dnes je 25.09.2020 a svátek má Zlata

Kateřina Geislerová představuje svou první exkluzivní kolekci!

Přidat na Seznam.cz
Česká módní návrhářka Kateřina Geislerová, působící většinu času ve Francii, poprvé během své úspěšné módní tvorby představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru.

První myšlenka na tvorbu exkluzivní módní kolekce se zrodila před rokem, kdy se návrhářka poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“ inspirovanou Johankou z Arku. Simonu Krainovou její tvorba oslovila natolik, že požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Simona nechala při tvorbě společenských šatů Kateřině „volnou ruku” a dala ji tak plnou důvěru.

„Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony a tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost," uvádí Kateřina Geislerová. Simona byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko.

Ze společných setkání a sdílených dojmů se náhle zrodil koncept exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou.

Kolekci tvoří celkem deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty budou šité na míru klientky, která si může z nabízených možností vybrat také barvu a materiál. Vybírat mohou z několika odstínů žluté, dále je zastoupena také černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Stěžejním prvkem kolekce je korzet, který je vhodný pro každou ženu. Korzet je v kolekci představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Společnými rysy jednotlivých modelů je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly," říká Kateřina Geislerová. 

Na vydařených lookbookových fotografiích je vidět různorodost ve střizích a nádherné propracované detaily. Simoně šaty skutečně perfektně padnou a podtrhují její sex-appeal, který ještě více zvýraznilo i smyslné líčení, o které se postaral skvělý vizážista Pavel Kortan.

Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM PRAGUE
V Kotcích 2, Praha 1
schůzky po dohodě
kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj: EV Communications 
Foto lookbooku: Lukáš Kimlička

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KATEŘINA GEISLEROVÁ ŠATY NA MÍRU SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÁ RÓBA SIMONA KRAINOVÁ PAVEL KORTAN

Související články

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

Milostný příběh mezi mořskou pannou a žralokem v podání značky Burberry

Milostný příběh mezi mořskou pannou a žralokem, který se nejdříve odvíjí v oceánu a pak přejde na pevninu. Tak popsal novou jarní a letní kolekci 2021 kreativní ředitel módního domu Burberry Riccardo Tisci.

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek