dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

Kateřina Geislerová představuje svou první exkluzivní kolekci!

Přidat na Seznam.cz
Česká módní návrhářka Kateřina Geislerová, působící většinu času ve Francii, poprvé během své úspěšné módní tvorby představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru.

První myšlenka na tvorbu exkluzivní módní kolekce se zrodila před rokem, kdy se návrhářka poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“ inspirovanou Johankou z Arku. Simonu Krainovou její tvorba oslovila natolik, že požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Simona nechala při tvorbě společenských šatů Kateřině „volnou ruku” a dala ji tak plnou důvěru.

„Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony a tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost," uvádí Kateřina Geislerová. Simona byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko.

Ze společných setkání a sdílených dojmů se náhle zrodil koncept exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou.

Kolekci tvoří celkem deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty budou šité na míru klientky, která si může z nabízených možností vybrat také barvu a materiál. Vybírat mohou z několika odstínů žluté, dále je zastoupena také černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Stěžejním prvkem kolekce je korzet, který je vhodný pro každou ženu. Korzet je v kolekci představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Společnými rysy jednotlivých modelů je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly," říká Kateřina Geislerová. 

Na vydařených lookbookových fotografiích je vidět různorodost ve střizích a nádherné propracované detaily. Simoně šaty skutečně perfektně padnou a podtrhují její sex-appeal, který ještě více zvýraznilo i smyslné líčení, o které se postaral skvělý vizážista Pavel Kortan.

Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM PRAGUE
V Kotcích 2, Praha 1
schůzky po dohodě
kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj: EV Communications 
Foto lookbooku: Lukáš Kimlička

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KATEŘINA GEISLEROVÁ ŠATY NA MÍRU SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÁ RÓBA SIMONA KRAINOVÁ PAVEL KORTAN

Související články

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek