dnes je 20.03.2019 a svátek má Světlana

Kabelka Crystal od Noire se dočkala velkolepého uvedení v duchu The Code of Fashion

Přidat na Seznam.cz
Nádherný večer zažili návštěvníci jedinečné události The Code od Fashion v prostorách pražské Pragovky.

Nevšední zážitek si pro své pozvané připravila česká značka Noire, když rozeslala pozvánky na událost The Code of Fashion. Ve večerních hodinách v uměleckém prostoru Pragovka byla představena nová ikonická kabelka Noire Crystal. Tím to však nekončilo. Její uvedení doprovodily také dvě speciální samostatné návrhářské kolekce - Noire by Mi Lenky Mulabegovič a Noire by VS Venduly Šulanové. Samotná kabelka má minimalistický tvar vybroušeného krystalu a chlubit se může jedinečnou technologií zpracování. Crystal je vyrobena z pravé kůže a autorkou designu je opět Vendula Šulanová. A proč vlastně The Code of Fashion? 

Kabelky Noire jsou doplněny o unikátní kódy, které z nich činí velmi elegantní, osobitý a nepřehlédnutelný doplněk. Díky kódu si můžete ve speciální aplikaci vyhledat nositelku dané kabelky a nechat se inspirovat nejen tím, jak nosí svou Noire kabelku, ale i jejími dalšími outfity a kousky oblečení. Kód slouží jako vstupenka do nové módní komunity založené na otevřenosti a sdílení módní inspirace. Tento naprosto ojedinělý princip tak dokáže propojit virtuální svět s tím reálným a zároveň slouží jako záruka pravosti vaší kabelky. 

PLEON Impact

Přidat na Seznam.cz
KABELKY ZE SPOLEČNOSTI NOIRE CRYSTAL PŘEHLÍDKA PRAGLOVKA

Související články

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Český režisér a umělec Jakub Jahn odstartoval svou výstavu snů

Výstava s názvem SWEET DREAMS přináší nahlédnutí do zákulisí české módní scény. Není to však jen móda, kterou chce umělec divákům představit.  

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek