dnes je 20.03.2019 a svátek má Světlana

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Přidat na Seznam.cz
Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Z letní brigády se stala vášeň, díky které otevřela vlastní salón a pod jejíma rukama prošla nejedna celebrita, jako je Agáta Prachařová nebo Marek Ztracený. Luciin salón je kromě své hvězdné pověsti výjimečný i tím, že v něm pracuje s přírodní kosmetikou InSight, která je šetrná nejen k přírodě, ale hlavně k vlasům jejích klientů.

Co se týče péče o vlasy, neměla dlouhá léta přírodní kosmetika zrovna nejlepší reputaci. Kvůli absenci silikonů, které vlasy na dotyk „vyhladí“ má dodnes spoustu žen pocit, že přírodní šampony a kondicionéry o vlasy nepečují dostatečně. Opak je ale pravdou. „Klientky jsou často velmi překvapené, že to jde i bez silikonů, parabenů a dalších ‚vylepšováků‘. Přírodní kosmetika může být stejně účinná jako ta běžná a zároveň podstatně šetrnější,“ vysvětluje Lucie. InSight je šetrnější nejen k vlasům, ale i k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou veganské a obaly jsou recyklované.

 

„Udržitelnost je věc, o kterou se zajímá čím dál více lidí a je třeba ji podporovat. Veganská a přírodní kosmetika je čím dál žádanější a já jsem ráda, že můžu tyto produkty svým klientkám nabízet. Výběr této značky pro Lucii rozhodlo hned několik aspektů. „S každou klientkou mám nejprve konzultaci, kde řešíme, co je pro její vlasy nejvhodnější. Málokterá jiná značka nabízí tolik variant péče o vlasy, takže si vybere opravdu každý. Navíc je InSight šetrný i pro peněženku, protože je cenově dostupný opravdu pro každého, což se o většině srovnatelných výrobků říct nedá,“ tvrdí Lucie.

Výběr produktů je opravdu široký a stále roste. 

Co tedy podle profesionála opravdu stojí za vyzkoušení?

„Nejoblíbenější u mých klientek je určitě řada ‚Dry‘ na suché a poškozené vlasy. Přestože je hodně vyživující, nemusíte se bát zplihlé hřívy. Můj nejoblíbenější produkt jsou tekuté krystaly, což je suchý olej, který můžete dát do vlhkých i suchých vlasů. Je to jediný olej, který nemastí, krásně voní a dodá lesk a pružnost. Slibnou novinkou je řada ‚volumizing‘ pro objem, která je vhodná i pro velice jemné vlasy. No a stálicí, kterou už jsem obdarovala snad všechny kamarádky, je sprej na vlasy Strong hold eco, který vydrží snad i vichřici!“

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ZDRAVÍ A KRÁSA VEGANSKÁ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA INSIGHT KADEŘNICTVÍ LUSSIBUGNER

Související články

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

Barvení vlasů - jak na barvu snů

 Přírodní barvení zatím není tak rozšířené jako ostatní biokosmetika nebo třeba přírodní šampony na vlasy. Poradíme vám jak na to. 

Celý článek

Chcete mít krásnější a zdravější vlasy? Víme jak na to

Přírodní věci prostě frčí. Ať už jsou to biopotraviny, biokosmetika, nebo právě přírodní barvy na vlasy. Pojďme se podívat, jak nakupovat hennu a hennové barvy a nenapálit se.

 

Celý článek

Co stojí za výrobou parfému? Rozhovor s jedním z mála „nosů“ na světě

Nos. Povolání, kterého jsou hodny pouze výjimeční lidé a mají ten nejlepší čich. Jedním z mála nosů na světě je Hanna Marie Tomášková, tvůrce vůní a 100% čistých přírodních éterických olejů.

Celý článek

Newyorský týden módy: 5 největších trendů v kráse

Překvapivé, zajímavé a částečně nositelné byly trendy v líčení i účesech na přehlídkách ve velkém jablku. Několik návrhářů se dokonce shodlo v podobných nápadech!

Celý článek

3 recepty z blahodárné cukety

Cuketa, módní záležitost ze světa zeleniny. Ptáte se proč? Díky její neutralitě lze recepty z této suroviny připravit na tisíc způsobů, přitom rychle, chutně a především zdravě!

Celý článek