dnes je 28.11.2021 a svátek má René

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Přidat na Seznam.cz
Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Stále více lidí přichází na chuť outletům, ve kterých nakupuje čím dál více lidí. Co je na těch outletech tak zajímavého a neodolatelného, že jsou hitem současnosti?!

Prémiové outlety jsou v poslední době stále častěji skloňovaným pojmem. Stále více lidí se zamiluje do nákupů oblíbených světových i českých značek, které nakoupí za příjemné ceny.

Pokud i vy patříte k lidem, kteří rádi nosí značkové oblečení, pak určitě víte, že se jeho nákup může pořádně prodražit. A vysoká útrata by mohla nejednoho z vás odradit. A to by byla škoda, když si můžete značkové oblečení dopřát za zlomek investice!

Prémiové značky za super ceny

Právě možnost nakoupit legendární značky jako je například Lacoste, Calvin Kleinl nebo Dior, doslova za babku, je hlavním důvodem, proč stále více lidí nakupuje v nákupních outletech.

Na které prémiové značky natrefíte v českých outletech?

Gant, Prada, Gucci, Pepe Jeans, Burberry, Givenchy

Jen málokdo by totiž dokázal odolat příležitosti blýsknout se v oblečení pyšnícím se známou značkou a neutratit za to majlant. A to je největší kouzlo prémiových outletů. Populární módní značky za hubičku.

Nejlepší outlety v České republice

Pokud ani vy nedokážete odolat příležitosti a chcete si pořídit luxusní oblečení za zlomek ceny, pak navštivte nejlepší české outlety. Které to jsou?

V Praze nesmíte vynechat nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport. Tento outlet u pražského letiště vás přenese do ulic staré Prahy. Na tomto místě se budete procházet starými uličkami, kde na jedné ploše najdete více než 70 obchodů, které překypují více jak 200 oblíbených a známých značek.

Pokud však žijete na Moravě nebo ve Slezsku, tak blíže budete mít outlet Freeport Fashion Outlet u Znojma nebo Outlet Arena Moravia v Ostravě, kde rovněž zakoupíte produkty od některých z výše zmíněných značek.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUP A OBCHOD PREMIUM OUTLET PRAGUE AIRPORT POP.CZ MÓDNÍ ZNAČKY GANT PRADA GUCCI BRBERRY GIVENCHY

Související články

Do kin míří Klan Gucci. Znáte temné tajemství módního impéria?

Datum 25. listopadu si zapište do diáře. Premiéru v českých kinech bude totiž mít dlouho očekávaný a hvězdně obsazený film Klan Gucci.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

Gucci škádlí novou kampaní v hlavní roli s Harry Stylesem, Serenou Williams a Awkwafinou

Možná jste tento týden zaslechli heslo #HarryForGucci, který vysílá jasný signál: zaznamenejte si do svého kalendáře datum 22. dubna 2021.

Celý článek

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

Celý článek

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Módní padělky aneb trh s falešným zbožím

Nejen v České republice se rozmohl takový nešvar. Módní padělky, tzv. fake fashion se rozjíždí především během Vánoc. Proč lidé vůbec kupují a nosí padělky a jaké problémy to přináší módnímu průmyslu?

Celý článek