dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Kabelky PRADA, kdo by jim odolal?

Přidat na Seznam.cz
Double Saffiano Cuir, ikonická dámská kabelka italské módní značky, které propadl i samotný ďábel.

Naprosto jedinečná kabelka zažívá v poslední době obrovský boom. Není tedy divu, že na stále se zvyšující poptávku po tomto vysoce elegantním a nezbytném doplňku dámských garderob, reaguje představitelka italského módního domu Miuccia Prada nejrůznějšími inovacemi.

Ikonický design beze změn

Nadčasová velice uvolněná městská kabelka PRADA Double Bag potěší, zároveň však uspokojí i tu nejnáročnější klientelu i letos na jaře 2016, kdy se v obchodech PRADA po celém světě objeví pokračující linie Prada Double Saffiano Cuir.

Zprvu by se tak mohlo zdát, že jde o něco zcela odlišného, co se designu týče, ale opak je pravdou. Design novinky, která logicky zavítá i do pražského obchodu ve vyhlášené ulici Pařížská 16, Praha 1, kde bude v prodeji již od poloviny února, zůstane zcela beze změn.

Dámy se tak opět mohou těšit na typicky zkosený střih ušlechtilé měkčené Saffiano kůže, která je uvnitř kabelky zcela vyhlazena. Vnitřní část je rozdělena kapsou opatřenou klopou, díky níž je organizace obsahu kabelky mnohem důmyslnější.

Co nového tedy PRADA Double Bag může nabídnout?

Tak jako v roce minulém, tak i letos, se ikonická kabelka může pochlubit zcela novou paletou barev. Na rozdíl však od předchozí kolekce, která doslova hrála barvami vystihujícími teplé letní dny, PRADA Double Saffiano Cuir přichází v daleko neutrálnějších tónech - šedá Marmo+Caramel, bílá Talco+Caramel a karamelově hnědá Caramel+Marmo.

Líbí se vám?

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY PRADA KABELKY PRADA ELEGANTNÍ KABELKY MIUCCIA PRADA

Související články

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Zajímavá historie dámských kabelek

Jak to všechno začalo? Kabelky jsou dnes nepostradatelnou součástí téměř každé ženy. Zajímalo vás někdy, jak taková kabelka vůbec vznikla a kam až sahají kořeny historie dámských kabelek?

Celý článek

Kabelky, které ovládnou rok 2022

Mezi kabelkami nejsou trendy tak přechodné jako u samotné módy. Přesto se návrháři ve svých kolekcích přiklání k určitým představám. Podívejme se, které kabelky jsou podle nich pro rok 2022 jako stvořené.

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek