dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kateřina Geislerová a její VLNA S/S17

Přidat na Seznam.cz
Chtěla bych se k MBPFW ještě vrátit, jelikož jsem zrovna KG přehlídku nestihla, kamarád se ženil a Kateřina jistě pochopí, že podpora na svatbě je důležitá.

Proto se vracím na Vlnu, po které se trochu zhoupnu. Nebyla jsem na přehlídce, prý byla boží, ale boží bylo i ReeSee, kde jsem si mohla NA VLNĚ osahat a pokecat s Katky sestrou Nikčou. No do backstage bych se ani nedostala a tak jsem ráda za ReeSee...  RS bylo příjemné a to kafčo a snídaně od Nespressa jedna báseň.

Pojďme ke KG. Kateřina se nechává strhnout sílou okamžiku. Uf, ještě že tak. Sama říká, že nehodnotí, co je pěkné a co pěkné není. Vnímá a transformuje. Ladí se na vlnu a za mě je to takto dobře a přesně takhle by to mělo být. Ano mám KG velice ráda, takže ode mě neuslyšíte žádné negace. Vlna a zig zag ve mně evokuje takovéto čekání na úžasnou vlnu, kterou si jedním dechem sjedete. Tak jako já sjela celou kolekci. Dík KATEŘINO, super zážitek.

 

Návrhářka ve svých modelech používá oblíbený molitan, který velice dobře funguje na kabátech a vestách (ach, jak já je miluju) a využívá i krajku a hedvábí.

 

Přidat na Seznam.cz
KATEŘINA GEISLEROVÁ MBPFW

Související články

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

MBPFW: Jiří Kalfař ve své kolekci znázornil čistotu a pravdu

Úspěch spojený se zahraničním přesahem a loňskou prezentací na týdnu módy v New Yorku žene českého návrháře Jiřího Kalfaře dál a dál. Tentokrát opět potěšil domácí publikum a zaměřil se na organické a veganské materiály.

Celý článek

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

Celý článek

Diskuze a přednášky nejenom o udržitelnosti představí během Mercedes-Benz Prague Fashion Week SmetanaQ Talks

Dlouhodobý koncept v podobě mikro konference v rámci oficiálního programu na MBPFW proběhne ve dnech od 9. do 10. září. Těšit se můžeme na diskuzi o udržitelnosti, identitě i hranic v módě.

Celý článek

Pietro Filipi představilo vydařenou pánskou i dámskou kolekci

Renomovaná česká módní značka Pietro Filipi uzavřela program, který byl k vidění v historické Invalidovně v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Optické klamy, geometrie i nadčasovost v jarní kolekci IMRECZEOVA

Zdeňka Imreczeová miluje minimalistické a monochromatické kolekce. Tu aktuální však posunula o kousek dál a doplnila ji o náročné ruční prošívání.

Celý článek

LaFormela představila kolekci pro odvážné a sebevědomé ženy

V pražském kongresovém centru se na pozadí jednoho z nejhezčích výhledů na Prahu odehrála přehlídka česko-slovenské značky LaFormela. Předvedli nám kolekci plnou černé, bílé a dalších neutrálních barev.

Celý článek