dnes je 30.06.2022 a svátek má Šárka

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Přidat na Seznam.cz
Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Karty rozvíjí zajímavé rozhovory a motivují. Jsou určené pro každého od 4 let. Obdarujte své blízké osobním dárkem a podpořte tak talentovanou dámu.

Zakladatelka podcastu Podle sebe, Linda Martišková nastartovala projekt s vizí zlepšovat lidem životy inspirativním slovem či příběhy a jak správně tušíte, tématem je seberozvoj a cesty podle sebe. Aby posluchači mohli na svém rozvoji více pracovat, vznikla myšlenka na univerzální karty Podle sebe.

Karty ovšem nejsou jen pro posluchače, ale pro všechny, kteří by rádi uměli přeskočit povídání o počasí. Balení obsahuje 52 otázek a jednu kartu prázdnou, kterou si můžete sami vymyslet. Linda ani zdaleka netušila jak moc karty posílí mezilidské vztahy.

Také vaše děti nemají rády každodenní otázky o tom, jak bylo ve škole? Následuje jednoslovná odpověď a debata je u konce. A tak se zrodila další série karet pro děti a dospělé, která hluboce zasáhla do mnoha domovů v pozitivním směru. Karty byly navrženy ve spolupráci se speciální pedagožkou. Cílem jsou diskuze, díky kterým se rozvíjí fantazie a přemýšlení dětí, ale také se prohlubuje váš vztah s nimi. Odpovědi dětí vás překvapí a dovedou k zamyšlení. Nutno podotknout, že na otázky odpovídají také rodiče! Sadou 53 jednoduchých, ale záludných otázek dostanete děti od tabletů. Podle sebe se stanou skvělou zábavou do dětského kolektivu na oslavy nebo třeba do školní družiny.

Partnerskou edici 54 otázek využijete kdykoliv k rozvinutí hlubší diskuze. Karty prohloubí vztah a pobaví. Přivedou vás k většímu poznání sebe sama i toho druhého. Dost možná vám přinesou nová uvědomění a motivují vás, něco ve svém v životě vylepšit. Pravidlem hry partnerských karet je, že jeden položí otázku a druhý odpovídá za toho prvního. Poté se role obrací.

Vánoční svátky jsou ideálním časem k zastavení se a popovídání si s blízkými. V tom pomohou osobní rozvojové karty Podle sebe, které rozproudí hovor s kýmkoliv. Smysluplný dárek pořídíte za 450 Kč a navíc svou koupí podpoříte jednu maminku na mateřské. “Dostáváme spoustu krásných zpráv, které mě moc těší a už s manželem přemýšlíme jaké další produkty vytvoříme, které by pomáhali lépe poznat sami sebe stejně tak, jako to dokazují karty,” říká Linda Martišková.

Více na: www.podlesebe.cz nebo na IG: @podle.sebe

Přidat na Seznam.cz
DESIGN HRACÍ KARTY PODLESEBE.CZ VÁNOCE 2021 DÁRKY

Související články

Bohéma otevírá kamenný obchod a galerii

Značka Bohéma, která vešla do povědomí stylovými tričky s českými motivy, otevírá  kamenný obchod a galerii.

Celý článek

Nechte své city zazářit se šperky Janja Prokić!

Krásné city, které chováte ke svým nejbližším, byste drobnými maličkostmi měli vyjadřovat každý den. Česká designérka Janja Prokić představuje novou kolekci šperků plnou lásky, elegance, ženskosti a něhy.

Celý článek

Trendy v interiérech v roce 2022

Trendem roku 2022 bude útulnost, pocit bezpečí a vděčnost. Tyto pocity se budou prolínat do barev, vzorů i materiálů. Neopomenutelným prvkem také budou přírodní materiály a udržitelnost.

Celý článek

Jak správně používat přírodní svíčky a získat od nich maximum

 Česká značka přírodních svíček Tvoje svíčka vyrábí své produkty ručně ze sójového vosku a s použitím pouze čistých éterických olejů. Její majitelé Katka a Ondra Becherovi si přejí, aby každá jejich svíčka sloužila co nejdéle a přinášela potěšení z vůní bez chemických složek.

Celý článek

Mýty o vánočních tradicích: Kde se vzaly naše typické české Vánoce?

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a všechny ulice září ozdobami a voní dobrou náladou. Zároveň si ovšem nejde nevšimnout, že se zejména v posledních letech míchají dohromady různé tradice, některé zvyky se zapomínají, a zároveň je nahrazují ty nové.

Celý článek

23 tipů na vánoční dárky pro vaši drahou polovičku

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou blíž, než by se mohlo zdát. Pokud nejste ještě úplně připravení a stále řešíte, čím udělat radost své drahé polovičce, máme pro vás několik tipů na vánoční dárky, které zaručeně potěší každou ženu a samozřejmě každého muže.

Celý článek

Originální i praktické dárky pro ženy

Chcete svou partnerku, dceru, sestru nebo maminku letos obdarovat něčím originálním či alespoň skutečně praktickým? Vybrali jsme pro vás pár dárků pro ženy, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí.

Celý článek

Dokonalý make-up? Takový, který je jako druhá vrstva pokožky, radí Oriflame make-up artistka 

Pro každou ženu, která se ráda cítí upravená, je zkrášlování každodenní a nepostradatelnou součástí beauty rutiny. Problém však nastává ve chvíli, kdy na dosažení okouzlujícího efektu není moc času. Inspirujte se radami od Lussi, Oriflame make-up artistky, která radí, jak si každé ráno snadno a rychle nalíčit euforickou pleť.

Celý článek