dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Přidat na Seznam.cz
Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Stále více lidí přichází na chuť outletům, ve kterých nakupuje čím dál více lidí. Co je na těch outletech tak zajímavého a neodolatelného, že jsou hitem současnosti?!

Prémiové outlety jsou v poslední době stále častěji skloňovaným pojmem. Stále více lidí se zamiluje do nákupů oblíbených světových i českých značek, které nakoupí za příjemné ceny.

Pokud i vy patříte k lidem, kteří rádi nosí značkové oblečení, pak určitě víte, že se jeho nákup může pořádně prodražit. A vysoká útrata by mohla nejednoho z vás odradit. A to by byla škoda, když si můžete značkové oblečení dopřát za zlomek investice!

Prémiové značky za super ceny

Právě možnost nakoupit legendární značky jako je například Lacoste, Calvin Kleinl nebo Dior, doslova za babku, je hlavním důvodem, proč stále více lidí nakupuje v nákupních outletech.

Na které prémiové značky natrefíte v českých outletech?

Gant, Prada, Gucci, Pepe Jeans, Burberry, Givenchy

Jen málokdo by totiž dokázal odolat příležitosti blýsknout se v oblečení pyšnícím se známou značkou a neutratit za to majlant. A to je největší kouzlo prémiových outletů. Populární módní značky za hubičku.

Nejlepší outlety v České republice

Pokud ani vy nedokážete odolat příležitosti a chcete si pořídit luxusní oblečení za zlomek ceny, pak navštivte nejlepší české outlety. Které to jsou?

V Praze nesmíte vynechat nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport. Tento outlet u pražského letiště vás přenese do ulic staré Prahy. Na tomto místě se budete procházet starými uličkami, kde na jedné ploše najdete více než 70 obchodů, které překypují více jak 200 oblíbených a známých značek.

Pokud však žijete na Moravě nebo ve Slezsku, tak blíže budete mít outlet Freeport Fashion Outlet u Znojma nebo Outlet Arena Moravia v Ostravě, kde rovněž zakoupíte produkty od některých z výše zmíněných značek.

Přidat na Seznam.cz
NÁKUP A OBCHOD PREMIUM OUTLET PRAGUE AIRPORT POP.CZ MÓDNÍ ZNAČKY GANT PRADA GUCCI BRBERRY GIVENCHY

Související články

Jak se k situaci na Ukrajině staví světové módní značky

Situace na Ukrajině se dotkla asi každého z nás a dále eskaluje, jak se k tomu staví módní svět? Někteří módní giganti prvně mlčeli, pak začali konat. Jak se známé módní domy postavily k situaci na Ukrajině a co poskytly na zlepšení situace?

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Kolekce Gucci Tiger: oslava čínského znamení nebo zneužití divokých zvířat k propagaci luxusu?

Značka Gucci oslavila příchod nového roku oslavou divoké kočky - tygra. Kampaň Gucci Tiger Collection ale vzbudila kontroverze, ačkoli se módní dům podílí na mnoha ochranářských projektech pro zachování přirozeného prostředí zvířat.

Celý článek

Kabelky, které ovládnou rok 2022

Mezi kabelkami nejsou trendy tak přechodné jako u samotné módy. Přesto se návrháři ve svých kolekcích přiklání k určitým představám. Podívejme se, které kabelky jsou podle nich pro rok 2022 jako stvořené.

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek

NOVÁ PRODEJNA VERMONT VZNIKALA VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Když se spojí nové technologie a prémiová móda, je zážitek zaručen. Módní skupina Vermont již brzy otevře svoji zbrusu novou multibrandovou prodejnu v pražském Westfield Chodov a v plzeňské Olympii.

Celý článek

Do kin míří Klan Gucci. Znáte temné tajemství módního impéria?

Datum 25. listopadu si zapište do diáře. Premiéru v českých kinech bude totiž mít dlouho očekávaný a hvězdně obsazený film Klan Gucci.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek