dnes je 14.08.2020 a svátek má Alan

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Přidat na Seznam.cz
Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

V Hair studiu Honza Kořínek na Královských Vinohradech si každá zákaznice může dopřát pocit výjimečnosti a bez obav se může svěřit do rukou profesionálů, kteří jí nejen vytvoří účes, který by se mohl objevit na obálce módního časopisu, ale detailně se dozví o kvalitě svých vlasů pomocí kamer, které zkoumají vlasový folikul a kořínky. Nejen že vám zde mohou šetrným zacházením a cennými radami zachránit zničené vlasy, ale také vás naučí prevenci proti vypadávání nebo lámání. Speciální výživné nebo regenerační obřady patří mezi péči, kterou by se měla jednou za čas dopřát každá žena.

Mezi zákaznice tohoto studia patří i několik známých osobností a s některými z nich Honza spolupracoval na aktuální kolekci. Je inspirována nekonečnou láskou mezi matkou dcerou, je plná porozumění, něhy a soudržnosti. Podzimní tóny a sestřih nám ukazují kuchařka a vítězka MasterChef Česko Kristina Nemčková se svou maminkou Evou nebo moderátorka a herečka Eva Decastelo, která zapojila nejen svou maminku Irenu, ale i dceru Zuzanku.

Všechny střihy, barvy a styling účesů jsou v letošní kolekci umírněné a přirozené, aby daly prostor vyniknout emocím a náladám, které jsou na fotografiích téměř hmatatelné.  Honza Kořínek dodává: „Letos nejsou v hlavní roli vlasy, trendy nebo cool střihy. Letos je to ten křehký cit, čistá láska. A to, když jsem viděl některé fotky, musím říct, že jsem byl opravdu naměkko“.

Svou maminku nám ukázaly také herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková a herečka Markéta Stehlíková, která se studiem spolupracuje už nějaký ten čas.

Další z hereček, které můžete mít spojené s účesy Honzy Kořínka, je Marie Doležalová. Tato půvabná a křehce působící maminka se vždy snažila stát trochu ve stínu své slávy, ale pokud si s ní chcete přečíst opravdu zajímavý rozhovor, otevřete si neprodejný časopis Roots, který kadeřnictví připravilo. Dozvíte se v něm i více o kolekci Pure love nebo o přírodní barvě Botanéa. Tato novinka od L’Oréal Professionel je stoprocentně přírodní a šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Pokud ji chcete vyzkoušet, zajděte si do Sázavské ulice!

 

Kolekce pro podzim a zimu 2019/2020 je v Hair studio Honza Kořínek inspirována čistou láskou - láskou mezi matkou a dcerou. Aktuální trendy v naší nejnovější kolekci PURE LOVE.

 

Hair: Honza Kořínek 
Make-up: Klaudie Havlová 
Styling: H&M studio 
Photo: Petr Kozlík 
Production: Jan Čtvrtečka 

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE KRÁSA VLASY A ÚČESY BARVENÍ VLASŮ VLASY A ÚČESY HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO

Související články

Podpořte s námi Prahu v týdnu plném architektury

Festival Open House Praha 2020 vypukne za necelý měsíc. Čeká nás otevření 73 budov, které jsou běžně nepřístupné. Prostory některých z nich nabídnou doprovodný program sestávajících se s komentovaných procházek a debat o městské architektuře. Podpořte s námi Prahu a přijďte se podívat.

Celý článek

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Pozitivní přístup k životu

Za poslední dobu se mnoha lidem kvůli koronavirové situaci na povrch vydralo několik problémů. Jak pracovních, osobních tak psychických. Jak si zajistit pozitivní přístup za každé situace?

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Jaké jsou výhody nošení čoček a kdy zvolit brýle, radí odborník

Dvě třetiny české populace trpí problémy se zrakem. Pravděpodobně i proto roste poptávka po kontaktních čočkách nebo alespoň v kombinaci s brýlemi. Jaké výhody skýtají čočky a kdy raději nosit brýle, radí Kristýna Štěbetáková, optometristka společnosti Alensa.

Celý článek

Je možné přátelství mezi mužem a ženou?

Na tuhle otázku je těžké jednoznačně odpovědět. Přátelství mezi mužem a ženou někomu zní jako špatný vtip, zatímco jiný to bere jako normální věc. Jak to máte vy?

Celý článek