dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Kampaň za přirozenou krásu

Hledá se žena pro kampaň bojující za přirozenou krásu. Kampaň, která již v květnu vyústí fashion focením do projektu Staň se tváří magazínu Móda.

V květnu, vždyť je teprve březen, říkáte si? A máte pravdu. Na první pohled se může zdát, že se měsíc duben nějakým záhadným způsobem z našich kalendářů vytratil, ale není tomu tak. I duben ozdobí nová tvář.

Přesto měsíc květen bude něčím odlišný, zcela výjimečný. V tomto čase, kdy příroda naplno ožívá pestrými barvami vonných květů, totiž necháme rozkvést i vaši přirozenou krásu, jíž ve spolupráci s Biorganica.cz dovedeme k dokonalosti.

Jste ženou nespokojenou s kvalitou či jinou problematikou pleti, která vám přidělává vrásky na čele? Nebo jen hledáte dokonalý produkt, který by ještě více podtrhl vaši ženskost a mladistvý vzhled, ale stále jej nenacházíte? Pak právě vy jste vhodnou kandidátkou pro “Kampaň za přirozenou krásu“, jež předchází samotnému květnovému focení, kdy vás světu představíme coby sebevědomou ženu a dokonalou, přirozeně krásnou tvář magazínu Móda.

Seberte odvahu, zahoďte ostych a pojďte do toho s námi.

Za účasti skutečných odborníků a profesionálů, jež vám fundovaně poradí jak pečovat nejen o zdravou, ale i méně kvalitní pleť, absolvujete několikatýdenní kůru luxusní biokosmetikou z Velké Británie, která sice v tak krátkém časovém úseku vaši problematickou pleť neuvrhne zcela v zapomnění, ale rozhodně pozvedne vaše sebevědomí a vy znovu naleznete své silné stránky.

Jediné, co pro účast v Kampani za přirozenou krásu musíte učinit, je registrace v katalogu Modelky a následné sdílení #prirozenakrasa prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter.

 

TVÁŘ MODA.CZ COVER BIORGANICA

Související články

Elegance sama v podání Emmy Watson v australské Vogue

Březnu 2018 kraluje herečka Emma Watson, alespoň v podání aktuální obálky australské Vogue.

Celý článek

Kate Moss oblékla vintage styl pro Guardian

Guardian přináší nový módní editoriál, v němž se ukázala už pětačtyřicetiletá modelka Kate Moss. 

Celý článek

Americký Vogue vyjde v září se čtyřmi obálkami s Jennifer Lawrence

Americká herečka Jennifer Lawrence se jistě cítí poctěna. Zářijový Vogue totiž vyjde s ní na obálce. A rovnou čtyřikrát. 

Celý článek

Výroční vydání Vogue India zdobí Kendall Jenner

Své desáté výročí oslavuje časopis Vogue India, který pro slavnostní obálku vybral krásnou dvojici ve složení Kendall Jenner a indického herce a modela Sushant Singh Rajputa.

Celý článek

FUSION kolekce s.Oliver spojuje sportovní styl s denní módou

Jarní cover pro Móda.cz jsme připravili ve spolupráci s módní značkou s.Oliver, která v něm uvede svou čerstvou kolekci FUSION.

Celý článek

Květiny se nosí i v lednu. Nový cover vám ukáže jak!

Že jsou květinové vzory vhodné na jaro a léto? Ale kdepak. Hodí se stejně tak i do zimy. Jen je třeba vědět, jak na ně. A to my spolu se Stefanel víme. 

Celý článek

Pohádkový prosinec, o kterém se vám ani nesnilo!

Poslední měsíc letošního roku je zde a my jsme si pro vás k této zvláštní události připravili něco exkluzivního. 

Celý článek

Listopadový steampunkový cover s vítězkou Miss Prima křivky Leonou Šenkovou

Listopadový cover fotil magazín Móda.cz v Českých Budějovicích s fotografkou Lucií Kout a zpěvačkou Leonou Šenkovou na téma steampunk. 

Celý článek