dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kateřina Geislerová otevření showroomu V KOTCÍCH

Přidat na Seznam.cz
Dámy české módní scény Kateřina Geislerová, Tereza Vu a Kateřina Sochorová slavnostně otevřely Showroom V KOTCÍCH.

Pracovní týden se pomalu překlenul do své druhé poloviny, ale ani myšlenky na blížící se slunný víkend nás nepřimějí k tomu, abychom v naší práci na okamžik polevili a to i přesto, že by se zprvu mohlo zdát, že jsme právě vyrazili za zábavou plnou známých tváří a kvalitního pití.


Pravdou však je, že jsme se skutečně vydali za prací, kterou nám sklenka kvalitního šampaňského G.H. MUMM a přítomnost známých tváří českého showbyznysu a módy jen ještě více zpříjemnily.

 

A o co vlastně šlo? O nic menšího než slavnostní otevření Showroomu V KOTCÍCH, kde budou dámy české módní scény Kateřina Geislerová, Tereza Vu a Kateřina Sochorová pravidelně představovat své nejnovější kolekce právě tak, jako tomu bylo i dnes.

Tato silná trojice nás opět mile překvapila. Ryze originální modely zhotovené jen z těch nejkrásnějších a co možná nejkvalitnějších materiálů přetvořených v tvary dokonale vyzdvihující ženskou krásu si nás získaly stejně rychle jako příjemná atmosféra, která na člověka dýchne, jen co se octne za dveřmi krásného čistého prostředí Showroomu V KOTCÍCH.

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI KATEŘINA GEISLEROVÁ TEREZA VU KATEŘINA SOCHOROVÁ SHOWROOM SHOWROOM V KOTCÍCH

Související články

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek