dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Kanárkově žlutá trendy odstínem podzimu 2017

Khaki, vínová, černá, béžová... tradiční podzimní barvy v roce 2017 doplní také kanárkově žlutá. A my slibujeme, že ji budete milovat.

V říjnu obvykle nastává čas, kdy ženy vytahují podzimní a zimní oblečení a zjišťují, co nového si potřebují dokoupit, který oblíbený svetr již další sezónu jen stěží přežije, který kabát si zaslouží čistírnu a zároveň přichází taková lehká (těžší) past. Módní trendy. Pokud vám z loňské zimní sezóny zbyly neprotékající kozačky, zásoba černých rukavic, kvalitní neposkvrněné kabáty a dostatek svetrů, nemáte se na co vymluvit, až si budete nutně chtít koupit kanárkově žlutý svetr a přitom máte svetrů hafo. Takže možná jsou ve výhodě ty ženy, které svůj podzimní šatník potřebují doplnit. Ať kabát, klobouk, bunda, svetr, čepice, kabelka nebo svetr - na všem letí kanárková. Jen nebude zas taková hračka ji sehnat.

Proč?

No znáte módní trendy, né?! Přicházejí ze zahraničí a než se jim módní řetězce přizpůsobí a stihnou navrhnout, rozplánovat, vyrobit a distribuovat kolekce podle podzimních trendů, je polovina jara. Takže největší výběr mezi kanárkově zbarvenými oblečky a doplňky čekáme až ten příští podzim. Pokud se vám však některý kousek podaří sehnat již letos, budete v předstihu. Žlutý odstín do své podzimní kolekce zařadil řetězec Terranova a porozhlédnout se můžete také v Marks&Spenceru a Orsay.

Protože myslíme na vaše snazší nakupování, pár prvních kanárkových vlaštovek najdete tady: ŠATY & BUNDY

pinterest.com

MÓDA LIFESTYLE ŽLUTÁ PODZIM 2017 MODNÍ TRENDY PODZIM INSPIRACE OUTFITY

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek