dnes je 18.01.2018 a svátek má Vladislav

Karl Lagerfeld nakreslil karikaturu producenta Harvey Weinsteina

To, co se v posledních týdnech děje kolem Harve Weinsteina, začíná působit jako lidový výprask, do kterého se zapojil i návrhář Karl Lagerfeld.

Skandál, který nemá obdoby, je tím, co producenta Weinsteina momentálně bičuje. Lagerfeld toho rovněž využil a ve své rubrice „Karlikature“ pro časopis Frankfurter Allgemeine Zeitung nakreslil hollywoodského producenta, který je obviněný ze sexuálního obtěžování mnoha hereček.

Titulek k obrázku zní jasně „Znáte Schweinsteina?“ Přičemž „schwein“ je německy prase. „Tento náčrt je stejně ostrý jako kterýkoliv předtím,“ řekl Alfons Kaiser, šéfredaktor časopisu, jehož aktuální číslo vychází 11. listopadu. „Tenhle člověk se mi nikdy nelíbil,“ reagoval Lagerfeld na amerického producenta. Návrhář přispívá pravidelně od února 2013 svými karikaturami pro tento časopis, mnohdy se jedná i o politická témata.

wwd.com

ZE SPOLEČNOSTI KARL LAGERFELD HARVEY WEINSTEIN KARIKATURA

Související články

L'Oréal Paris s novou strategií a s herečkou Winonou Ryder po svém boku

Oblíbená herečka zejména z devadesátých let hlásí svůj osobní i profesní „comeback“. Její tvář se dostane do širokého povědomí díky kosmetice L'Oréal Paris.

Celý článek

Ženy se na předávání Zlatých glóbů sladily do černé - proč?

Předávání Zlatých glóbů 2018 proběhlo v černé. Nezvolily ji jen ženy, zbytečně s barvami nehýřili ani muži. Stojí za tím jeden prostý důvod!

Celý článek

8 módních influencerů, kteří by vám v roce 2018 neměli uniknout

Influenceři, nebo také určitým způsobem internetové „hvězdy“, ovlivňují názory, postoje i módní vkus tisíců, ne-li dokonce milionů lidí na světě. Kteří budou v roce 2018 mezi nejoblíbenějšími?

Celý článek

Reese Witherspoon zapózovala pro WSJ magazín

Populární herečka Reese Witherspoon, která se i po čtyřicítce pyšní dívčím vzhledem, zapózovala pro listopadový WSJ magazín.

Celý článek

Nejlepší obálky módních časopisů v roce 2017

Nejlepší módní kampaně jsme vám již zrekapitulovali. Dnes se podíváme na obálky časopisů, které se nám zdály zajímavé, krásné a také trošku šílené. Tedy alespoň na ty nej…

Celý článek

Jak trávily celebrity Nový rok?

Vstup do roku 2018 je pro mnohé důležitým životním milníkem. Stanovujeme si různá předsevzetí, měníme své přístupy a postupy, ať už jde o práci, módu nebo osobní život...

Celý článek

Jak to slušelo Monice Babišové v Lánech?

Na setkání Andreje Babiše s Milošem Zemanem nechyběly ani jejich manželky. Jak to slušelo Monice Babišové?

Celý článek

Bella Hadid v modelech Dior pro Vogue Korea

Přirozenost, sexappeal, jemnost, krása. To vše zastupuje Bella Hadid na snímcích pro časopis Vogue Korea.

Celý článek