dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Z letní brigády se stala vášeň, díky které otevřela vlastní salón a pod jejíma rukama prošla nejedna celebrita, jako je Agáta Prachařová nebo Marek Ztracený. Luciin salón je kromě své hvězdné pověsti výjimečný i tím, že v něm pracuje s přírodní kosmetikou InSight, která je šetrná nejen k přírodě, ale hlavně k vlasům jejích klientů.

Co se týče péče o vlasy, neměla dlouhá léta přírodní kosmetika zrovna nejlepší reputaci. Kvůli absenci silikonů, které vlasy na dotyk „vyhladí“ má dodnes spoustu žen pocit, že přírodní šampony a kondicionéry o vlasy nepečují dostatečně. Opak je ale pravdou. „Klientky jsou často velmi překvapené, že to jde i bez silikonů, parabenů a dalších ‚vylepšováků‘. Přírodní kosmetika může být stejně účinná jako ta běžná a zároveň podstatně šetrnější,“ vysvětluje Lucie. InSight je šetrnější nejen k vlasům, ale i k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou veganské a obaly jsou recyklované.

 

„Udržitelnost je věc, o kterou se zajímá čím dál více lidí a je třeba ji podporovat. Veganská a přírodní kosmetika je čím dál žádanější a já jsem ráda, že můžu tyto produkty svým klientkám nabízet. Výběr této značky pro Lucii rozhodlo hned několik aspektů. „S každou klientkou mám nejprve konzultaci, kde řešíme, co je pro její vlasy nejvhodnější. Málokterá jiná značka nabízí tolik variant péče o vlasy, takže si vybere opravdu každý. Navíc je InSight šetrný i pro peněženku, protože je cenově dostupný opravdu pro každého, což se o většině srovnatelných výrobků říct nedá,“ tvrdí Lucie.

Výběr produktů je opravdu široký a stále roste. 

Co tedy podle profesionála opravdu stojí za vyzkoušení?

„Nejoblíbenější u mých klientek je určitě řada ‚Dry‘ na suché a poškozené vlasy. Přestože je hodně vyživující, nemusíte se bát zplihlé hřívy. Můj nejoblíbenější produkt jsou tekuté krystaly, což je suchý olej, který můžete dát do vlhkých i suchých vlasů. Je to jediný olej, který nemastí, krásně voní a dodá lesk a pružnost. Slibnou novinkou je řada ‚volumizing‘ pro objem, která je vhodná i pro velice jemné vlasy. No a stálicí, kterou už jsem obdarovala snad všechny kamarádky, je sprej na vlasy Strong hold eco, který vydrží snad i vichřici!“

VLASY A ÚČESY ZDRAVÍ A KRÁSA VEGANSKÁ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA INSIGHT KADEŘNICTVÍ LUSSIBUGNER

Související články

bohostyl

Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!

Celý článek

Jak na krásné vlasy? Objevte kouzlo domácí péče!

Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!

 

Celý článek

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Slavný kadeřník Oribe Canabes zemřel ve věku 62 let

Stvořitel stovky supermodelek, nejvlivnější odborník a umělec ve svém oboru a inovativní byznysmen zemřel na srdeční zástavu.

Celý článek

Naučte se zdravě snídat!

Jste během rána zpomalení, nepříjemní a bez energie? Že jste nesnídali, protože jste nestíhali? Výmluvu nestíhání nebereme, rozhodně vaše tělo ne. Začněte pravidelně snídat a vaše tělo vám poděkuje.

Celý článek

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: sebevědomí klientek je odměna za mravenčí práci

Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 

Celý článek

Zima a chlad je tu. Jak na popraskané rty?

Na seznamu věcí, které zas až tak nemáme rádi na zimě, jsou jedním z hlavních bodů suché a popraskané rty. Mráz jim dává v tomto ročním období celkem zabrat, proto je potřeba své rty podpořit a pořídit si k tomu ty správné posily. Jaké to jsou?

Celý článek