dnes je 20.11.2019 a svátek má Nikola

Kate Middleton si oblékla šaty značky Elie Saab na Royal Ascot za dvě stě tisíc korun

Přidat na Seznam.cz
Tradiční koňské dostihy Royal Ascot v Anglii jsou prestižní společenskou událostí, kde nechyběla ani vévodkyně Kate Middleton. Ta si na prestižní událost oblékla outfit od známého návrháře Elie Saab.

Vévodkyně z Cambridge má vkus

Jedna z nejočekávanějších událostí britského léta jsou koňské dostihy v městečku Ascot, kde se každoročně sjede smetánka britské společnosti v čele se známými i méně známými aristokraty. Veřejnost i přítomní se nejvíce těší na to, co si obléknou ženy z královské rodiny. Kate Middleton se věnuje módě s hlubokým zájmem a je to vidět. Na letošní Royal Ascot dostihy si zvolila dokonalý model z dílny návrháře Elie Saab. Vévodkyně tak ukázala i svou krásnou figuru.

                     

Designový outfit od známé návrhářky Kate velmi slušel

Kate zvolila světle modrou barvu od hlavy až k patě. Blůza z jemného napůl transparentního tylu s delikátním zdobením a výraznou mašlí u krku byla doplněna stejně stylizovanou sukní posetou drobnými barevnými puntíky vytvořenými výšivkou. Jen sukně stojí 69 000 Kč. Vévodkyně zvolila stříbrné lodičky a šperky od Kiki McDonough v podobě náušnic s diamanty a modrými vzácnými kameny v ceně 80 500 Kč. 

Čím výraznější klobouk, tím lépe

Klobouk je povinným doplňkem na elegantní události, kde je nutné mít zakrytou hlavu. Členové královské rodiny i celebrity či pozvaní hosté rádi nosí extravagantní pokrývky hlavy. Kate tentokrát zvolila světle modrý klobouk s růží od Phillipa Treacey a nebylo to poprvé, kdy si vyšla do společnosti v tomto designu. V roce 2016 měla stejný model, ale v růžové barvě. Vévodkyně si oblíbila známého návrháře klobouků i tento design. Kate Middleton zajisté udělala na přítomné hosty dojem.

pinterest.com, parade.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE KATE MIDDLETON PHILLIP TREACY ROYAL ASCOT KOŇSKÉ ZÁVODY 2019 DOSTIHY KLOBOUK ELLIE SAAB

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek