dnes je 20.11.2019 a svátek má Nikola

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Přidat na Seznam.cz
Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

V Hair studiu Honza Kořínek na Královských Vinohradech si každá zákaznice může dopřát pocit výjimečnosti a bez obav se může svěřit do rukou profesionálů, kteří jí nejen vytvoří účes, který by se mohl objevit na obálce módního časopisu, ale detailně se dozví o kvalitě svých vlasů pomocí kamer, které zkoumají vlasový folikul a kořínky. Nejen že vám zde mohou šetrným zacházením a cennými radami zachránit zničené vlasy, ale také vás naučí prevenci proti vypadávání nebo lámání. Speciální výživné nebo regenerační obřady patří mezi péči, kterou by se měla jednou za čas dopřát každá žena.

Mezi zákaznice tohoto studia patří i několik známých osobností a s některými z nich Honza spolupracoval na aktuální kolekci. Je inspirována nekonečnou láskou mezi matkou dcerou, je plná porozumění, něhy a soudržnosti. Podzimní tóny a sestřih nám ukazují kuchařka a vítězka MasterChef Česko Kristina Nemčková se svou maminkou Evou nebo moderátorka a herečka Eva Decastelo, která zapojila nejen svou maminku Irenu, ale i dceru Zuzanku.

Všechny střihy, barvy a styling účesů jsou v letošní kolekci umírněné a přirozené, aby daly prostor vyniknout emocím a náladám, které jsou na fotografiích téměř hmatatelné.  Honza Kořínek dodává: „Letos nejsou v hlavní roli vlasy, trendy nebo cool střihy. Letos je to ten křehký cit, čistá láska. A to, když jsem viděl některé fotky, musím říct, že jsem byl opravdu naměkko“.

Svou maminku nám ukázaly také herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková a herečka Markéta Stehlíková, která se studiem spolupracuje už nějaký ten čas.

Další z hereček, které můžete mít spojené s účesy Honzy Kořínka, je Marie Doležalová. Tato půvabná a křehce působící maminka se vždy snažila stát trochu ve stínu své slávy, ale pokud si s ní chcete přečíst opravdu zajímavý rozhovor, otevřete si neprodejný časopis Roots, který kadeřnictví připravilo. Dozvíte se v něm i více o kolekci Pure love nebo o přírodní barvě Botanéa. Tato novinka od L’Oréal Professionel je stoprocentně přírodní a šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Pokud ji chcete vyzkoušet, zajděte si do Sázavské ulice!

 

Kolekce pro podzim a zimu 2019/2020 je v Hair studio Honza Kořínek inspirována čistou láskou - láskou mezi matkou a dcerou. Aktuální trendy v naší nejnovější kolekci PURE LOVE.

 

Hair: Honza Kořínek 
Make-up: Klaudie Havlová 
Styling: H&M studio 
Photo: Petr Kozlík 
Production: Jan Čtvrtečka 

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE KRÁSA VLASY A ÚČESY BARVENÍ VLASŮ VLASY A ÚČESY HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO

Související články

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Jak na dokonalou oční linku

Chcete vypadat jako ženy ze žurnálu, ale nevíte, jak si správně namalovat oční linku? S naším návodem z vás bude profík. Už žádné kostrbaté čáry, pandí make-up nebo oči pro pláč.

Celý článek

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známé pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Rakouská přírodní značka dieNikolai přichází se skvělou biodynamickou kosmetikou a vánočními balíčky

Veganská kosmetika z rakouského města Wachau představuje svou kosmetickou značku dieNikolai a vánoční balíčky pro různé typy pleti. Máte rádi vína Ryzlink a Veltlín? Pak budete spokojeni, protože i tohle jsou tajné přísady.

Celý článek

Jasmina Alagič pokřtila novou vegan rtěnku značky ANY COSMETICS

Anežka, známá jako Not So Funny Any je jedinou známou Češkou, která vytvořila vlastní a zcela nezávislou kosmetickou řadu. Podporu Anežka získala i u Global Social Awards.

Celý článek

Podzimní vlasové kreace, aneb jak vlasy upravit, když fouká a prší

Podzim nám svým sychravým počasím už jasně dává najevo, že je zde a v plné síle. To se bohužel o vlasech v tomto větrném a deštivém období říci nedá. Jak si poradit s neposednými loknami nebo rozcuchanou kšticí? Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Celý článek