dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

Kateřina Geislerová zve se svou speciální kolekcí „NA SCÉNU“!

Přidat na Seznam.cz
 Návrhářka Kateřina Geislerová slaví patnáctileté výročí. Proto v aktuální kolekci zvolila souhrn prvků, se kterými se jí pracuje úplně nejlépe.

A nebyla to jenom tvůrčí rozmanitost, ale také herečka Jana Plodková, které návrhářku inspirovaly ve směru klasické krejčoviny, ze které vychází silná a zcela výrazná dámsko-pánská silueta.

„Pohrávám si s hranicemi mezi ženským a mužským stylem a to se projevuje ve volbě střihů, materiálů i barev. Nicméně v kolekci najdete také velmi křehké rysy.  Hedvábím a krajkou, ale samozřejmě i výslednou linií opět zvýrazňuji dokonalou ženskou sensualitu,“ řekla o své práci Kateřina Geislerová.

 

Kampaň ke kolekci nafotila renomovaná fotografka Anna Mrázek Kovačič a herečku Janu Plodkovou zachytila s půvabem jí vlastním. „Sledovala jsem práci Jany Plodkové dlouho předtím, než se z nás staly přítelkyně. Vždy mě uměla nesmírně pobavit, ale i dojmout jedinečnou paletou svých hereckých výkonů. Pro tuto kolekci jsem ji oslovila naprosto instinktivně, protože právě ona je schopna dotvořit a doslova ztělesnit onen žádoucí, lehce dramatický, dámsko-pánský nádech a dualitu celé kolekce. Jana je pro mne inspirací nejen jako herečka ale hlavně jako Žena,“ řekla Kateřina Geislerová. Vybrané materiály, důmyslné asymetrické detaily, ale i klasická nositelnost je tím, čím vás kolekce rozhodně osloví.

„Kateřina a její tvorba jsou pro mne ztělesněním ženskosti a kreativity. Je nositelná a především časově neomezená. Mít jednu věc od Kateřiny Geislerové je jako mít doma poklad. Stát se součásti její nové kolekce je pro mne veliká pocta,“ řekla ke spolupráci herečka Jana Plodková.

Kateřina pro svou práci čerpala inspiraci i z četných divadelních zážitků, které za poslední rok absolvovala. „Různorodá dramatická zpracování ve mne dlouho doznívají a následně dozrávají v inspiraci. V kolekci podzim/zima 2018 se tak odráží lehká teatrálnost, některé linie a prvky jsou jemně akcentované, jako na jevišti,“ dodala návrhářka.

 

   

Přidat na Seznam.cz
KATEŘINA GEISLEROVÁ JANA PLODKOVÁ KAMPAŇ PODZIM 2018 KAMPAŇ 2018 DOMÁCÍ MÓDA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
Neviditelné tričko

Jak vyřešit každodenní faux pas nejen v business světě

Pánské ochlupení na hrudi, nevzhledné propocené kruhy v podpaží či průsvitnost dámských podprsenek. Jak vyřešit tyto problémy, aby nebyly viditelné pod bílou košilí? Poradíme vám!

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Česká značka Bohempia - nejenom boty z konopí

Bohempia je česká inovativní značka, která se zaměřuje na práci s jedním z nejekologičtějších materiálů, a tedy technickým konopím. Vyrábějí nejenom dnes už známé tenisky, ale také oblečení a doplňky.

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek

Na oslavě nové kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM v Praze nechyběly známé osobnosti

Příležitost vidět mezi prvními exkluzivní kolekci GIAMBATTISTA VALLI x HM jsme si nemohli nechat ujít. A co jsme spatřili? Lásku, romantiku i prvky punku.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek