dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

Kanárkově žlutá trendy odstínem podzimu 2017

Khaki, vínová, černá, béžová... tradiční podzimní barvy v roce 2017 doplní také kanárkově žlutá. A my slibujeme, že ji budete milovat.

V říjnu obvykle nastává čas, kdy ženy vytahují podzimní a zimní oblečení a zjišťují, co nového si potřebují dokoupit, který oblíbený svetr již další sezónu jen stěží přežije, který kabát si zaslouží čistírnu a zároveň přichází taková lehká (těžší) past. Módní trendy. Pokud vám z loňské zimní sezóny zbyly neprotékající kozačky, zásoba černých rukavic, kvalitní neposkvrněné kabáty a dostatek svetrů, nemáte se na co vymluvit, až si budete nutně chtít koupit kanárkově žlutý svetr a přitom máte svetrů hafo. Takže možná jsou ve výhodě ty ženy, které svůj podzimní šatník potřebují doplnit. Ať kabát, klobouk, bunda, svetr, čepice, kabelka nebo svetr - na všem letí kanárková. Jen nebude zas taková hračka ji sehnat.

Proč?

No znáte módní trendy, né?! Přicházejí ze zahraničí a než se jim módní řetězce přizpůsobí a stihnou navrhnout, rozplánovat, vyrobit a distribuovat kolekce podle podzimních trendů, je polovina jara. Takže největší výběr mezi kanárkově zbarvenými oblečky a doplňky čekáme až ten příští podzim. Pokud se vám však některý kousek podaří sehnat již letos, budete v předstihu. Žlutý odstín do své podzimní kolekce zařadil řetězec Terranova a porozhlédnout se můžete také v Marks&Spenceru a Orsay.

Protože myslíme na vaše snazší nakupování, pár prvních kanárkových vlaštovek najdete tady: ŠATY & BUNDY

pinterest.com

MÓDA LIFESTYLE ŽLUTÁ PODZIM 2017 MODNÍ TRENDY PODZIM INSPIRACE OUTFITY

Související články

Třídění odpadu je jednodušší, než se zdá

Doba přeje všem ekologicky smýšlejícím, třídění odpadu není nic složitého či snad nedostupného.

Celý článek

Dresscode: Business formal attire

Víte, jaký je nejvhodnější oděv na důležitou schůzku s klienty nebo na pracovní pohovor? Máme pro vás několik tipů, co obléct a čemu se vyvarovat.

Celý článek

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Celý článek

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. III

Všechny mají velmi minimalistický styl a fotky lahodící nejednomu oku. Toto je náš březnový výběr inspirativních instagramových profilů.

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek