dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: sebevědomí klientek je odměna za mravenčí práci

Přidat na Seznam.cz
Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 

Vlasy bývají zcela zásadní element v sebevědomí většiny žen

Jsou způsobem, jak se vyjádřit, správná barva a střih zkrátka podpoří image. Bohužel v momentě, kdy naše ‚koruna krásy‘ není zrovna taková, jakou bychom si přály, klesá sebedůvěra strmě dolů. Naštěstí existují způsoby, jak mít hřívu jako lvice, přestože nám nebyla dopřána od přírody. Právě na prodlužování a zahušťování vlasů se už 12 let specializuje kadeřnice celebrit Lucie Bugnerová ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. Přestože se jedná o mravenčí práci, Lucčina největší odměna je právě nové sebevědomí spokojené klientky.

„Ženy k prodloužení či zahuštění vedou různé důvody. Často je trápí nulový objem nebo délka, kterou se jim už léta nedaří překročit,“ vysvětluje kadeřnice. Není ale výjimka, že k ní zavítají i klientky, které mají vlasy zničené špatným odbarvováním, péčí anebo je postihla nemoc, která má za následek částečnou ztrátu vlasů. „Jedna z mých klientek měla lysiny. Zahuštěním se nám je podařilo zcela zakrýt a paní jsem doporučila speciální vodu na podpoření růstu vlasů. Nestačila jsem se divit, když po třech měsících přišla a lysiny byly pryč! Když vlasy krásně dorostly, mohli jsme doplněné prameny sundat.“ Právě správná péče a úleva od stresu z nedokonalých vlasů je velmi důležitá.

Mnoho žen ale od prodloužení a zahuštění odrazuje často špatně odvedená práce některých ‚profesionálů‘. „V dnešní době existuje velké množství metod prodlužování. Já jsem po vyzkoušení téměř všech zůstala u keratinu, jelikož je šetrnější a spoje nejsou viditelné. Vlasy používám výhradně přírodní a vybírám takové, které budou i strukturou odpovídat těm, jaké má klientka. Jen tak lze dosáhnout toho, aby byl výsledek dokonalý,“ říká Lucie.

Aby vlasy dokonalé také zůstaly, je třeba jim věnovat důslednou péči. Ta se však prý příliš neliší od běžné rutiny. „Nejdůležitější jsou kvalitní produkty. Drogerii se vyhýbejte obloukem! Ze svých zkušeností doporučuji klientkám profesionální přírodní italskou péči InSight, která vlasy nezatěžuje. Na prodloužené vlasy je také potřeba speciální hřeben, já si nemůžu vynachválit značku Olivia Garden.“

Foto: archiv Lussi Bugner

Přidat na Seznam.cz
KADEŘNICTVÍ LUSSIBUGNER LUSSI BUGNER VLASY A ÚČESY INSIGHT

Související články

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek

Toto léto trošku jinak: Účesy pro horké dny

Léto v plném proudu a vás nebaví stále dokola nosit klasický culík? Máme pro vás několik tipů na letní lehké účesy, které pro vás budou skvělým módním doplňkem a zbaví vás starostí o vaše vlasy.

Celý článek

Trendy ve svatebních účesech nehledejte

Léto je vždy spojeno se svatebním boomem. Ani letos tomu není jinak. Jeden ze svých největších dnů v životě už má za sebou letos i spousta známých tváří. A proto nás zajímalo, zda jsou ve svatebních účesech nějaké žhavé trendy a jak by vůbec přípravy na svatební den měly vypadat. Odpovědi jsme hledali u kadeřníka Honzy Kořínka.

Celý článek

Nově otevřený Myskino Butik v Praze snoubí svět luxusní přírodní kosmetiky a parfémů

První butik v České republice značky Myskino je zaměřený na francouzské niche parfémy a luxusní přírodní kosmetiku. Sídlí v centru Prahy na Vinohradské třídě.

Celý článek

Mikádo se těší velké oblibě. Jaké slavné ženy ho nosily a nosí i dnes?

Není jiný účes, který by v historii způsobil tolik poprasku jako právě mikádo. Ikonický sestřih milují ženy napříč celou planetou a dějinami. Kdo si ho oblíbil v minulosti a kdo ho moderně nosí i dnes? 

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek
OWAY

Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Dopřejte svým vlasům detoxikační rituál s organickou kosmetikou OWAY, která si vysloužila díky svým výtažkům z bylin označení „superpotrava“, a to nejen pro vaše vlasy, ale také pleť.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek