dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Kabelky, které zavládnou letošnímu jaru

Přidat na Seznam.cz
Kabelky jsou jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších módních doplňků. Mnoho žen si potrpí mít v šatníku nejrůznější kabelky podle příležitostí, ke kterým mají posloužit. Patříte mezi ně také? Výborně, pak jste to právě vy, pro koho tu máme nejžhavější tipy na kabelky letošního jara a léta!

Kabelky nejsou pouhým módním doplňkem, který obohacuje váš outfit, ale také praktickou záležitostí. Správná kabelka musí přesně vyhovovat vašim požadavkům, jinak s ní nebudete spokojena. Základními požadavky zákaznic není pouze módní design, ale také velikost kabelky, délka uší, podložení a další záležitosti, které hrají prim. Nejvíc trendy kabelky pro letošní jaro a léto tyto požadavky také musejí splňovat.

Prohlédněte si žhavé kousky, které jsou hitem nadcházející sezóny. Trendy kabelky pro praktickou ženu Praktická žena si potrpí na kabelkách, do kterých se vejde vše, co zrovna potřebuje. Hitem letošní sezóny jsou například velmi praktické kabelky, které můžete vidět na obrázku níže. Je libo žlutá od značky Biasia, stříbrná od Jessica Simpson nebo raději černohnědá od oblíbené značky Cole Haan? Všechny kabelky jsou jako vystřižené právě pro vás. Výhodou těchto kabelek je jejich velikost, kterou určitě uvítáte.

Dalším kladem je trendy vzhled, který doplní váš outfit tak, aby byl bez jediné chybičky. U výběru vhodné kabelky nezapomínejte na to, že barvami letošních horkých dnů jsou jasné, veselé tóny, vyjímaje šedé. Předem tedy raději zapomeňte na kabelku, která je celá v černé nebo bílé barvě. A pokud takovou již máte, schovejte si ji na příští sezónu.

Kabelky „do ruky“
Novým trendem jsou také příruční kabelky, které se nenosí na rameni, ale pouze v ruce. Ženy si takové kabelky pořizují čím dál častěji. Kabelka tak navíc mnohem lépe vynikne. Příruční kabelky jsou velmi trendy, jen nezapomínejte na to, že taková kabelka do ruky nesmí být příliš dlouhá, velká nebo prostorná, aby vám nebyla spíše přítěží než pomocníkem. Jako skvělý příklad jsme pro vás vybrali kabelky od značek Ed Hardy nebo Betseyville, které mohou posloužit jako skvělá inspirace. Pokud zatoužíte po některé z nich, dají se objednat na internetových stránkách různých e-shopů, kde slibují dodání maximálně do čtrnácti dnů.

Nejnovější designy pro jaro a léto
Pakliže jste nadšenkyní pro nejnovější designy, pořiďte si kabelku jako na našem posledním obrázku. Kožená kabelka značky Perlina v kůži může sloužit jako vzor nejžhavějšího trendu pro jaro a léto. Taktéž modrá kabelka Kathy Von Zeeland je představitelkou posledních módních výstřelků, které jsou právě in. U této kabelky můžete obdivovat nejen barvu, ale také módní design, který jen tak někdo mít nebude. Naproti tomu kostkovaná kabelka značky Lucky Brand splňuje nejen požadavek skvělého designu, ale také módního vzoru a barev. Tato kabelka by vám navíc dělala kamaráda nejen tuto sezónu, ale stoprocentně bude velmi módní také příští léto. Jestliže máte inspirace stále málo, prohlédněte si naši fotogalerii, ve které vám nabízíme další ukázky žhavých novinek.

 

Zdroj fotografií: Zappos.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŃKY A ŠPERKY KABELKY JARO ŽENA KABELKA ŽENY ED HARDY ZNAČKY OUTFIT KOŽENÁ KABELKA TRENDY MODNI

Související články

Jak nosit doplňky, aby perfektně sedly k vaší postavě i oblečení?

Doplňky dokážou víc, než si myslíme, umí rozšířit váš šatník a doladit kombinace, které by vás dříve možná ani nenapadly. Doplňky také dokážou transformovat celý váš outfit a okamžitě ho povýšit na jinou úroveň.

Celý článek

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Triko s vycpanými rameny je velkým hitem

Pro někoho ošklivé triko, pro jiného krásný kousek do šatníku. Vycpaná ramena se opět vrací do módy. I když se tohle triko bez rukávů stalo hitem léta, tak jsou na něj názory rozdílné.

Celý článek

Malířka Kateřina Bohušíková své malby přenesla na povlečení i kabelky

Móda a umění jsou velmi často propojeny v jeden celek. Ne jinak je tomu u návrhů, které vznikají pod rukama české malířky Kateřiny Bohušíkové.

Celý článek

Kabelky od českých značek, se kterými rozhodně nesplynete s davem

Možná vám k dokonalému outfitu chybí už jen parádní kabelka. Taková, kterou ručně vyrobila některá z českých návrhářek. Taková, kterou pokaždé s chutí vystavíte na odiv…

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek