dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Přidat na Seznam.cz
Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Karty rozvíjí zajímavé rozhovory a motivují. Jsou určené pro každého od 4 let. Obdarujte své blízké osobním dárkem a podpořte tak talentovanou dámu.

Zakladatelka podcastu Podle sebe, Linda Martišková nastartovala projekt s vizí zlepšovat lidem životy inspirativním slovem či příběhy a jak správně tušíte, tématem je seberozvoj a cesty podle sebe. Aby posluchači mohli na svém rozvoji více pracovat, vznikla myšlenka na univerzální karty Podle sebe.

Karty ovšem nejsou jen pro posluchače, ale pro všechny, kteří by rádi uměli přeskočit povídání o počasí. Balení obsahuje 52 otázek a jednu kartu prázdnou, kterou si můžete sami vymyslet. Linda ani zdaleka netušila jak moc karty posílí mezilidské vztahy.

Také vaše děti nemají rády každodenní otázky o tom, jak bylo ve škole? Následuje jednoslovná odpověď a debata je u konce. A tak se zrodila další série karet pro děti a dospělé, která hluboce zasáhla do mnoha domovů v pozitivním směru. Karty byly navrženy ve spolupráci se speciální pedagožkou. Cílem jsou diskuze, díky kterým se rozvíjí fantazie a přemýšlení dětí, ale také se prohlubuje váš vztah s nimi. Odpovědi dětí vás překvapí a dovedou k zamyšlení. Nutno podotknout, že na otázky odpovídají také rodiče! Sadou 53 jednoduchých, ale záludných otázek dostanete děti od tabletů. Podle sebe se stanou skvělou zábavou do dětského kolektivu na oslavy nebo třeba do školní družiny.

Partnerskou edici 54 otázek využijete kdykoliv k rozvinutí hlubší diskuze. Karty prohloubí vztah a pobaví. Přivedou vás k většímu poznání sebe sama i toho druhého. Dost možná vám přinesou nová uvědomění a motivují vás, něco ve svém v životě vylepšit. Pravidlem hry partnerských karet je, že jeden položí otázku a druhý odpovídá za toho prvního. Poté se role obrací.

Vánoční svátky jsou ideálním časem k zastavení se a popovídání si s blízkými. V tom pomohou osobní rozvojové karty Podle sebe, které rozproudí hovor s kýmkoliv. Smysluplný dárek pořídíte za 450 Kč a navíc svou koupí podpoříte jednu maminku na mateřské. “Dostáváme spoustu krásných zpráv, které mě moc těší a už s manželem přemýšlíme jaké další produkty vytvoříme, které by pomáhali lépe poznat sami sebe stejně tak, jako to dokazují karty,” říká Linda Martišková.

Více na: www.podlesebe.cz nebo na IG: @podle.sebe

Přidat na Seznam.cz
DESIGN HRACÍ KARTY PODLESEBE.CZ VÁNOCE 2021 DÁRKY

Související články

Sarah Jessica Parker navrhla společně s Ericem Hughesem vlastní řadu tapet

Herečka ze seriálu Sex ve městě se spojila se svým dlouholetým návrhářem Ericem Hughesem a společně navrhli sérii tapet, které jsou, na rozdíl od většiny šatů a střevíčků samotné Carrie Bradshaw, dostupné všem.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

Adventní kalendář: ideální dárek pro všechny milovníky kosmetiky

Prosinec je dlouhý měsíc a někdo by si určitě rád zkrátil čekání na Štědrý den adventním kalendářem. A ne jen tak ledajakým. Máme pro vás výběr těch nejlepších adventních kalendářů, které jsou přímo nabité kosmetickými bestsellery.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek