dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Přidat na Seznam.cz
Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Stále více lidí přichází na chuť outletům, ve kterých nakupuje čím dál více lidí. Co je na těch outletech tak zajímavého a neodolatelného, že jsou hitem současnosti?!

Prémiové outlety jsou v poslední době stále častěji skloňovaným pojmem. Stále více lidí se zamiluje do nákupů oblíbených světových i českých značek, které nakoupí za příjemné ceny.

Pokud i vy patříte k lidem, kteří rádi nosí značkové oblečení, pak určitě víte, že se jeho nákup může pořádně prodražit. A vysoká útrata by mohla nejednoho z vás odradit. A to by byla škoda, když si můžete značkové oblečení dopřát za zlomek investice!

Prémiové značky za super ceny

Právě možnost nakoupit legendární značky jako je například Lacoste, Calvin Kleinl nebo Dior, doslova za babku, je hlavním důvodem, proč stále více lidí nakupuje v nákupních outletech.

Na které prémiové značky natrefíte v českých outletech?

Gant, Prada, Gucci, Pepe Jeans, Burberry, Givenchy

Jen málokdo by totiž dokázal odolat příležitosti blýsknout se v oblečení pyšnícím se známou značkou a neutratit za to majlant. A to je největší kouzlo prémiových outletů. Populární módní značky za hubičku.

Nejlepší outlety v České republice

Pokud ani vy nedokážete odolat příležitosti a chcete si pořídit luxusní oblečení za zlomek ceny, pak navštivte nejlepší české outlety. Které to jsou?

V Praze nesmíte vynechat nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport. Tento outlet u pražského letiště vás přenese do ulic staré Prahy. Na tomto místě se budete procházet starými uličkami, kde na jedné ploše najdete více než 70 obchodů, které překypují více jak 200 oblíbených a známých značek.

Pokud však žijete na Moravě nebo ve Slezsku, tak blíže budete mít outlet Freeport Fashion Outlet u Znojma nebo Outlet Arena Moravia v Ostravě, kde rovněž zakoupíte produkty od některých z výše zmíněných značek.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUP A OBCHOD PREMIUM OUTLET PRAGUE AIRPORT POP.CZ MÓDNÍ ZNAČKY GANT PRADA GUCCI BRBERRY GIVENCHY

Související články

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Givenchy Couture: Když se móda potká s uměním

Zamilovaný dopis. Přesně tak pojmenovala kreativní ředitelka Clare Waight Keller novou jarní a letní kolekci 2020 módního domu Givenchy. Romantikou sbírka doopravdy překypovala. 

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Gucci vydává další kolekci spojenou s Mickey Mousem

V rámci čínského nového roku otevírá Gucci své pravidelné pop-up story, ve kterých bude k dostání i tato animovaná kolekce. Nejslavnější myšák Walta Disneye je opět spojen se jménem Gucci.

Celý článek

Clare Waight Keller se v nové Givenchy kolekci zaměřuje na dlouhověkost

Clare Waight Keller musí s Pre-Fall kolekcemi uspokojit téměř každého zákazníka - od elegantní dámy až po sportovně založené pány. A zatím se jí to daří bravurně.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek