dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Přidat na Seznam.cz
Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.  

Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Karle, jaká móda vás na první pohled na ženě zaujme?

Na první pohled mě předně zaujme celkové vyzařování ženy. Určitě bych se neupínal k nějakým pravidlům, ke kterým mají ženy tendenci. Důležité je, aby se žena cítila v pohodě, to je z ní poté velmi cítit. Sám neodsuzuji ani vyzývavé outfity. Pokud je žena sebevědomě oblečená, určitě to upoutá mojí pozornost a rozhodně na onom základě nesoudím, jaká bude její povaha. Je to pro mě čistě vizuální stránka věci, obal. Vždy je ale důležité zjistit, co je uvnitř.


Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Říkáte tedy, že tomu, jak je žena oblečená, nepřisuzujete takovou důležitost?

Za mě ne. Je to paradox, sám chodím velmi často v obleku, ale to je spíše kvůli mé současné prezidentské kandidatuře. Ve volném čase preferuji pohodlnější oblečení, většinou sportovnější. Samozřejmě, líbí se mi, když má žena na sobě sukni, ale určitě bych svou partnerku do ničeho takového nenutil.

A nechal byste si od ženy poradit co se týče módy?

Určitě ano! Myslím, že máte od přírody tak nějak lepší oko na tyto věci. Ženy by měly radit mužům a muži ženám. 

To by bylo myslím velmi zajímavé...

No, určitě bychom viděli na ulici zajímavé kombinace a možná by bylo i více dopravních nehod (smích). Ale ať nejsme prvoplánoví, opravdu jde o celkové vyzařování. Spokojená žena je vždy krásná žena. A ten obal? To může být jen bonus...

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KAREL DIVIŠ KANDIDÁT NA PREZIDENTA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Daniel Lee nahradí v Burberry aktuálního kreativního ředitele Riccarda Tisci. Značka si od toho slibuje výrazný nárůst obratu

Světové módní týdny přináší vždy alespoň jednu překvapivou zprávu. Tentokrát se týká módního domu Burberry a výměny hlavních kreativních návrhářů. Neoficiální informace o této výměně však kolovaly již před měsícem.

Celý článek

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Pánské podzimní doplňky v přírodních barvách dodají eleganci

Vraťte se po rozmarném létu do kanceláře ve velkém stylu. Doplňte svou podzimní garderobu o kousky, které nezestárnou. Doplňky v přírodních barvách navíc v těchto měsících skvěle padnou prakticky k čemukoliv. 

 

 

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek