Code of Fashion. Ve večerních hodinách v uměleckém prostoru Pragovka byla představena nová ikonická kabelka Noire Crystal. Tím to však nekončilo. Její uvedení doprovodily také dvě speciální samostatné návrhářské kolekce - Noire by Mi Lenky Mulabegovič a Noire by VS Venduly Šulanové. Samotná kabelka má minimalistický tvar vybroušeného krystalu a chlubit se může jedinečnou technologií zpracování. Crystal je vyrobena z pravé kůže a autorkou designu je opět Vendula Šulanová. A proč vlastně The Code of Fashion? 

Kabelky Noire jsou doplněny o unikátní kódy, které z nich činí velmi elegantní, osobitý a nepřehlédnutelný doplněk. Díky kódu si můžete ve speciální aplikaci vyhledat nositelku dané kabelky a nechat se inspirovat nejen tím, jak nosí svou Noire kabelku, ale i jejími dalšími outfity a kousky oblečení. Kód slouží jako vstupenka do nové módní komunity založené na otevřenosti a sdílení módní inspirace. Tento naprosto ojedinělý princip tak dokáže propojit virtuální svět s tím reálným a zároveň slouží jako záruka pravosti vaší kabelky. 

PLEON Impact

Přidat na Seznam.cz
KABELKY ZE SPOLEČNOSTI NOIRE CRYSTAL PŘEHLÍDKA PRAGLOVKA

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek