dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Přidat na Seznam.cz
Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.  

Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Karle, jaká móda vás na první pohled na ženě zaujme?

Na první pohled mě předně zaujme celkové vyzařování ženy. Určitě bych se neupínal k nějakým pravidlům, ke kterým mají ženy tendenci. Důležité je, aby se žena cítila v pohodě, to je z ní poté velmi cítit. Sám neodsuzuji ani vyzývavé outfity. Pokud je žena sebevědomě oblečená, určitě to upoutá mojí pozornost a rozhodně na onom základě nesoudím, jaká bude její povaha. Je to pro mě čistě vizuální stránka věci, obal. Vždy je ale důležité zjistit, co je uvnitř.


Zdroj: se svolením Karla Diviše 

Říkáte tedy, že tomu, jak je žena oblečená, nepřisuzujete takovou důležitost?

Za mě ne. Je to paradox, sám chodím velmi často v obleku, ale to je spíše kvůli mé současné prezidentské kandidatuře. Ve volném čase preferuji pohodlnější oblečení, většinou sportovnější. Samozřejmě, líbí se mi, když má žena na sobě sukni, ale určitě bych svou partnerku do ničeho takového nenutil.

A nechal byste si od ženy poradit co se týče módy?

Určitě ano! Myslím, že máte od přírody tak nějak lepší oko na tyto věci. Ženy by měly radit mužům a muži ženám. 

To by bylo myslím velmi zajímavé...

No, určitě bychom viděli na ulici zajímavé kombinace a možná by bylo i více dopravních nehod (smích). Ale ať nejsme prvoplánoví, opravdu jde o celkové vyzařování. Spokojená žena je vždy krásná žena. A ten obal? To může být jen bonus...

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KAREL DIVIŠ KANDIDÁT NA PREZIDENTA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek