dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kampaň Marc Jacobs Resort 2020 patřila psům

Přidat na Seznam.cz
Značka The Marc Jacobs představila první resort kampaň, která patřila známým modelkám a psům. Barevná kolekce čítá kromě oblečení i doplňky v podobě kabelek, náušnic a hodinek. 

Značku The Marc Jacobs založil stejnojmenný návrhář na počátku roku 2019. Již několik let předtím vedl úspěšnou levnější linii Marc by Marc Jacobs, která se ale v roce 2015 dostala do finančních potíží. Musel ji zavřít a o téměř čtyři roky později nechal vzniknout nové značce. Nyní byla představena první resort 2020 kampaň se známými modelkami a s dlouhosrstými psími pomocníky. 

Modelky Lindsey Wixson, Cara Taylor, Alek Wek, Catherine McNeil, Natalia Montero, Naki Depass, Cami You-Ten, Jamily Wernke Meurer, Quinn Mora, Remington Williams a Yilan Hua byly nafoceny fotografem Johnny Dufortem. Barevné oblečení kontrastovalo s prostředím a dodávalo kolekci na hravosti. Kousky ze sbírky jsou již nyní dostupné na stránkách MarcJacobs.com

FashionGoneRogue.com, MarcJacobs.com

Přidat na Seznam.cz
MARC JACOBS resort 2020 AKTUÁLNÍ MÓDA KAMPAŇ MODELKY ZAHRANIČNÍ MÓDA

Související články

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

Celý článek

Tod's Pre-fall 2021 aneb když se pragmatismus spojí s individualitou

Jak vypadá, když se spojí pragmatismus s individualitou? Kreativní ředitel Walter Chiapponi měl velmi jasnou představu, kterou v nové pre-fall kolekci značky Tod's na rok 2021 ukázal. 

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Kolaborace Dr. Martens a Marc Jacobs v rámci 1460 Remastered projektu

Známá značka Dr. Martens slaví 60. narozeniny legendárního modelu 1460. A jak lépe narozeniny oslavit než sérií kolaborací se známými značkami, jako je třeba Marc Jacobs?

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Marc Jacobs předvedl na NYFW strhující taneční show

Marc Jacobs doslova elektrizoval celý New York svou novou podzimní kolekcí ready-to-wear 2020. Jeho show měla všechno, co si na přehlídce v týdnu módy můžete přát.

Celý článek

Plesové rukavičky hlásí comeback v novém hávu

Milovala je princezna Diana i herečka Audrey Hepburn. Postupem doby se však začaly vytrácet jak z hollywoodských šatníků, tak z haute couture kolekcí plesových šatů předních módních domů. Jsou tu ale po čase zpět - plesové rukavičky.

Celý článek