dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Přidat na Seznam.cz
Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

V Hair studiu Honza Kořínek na Královských Vinohradech si každá zákaznice může dopřát pocit výjimečnosti a bez obav se může svěřit do rukou profesionálů, kteří jí nejen vytvoří účes, který by se mohl objevit na obálce módního časopisu, ale detailně se dozví o kvalitě svých vlasů pomocí kamer, které zkoumají vlasový folikul a kořínky. Nejen že vám zde mohou šetrným zacházením a cennými radami zachránit zničené vlasy, ale také vás naučí prevenci proti vypadávání nebo lámání. Speciální výživné nebo regenerační obřady patří mezi péči, kterou by se měla jednou za čas dopřát každá žena.

Mezi zákaznice tohoto studia patří i několik známých osobností a s některými z nich Honza spolupracoval na aktuální kolekci. Je inspirována nekonečnou láskou mezi matkou dcerou, je plná porozumění, něhy a soudržnosti. Podzimní tóny a sestřih nám ukazují kuchařka a vítězka MasterChef Česko Kristina Nemčková se svou maminkou Evou nebo moderátorka a herečka Eva Decastelo, která zapojila nejen svou maminku Irenu, ale i dceru Zuzanku.

Všechny střihy, barvy a styling účesů jsou v letošní kolekci umírněné a přirozené, aby daly prostor vyniknout emocím a náladám, které jsou na fotografiích téměř hmatatelné.  Honza Kořínek dodává: „Letos nejsou v hlavní roli vlasy, trendy nebo cool střihy. Letos je to ten křehký cit, čistá láska. A to, když jsem viděl některé fotky, musím říct, že jsem byl opravdu naměkko“.

Svou maminku nám ukázaly také herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková a herečka Markéta Stehlíková, která se studiem spolupracuje už nějaký ten čas.

Další z hereček, které můžete mít spojené s účesy Honzy Kořínka, je Marie Doležalová. Tato půvabná a křehce působící maminka se vždy snažila stát trochu ve stínu své slávy, ale pokud si s ní chcete přečíst opravdu zajímavý rozhovor, otevřete si neprodejný časopis Roots, který kadeřnictví připravilo. Dozvíte se v něm i více o kolekci Pure love nebo o přírodní barvě Botanéa. Tato novinka od L’Oréal Professionel je stoprocentně přírodní a šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Pokud ji chcete vyzkoušet, zajděte si do Sázavské ulice!

 

Kolekce pro podzim a zimu 2019/2020 je v Hair studio Honza Kořínek inspirována čistou láskou - láskou mezi matkou a dcerou. Aktuální trendy v naší nejnovější kolekci PURE LOVE.

 

Hair: Honza Kořínek 
Make-up: Klaudie Havlová 
Styling: H&M studio 
Photo: Petr Kozlík 
Production: Jan Čtvrtečka 

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE KRÁSA VLASY A ÚČESY BARVENÍ VLASŮ VLASY A ÚČESY HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Usnadněte návrat do školy sobě i svým dětem. Víme, jak na to!

“Těšíte se do školy?” a „Máte už nakoupené všechny věci?“ Podobné věty slýchávají děti i rodiče často, hlavně v druhé půlce prázdnin a zejména pak budoucí prvňáčci, pro které je škola něčím novým.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek