dnes je 26.02.2021 a svátek má Dorota

Kateřina Geislerová zve se svou speciální kolekcí „NA SCÉNU“!

Přidat na Seznam.cz
 Návrhářka Kateřina Geislerová slaví patnáctileté výročí. Proto v aktuální kolekci zvolila souhrn prvků, se kterými se jí pracuje úplně nejlépe.

A nebyla to jenom tvůrčí rozmanitost, ale také herečka Jana Plodková, které návrhářku inspirovaly ve směru klasické krejčoviny, ze které vychází silná a zcela výrazná dámsko-pánská silueta.

„Pohrávám si s hranicemi mezi ženským a mužským stylem a to se projevuje ve volbě střihů, materiálů i barev. Nicméně v kolekci najdete také velmi křehké rysy.  Hedvábím a krajkou, ale samozřejmě i výslednou linií opět zvýrazňuji dokonalou ženskou sensualitu,“ řekla o své práci Kateřina Geislerová.

 

Kampaň ke kolekci nafotila renomovaná fotografka Anna Mrázek Kovačič a herečku Janu Plodkovou zachytila s půvabem jí vlastním. „Sledovala jsem práci Jany Plodkové dlouho předtím, než se z nás staly přítelkyně. Vždy mě uměla nesmírně pobavit, ale i dojmout jedinečnou paletou svých hereckých výkonů. Pro tuto kolekci jsem ji oslovila naprosto instinktivně, protože právě ona je schopna dotvořit a doslova ztělesnit onen žádoucí, lehce dramatický, dámsko-pánský nádech a dualitu celé kolekce. Jana je pro mne inspirací nejen jako herečka ale hlavně jako Žena,“ řekla Kateřina Geislerová. Vybrané materiály, důmyslné asymetrické detaily, ale i klasická nositelnost je tím, čím vás kolekce rozhodně osloví.

„Kateřina a její tvorba jsou pro mne ztělesněním ženskosti a kreativity. Je nositelná a především časově neomezená. Mít jednu věc od Kateřiny Geislerové je jako mít doma poklad. Stát se součásti její nové kolekce je pro mne veliká pocta,“ řekla ke spolupráci herečka Jana Plodková.

Kateřina pro svou práci čerpala inspiraci i z četných divadelních zážitků, které za poslední rok absolvovala. „Různorodá dramatická zpracování ve mne dlouho doznívají a následně dozrávají v inspiraci. V kolekci podzim/zima 2018 se tak odráží lehká teatrálnost, některé linie a prvky jsou jemně akcentované, jako na jevišti,“ dodala návrhářka.

 

   

Přidat na Seznam.cz
KATEŘINA GEISLEROVÁ JANA PLODKOVÁ KAMPAŇ PODZIM 2018 KAMPAŇ 2018 DOMÁCÍ MÓDA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ ZNAČKA

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

Návrhářka Bára Sklenářová: Život v cizí zemi, bez rodiny, peněz a hezkého počasí vás prostě zocelí

První velkou kolekci má za sebou, studium v česku i Anglii jí dalo dobrý start, jen pandemie ji na chvíli zpomalila. Mladá návrhářka Bára Sklenářová se však nevzdává a po večerech připravuje nové střihy, které nám snad brzy představí.

Celý článek