dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Kateřina Geislerová představuje svou první exkluzivní kolekci!

Přidat na Seznam.cz
Česká módní návrhářka Kateřina Geislerová, působící většinu času ve Francii, poprvé během své úspěšné módní tvorby představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru.

První myšlenka na tvorbu exkluzivní módní kolekce se zrodila před rokem, kdy se návrhářka poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“ inspirovanou Johankou z Arku. Simonu Krainovou její tvorba oslovila natolik, že požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Simona nechala při tvorbě společenských šatů Kateřině „volnou ruku” a dala ji tak plnou důvěru.

„Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony a tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost," uvádí Kateřina Geislerová. Simona byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko.

Ze společných setkání a sdílených dojmů se náhle zrodil koncept exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou.

Kolekci tvoří celkem deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty budou šité na míru klientky, která si může z nabízených možností vybrat také barvu a materiál. Vybírat mohou z několika odstínů žluté, dále je zastoupena také černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Stěžejním prvkem kolekce je korzet, který je vhodný pro každou ženu. Korzet je v kolekci představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Společnými rysy jednotlivých modelů je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly," říká Kateřina Geislerová. 

Na vydařených lookbookových fotografiích je vidět různorodost ve střizích a nádherné propracované detaily. Simoně šaty skutečně perfektně padnou a podtrhují její sex-appeal, který ještě více zvýraznilo i smyslné líčení, o které se postaral skvělý vizážista Pavel Kortan.

Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM PRAGUE
V Kotcích 2, Praha 1
schůzky po dohodě
kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj: EV Communications 
Foto lookbooku: Lukáš Kimlička

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KATEŘINA GEISLEROVÁ ŠATY NA MÍRU SPOLEČENSKÉ ŠATY SPOLEČENSKÁ RÓBA SIMONA KRAINOVÁ PAVEL KORTAN

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek

Pouhých deset modelů v kolekci Diane von Furstenberg hovoří za vše

Diane von Furstenberg miluje potištěné látky plné vzorů, barev a motivů. Často jsou to jen chaoticky namalované čáry, které dávají ten správný výsledek. Ne jinak je tomu v kolekci Resort 2020.

Celý článek