dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

Přidat na Seznam.cz
49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

foto: Emma Summerton / se svolením Pirelli

Je to poprvé, kdy se kalendář zaměřuje speciálně na modelky, mezi kterými jsou Karlie Kloss, Adut Akech, Bella Hadid, Emily Rajakowski a Cara Delevingne. Kalendář má název Love Letters to the Muse. Mezi dalšími tvářemi kalendáře najdeme i modelku nadměrných velikostí Ashley Graham nebo také ruskou supermodelku a herečku Sashu Pivovarovou či modelingové kolegyně Lilu Moss, He Cong, Guinevere van Seenus, Lauren Wasser, Kayu Wilkins a Adwou Aboah.

Snímky byly pořízeny během června a července letošního ruku ve dvou velkoměstech v New Yorku a Londýně. Emma Summerton je známá australská fotografka, která fotí do různých mutací časopisu Vogue, pro W Magazine i Vanity Fair.

Je pozoruhodné, že Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Lila Moss a Adut Akech pózovaly pro renomovaný kalendář teprve poprvé. O make-up modelek se postarala Hiromi Ueda, účesy zařídil známý britský vlasový stylista Eugene Souleiman a celkovou scénu měly na starosti Amanda Harlech a Viki Rutsch.

V tuto chvíli jsou zveřejněné jen fotografie ze zákulisí focení, ale ti, kteří již měli možnost vidět výsledné snímky, je označili za magické. Takže se máme na co těšit. Prozatím mrkněte k nám do GALERIE na všechny zveřejněné backstage fotky.

foto: Emma Summerton / se svolením Pirelli

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PIRELLI 2023 KALENDÁŘ PIRELLI BELLA HADID EMILY RATAJKOWSKI CARA DELEVINGNE ADUT AKECH KARLIE KLOSS ASHLEY GRAHAM SASHA PIVOVAROVA LILA MOSS HE CONG EMMA SUMMERTON

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek
Můj deník vděčnosti

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek

Gigi Hadid odhaluje příběh jména své módní značky

Gigi Hadid v rámci pátečního summitu Vogue v New Yorku prozradila více o své nedávno založené značce Guest in Residence. Rozpovídala se, kdo ji inspiroval i proč dostala značka tak netradiční jméno.

Celý článek

Kniha „Worn Out“ vypráví realitu o fast fashion i o spoluúčasti celebrit na vykořisťování některých značek

Bývalá redaktorka magazínů InStyle a Teen Vogue Alyssa Hardy nešetří ve své nové knize žádnými detaily, které odhalují temné podhoubí našich současných módních výstřelků.

Celý článek