dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Přidat na Seznam.cz
Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.  

Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Karle, jaká móda vás na první pohled na ženě zaujme?

Na první pohled mě předně zaujme celkové vyzařování ženy. Určitě bych se neupínal k nějakým pravidlům, ke kterým mají ženy tendenci. Důležité je, aby se žena cítila v pohodě, to je z ní poté velmi cítit. Sám neodsuzuji ani vyzývavé outfity. Pokud je žena sebevědomě oblečená, určitě to upoutá mojí pozornost a rozhodně na onom základě nesoudím, jaká bude její povaha. Je to pro mě čistě vizuální stránka věci, obal. Vždy je ale důležité zjistit, co je uvnitř.


Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Říkáte tedy, že tomu, jak je žena oblečená, nepřisuzujete takovou důležitost?

Za mě ne. Je to paradox, sám chodím velmi často v obleku, ale to je spíše kvůli mé současné prezidentské kandidatuře. Ve volném čase preferuji pohodlnější oblečení, většinou sportovnější. Samozřejmě, líbí se mi, když má žena na sobě sukni, ale určitě bych svou partnerku do ničeho takového nenutil.

A nechal byste si od ženy poradit co se týče módy?

Určitě ano! Myslím, že máte od přírody tak nějak lepší oko na tyto věci. Ženy by měly radit mužům a muži ženám. 

To by bylo myslím velmi zajímavé...

No, určitě bychom viděli na ulici zajímavé kombinace a možná by bylo i více dopravních nehod (smích). Ale ať nejsme prvoplánoví, opravdu jde o celkové vyzařování. Spokojená žena je vždy krásná žena. A ten obal? To může být jen bonus...

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KAREL DIVIŠ KANDIDÁT NA PREZIDENTA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

6 tipů minisukní na každou letní náladu

Nejenom mezi světovými módními návrháři vypuklo letní šílenství zvané minisukně. Kterou si vybrat a neutratit za ni třetinu výplaty?

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Z mini-mikro, nový trend ve střihu nejen dámských sukní

"Čím kratší, tím lepší." Návrháři se začali předhánět v tom, kam může móda posunout hranici vkusu, lacinosti i elegance.

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

První pánská kolekce české značky FOLBEUR spatřila světlo světa

Pánské aktovky Etienne právě vypouští do světa česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR. Teď už máme jasno, jak vypadá kompletní obraz moderního úspěšného muže.

Celý článek