dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Karlie Kloss je novou tváří Estée Lauder

Kosmetický gigant Estée Lauder představil svou novou tvář; je jí jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti, Karlie Kloss.

Kosmetická značka Estée Lauder je známá svou spoluprací s nejznámějšími světovými modelkami. Mezi její tváře patří například Kendal Jenner nebo Joan Smalls. K nim se minulý týden připojil i další andílek Victoria Secret, americká supermodelka Karlie Kloss. V nejnovější kampani této značky pózuje blonďatá kráska v luxusním autě, oblečena je do bordo, sametu a kalhotového kostýmku, který je doplněn rtěnkou stejné barvy. To vše bylo zvěčněno fotografem Joshem Olinsem. Z fotek je tak naprosto jasné, že je spolupráce Karlie Kloss a Estée Lauder opravdu trefou do černého. 

To že je Karlie skvělou volbou, dokazuje i její názor, že móda a kosmetika nám dávají prostor pro sebevyjádření. Dávají nám sílu, a my se díky ní cítíme jako ta nejlepší varianta nás samých - sebevědomé a jedinečné. Přesně takové souznění je při spolupráci důležité. Sama Karlie Kloss dále prohlásila: "Splnil se mi sen. Opravdu! Po celou dobu mé kariéry byl kontrakt s kosmetickou značkou na prvním místě věcí, kterých bych chtěla dosáhnout. Už od začátku mé kariéry jsem snila o tom, že jednou budu na obálce americké Vogue a že podepíši smlouvu s Estée Lauder."

 

fashiongonerogue.com

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY KARLIE KLOSS ESTÉE LAUDER

Související články

Jak přežít dorůstání vlasů?

Krátké vlasy vás omrzely a v hlavě si pohráváte s myšlenkou dlouhé bohaté hřívy? Proč ne. Ale jak si s vlasy poradit, než dorostou?!

Celý článek

Kim Kardashian nabídne celou kosmetickou řadu

Kim Kardashian v poslední době usilovně pracuje na tom, aby vytvořila neutrální kosmetickou řadu, která své majitelky oslní.

Celý článek

Nová make-up kampaň značky Estée Lauder přináší nejednu známou tvář

Nová řada make-upu nazvaná Double Wear si zasloužila hvězdné obsazení v aktuální kampani. Čtyři krásky v zemitých tónech perfektně reprezentují značku Estée Lauder.

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Gisele Bündchen tváří O Boticário Beauty

Když vrána k vráně sedá. Úspěšná brazilská modelka se stala tváří jedné z nejznámějších brazilských kosmetických značek.

Celý článek

L'oréal vytvoří novou kolekci makeupu spolu s Isabele Marant

Po velmi úspěšném partnerství Oliviera Rousteinga a L'oréal přichází módní gigant s další skvělou zprávu. Nově se dá dohromady s jiným velkým návrhářským jménem - Isabele Marant.

Celý článek

Nová a dostupnější make-up řada Dior Backstage

Naprosto profesionální a cenově dostupnější. Taková je nová kosmetická řada Dior Backstage, kterou se značka přibližuje vládnoucí instagramové generaci.

Celý článek

Vkročte do léta v nové vůni

Teplé letní dny podněcují kromě změny outfitu a líčení také k obměně parfému. Přinášíme několik novinek, které jsou na léto jako stvořené.

Celý článek