dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: sebevědomí klientek je odměna za mravenčí práci

Přidat na Seznam.cz
Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 

Vlasy bývají zcela zásadní element v sebevědomí většiny žen

Jsou způsobem, jak se vyjádřit, správná barva a střih zkrátka podpoří image. Bohužel v momentě, kdy naše ‚koruna krásy‘ není zrovna taková, jakou bychom si přály, klesá sebedůvěra strmě dolů. Naštěstí existují způsoby, jak mít hřívu jako lvice, přestože nám nebyla dopřána od přírody. Právě na prodlužování a zahušťování vlasů se už 12 let specializuje kadeřnice celebrit Lucie Bugnerová ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. Přestože se jedná o mravenčí práci, Lucčina největší odměna je právě nové sebevědomí spokojené klientky.

„Ženy k prodloužení či zahuštění vedou různé důvody. Často je trápí nulový objem nebo délka, kterou se jim už léta nedaří překročit,“ vysvětluje kadeřnice. Není ale výjimka, že k ní zavítají i klientky, které mají vlasy zničené špatným odbarvováním, péčí anebo je postihla nemoc, která má za následek částečnou ztrátu vlasů. „Jedna z mých klientek měla lysiny. Zahuštěním se nám je podařilo zcela zakrýt a paní jsem doporučila speciální vodu na podpoření růstu vlasů. Nestačila jsem se divit, když po třech měsících přišla a lysiny byly pryč! Když vlasy krásně dorostly, mohli jsme doplněné prameny sundat.“ Právě správná péče a úleva od stresu z nedokonalých vlasů je velmi důležitá.

Mnoho žen ale od prodloužení a zahuštění odrazuje často špatně odvedená práce některých ‚profesionálů‘. „V dnešní době existuje velké množství metod prodlužování. Já jsem po vyzkoušení téměř všech zůstala u keratinu, jelikož je šetrnější a spoje nejsou viditelné. Vlasy používám výhradně přírodní a vybírám takové, které budou i strukturou odpovídat těm, jaké má klientka. Jen tak lze dosáhnout toho, aby byl výsledek dokonalý,“ říká Lucie.

Aby vlasy dokonalé také zůstaly, je třeba jim věnovat důslednou péči. Ta se však prý příliš neliší od běžné rutiny. „Nejdůležitější jsou kvalitní produkty. Drogerii se vyhýbejte obloukem! Ze svých zkušeností doporučuji klientkám profesionální přírodní italskou péči InSight, která vlasy nezatěžuje. Na prodloužené vlasy je také potřeba speciální hřeben, já si nemůžu vynachválit značku Olivia Garden.“

Foto: archiv Lussi Bugner

Přidat na Seznam.cz
KADEŘNICTVÍ LUSSIBUGNER LUSSI BUGNER VLASY A ÚČESY INSIGHT

Související články

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

Chcete mít krásnější a zdravější vlasy? Víme jak na to

Přírodní věci prostě frčí. Ať už jsou to biopotraviny, biokosmetika, nebo právě přírodní barvy na vlasy. Pojďme se podívat, jak nakupovat hennu a hennové barvy a nenapálit se.

 

Celý článek

Newyorský týden módy: 5 největších trendů v kráse

Překvapivé, zajímavé a částečně nositelné byly trendy v líčení i účesech na přehlídkách ve velkém jablku. Několik návrhářů se dokonce shodlo v podobných nápadech!

Celý článek

Vévodkyně Kate inspirovala trend čelenek do vlasů

Krásná vévodkyně si osvojila nošení čelenek při každé příležitosti. Stala se jejím osobitým stylem!

Celý článek

Vyhlášení vítězů z řad mužů milujících luxusní pánské holičství přineslo výhru v podobě Harley Davidson

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.

Celý článek
bohostyl

Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!

Celý článek