dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

Přidat na Seznam.cz
49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

foto: Emma Summerton / se svolením Pirelli

Je to poprvé, kdy se kalendář zaměřuje speciálně na modelky, mezi kterými jsou Karlie Kloss, Adut Akech, Bella Hadid, Emily Rajakowski a Cara Delevingne. Kalendář má název Love Letters to the Muse. Mezi dalšími tvářemi kalendáře najdeme i modelku nadměrných velikostí Ashley Graham nebo také ruskou supermodelku a herečku Sashu Pivovarovou či modelingové kolegyně Lilu Moss, He Cong, Guinevere van Seenus, Lauren Wasser, Kayu Wilkins a Adwou Aboah.

Snímky byly pořízeny během června a července letošního ruku ve dvou velkoměstech v New Yorku a Londýně. Emma Summerton je známá australská fotografka, která fotí do různých mutací časopisu Vogue, pro W Magazine i Vanity Fair.

Je pozoruhodné, že Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Lila Moss a Adut Akech pózovaly pro renomovaný kalendář teprve poprvé. O make-up modelek se postarala Hiromi Ueda, účesy zařídil známý britský vlasový stylista Eugene Souleiman a celkovou scénu měly na starosti Amanda Harlech a Viki Rutsch.

V tuto chvíli jsou zveřejněné jen fotografie ze zákulisí focení, ale ti, kteří již měli možnost vidět výsledné snímky, je označili za magické. Takže se máme na co těšit. Prozatím mrkněte k nám do GALERIE na všechny zveřejněné backstage fotky.

foto: Emma Summerton / se svolením Pirelli

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PIRELLI 2023 KALENDÁŘ PIRELLI BELLA HADID EMILY RATAJKOWSKI CARA DELEVINGNE ADUT AKECH KARLIE KLOSS ASHLEY GRAHAM SASHA PIVOVAROVA LILA MOSS HE CONG EMMA SUMMERTON

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek