dnes je 17.02.2020 a svátek má Miloslava

Kateřina Geislerová představuje svou první exkluzivní kolekci!

Přidat na Seznam.cz
Česká módní návrhářka Kateřina Geislerová, působící většinu času ve Francii, poprvé během své úspěšné módní tvorby představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru.

První myšlenka na tvorbu exkluzivní módní kolekce se zrodila před rokem, kdy se návrhářka poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“ inspirovanou Johankou z Arku. Simonu Krainovou její tvorba oslovila natolik, že požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Simona nechala při tvorbě společenských šatů Kateřině „volnou ruku” a dala ji tak plnou důvěru.

„Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony a tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost," uvádí Kateřina Geislerová. Simona byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko.

Ze společných setkání a sdílených dojmů se náhle zrodil koncept exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou.

Kolekci tvoří celkem deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty budou šité na míru klientky, která si může z nabízených možností vybrat také barvu a materiál. Vybírat mohou z několika odstínů žluté, dále je zastoupena také černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Stěžejním prvkem kolekce je korzet, který je vhodný pro každou ženu. Korzet je v kolekci představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Společnými rysy jednotlivých modelů je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly," říká Kateřina Geislerová. 

Na vydařených lookbookových fotografiích je vidět různorodost ve střizích a nádherné propracované detaily. Simoně šaty skutečně perfektně padnou a podtrhují její sex-appeal, který ještě více zvýraznilo i smyslné líčení, o které se postaral skvělý vizážista Pavel Kortan.

Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM PRAGUE
V Kotcích 2, Praha 1
schůzky po dohodě
kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj: EV Communications 
Foto lookbooku: Lukáš Kimlička

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KATEŘINA GEISLEROVÁ ŠATY NA MÍRU SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÁ RÓBA SIMONA KRAINOVÁ PAVEL KORTAN

Související články

Prabal Gurung zabodoval luxusem a nadčasovostí

Prabal Gurung, kreativní ředitel a ikona newyorského módního průmyslu, se v nové kolekci snaží přenést módní prvky 70. let minulého století do současnosti. 

Celý článek

Kolekce Zimmermann byla inspirována věštbami, pověrami a kouzly

Nicky Zimmermann předvedla na newyorském týdnu módy pozitivní kolekci. Světlé odstíny barev, důraz na ženskost i hravé nášivky - to vše bylo možné shlédnout.

Celý článek

Michael Kors spojil country s městskou modernou ve své podzimní kolekci 2020

Módní návrhář Michael Kors našel inspiraci pro svou novou podzimní kolekci ready-to-wear 2020 v country, a tak i svou přehlídku na newyorském týdnu módy přenesl do dřevěných stájí country baru.

Celý článek

Sázka na ženskou rafinovanost v kolekci Proenza Schouler

Podzimní kolekce značky Proenza Schouler je pro nás příjemným překvapením. Mísí se v ní moderní styl, elegance, trocha vášně, a především prvky ženskosti.

Celý článek

Bella Hadid v čele přehlídky Oscar de la Renta na NYFW

V nočních hodinách v New Yorku připravil Týden módy další famózní přehlídku. Tentokrát se jednalo o podzimní kolekci Oscar de la Renta - pojďme se na ni společně podívat!

Celý článek

Kolekce Carolina Herrera na týdnu módy v New Yorku hrála všemi barvami

Ani jsme se nenadáli a Newyorský týden módy se nám pomalu blíží ke konci. Vypadá to, že pořadatelé si své třešničky na dortu nechávali právě na tyto poslední dny. Pojďme se tedy podívat na podzimní kolekci Carolina Herrera 2020.

Celý článek

Tom Ford přesunul svou přehlídku z New Yorku do Los Angeles

Batika, roztrhané džíny, zvířecí vzory, sametové kostýmky. Zní vám to jako peklo? Podívejte se s námi na novou kolekci Toma Forda a zamilujete se i do těchto nedoceněných a nešťastně využívaných kreací.

Celý článek
Jason Wu na Fashion Weeku v New Yorku

Jason Wu na NYFW: Exotické orchideje i inspirace rakouským umělcem s českými předky

Mladý talentovaný návrhář původem z Taiwanu, jehož tvorbu si oblíbila Michelle Obama, předvedl na Fashion Weeku v New Yorku působivou a osvěžující kolekci, která si podmaní všechny romantické duše.

Celý článek