dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Přidat na Seznam.cz
Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Vlivná modelka Kendall Jenner a kalifornská společnost Formawell Beauty představují stylingové vlasové nástroje Runway Series. Curlingová žehlička, kulma na vlasy, iontový fén i několik kartáčů jsou části produktů z této série. Cenově se pohybují od 15 do 119 dolarů.

„Pracuji po celém světě na módních akcích, takže potřebuji vědět, že moje vlasy vypadají dobře a zůstávají stále ve skvělém stavu,“ prohlásila ke spolupráci Jenner v rozhovoru pro magazín WWD a dodala, že této řadě vlasových produktů důvěřuje.

Dříve se Jenner pohybovala v kosmetickém průmyslu zejména ve spolupráci se značkou Estée Lauder. Ta byla dříve než rok po jejím debutu v roce 2017 přerušena. Rodina Kardashian – Jenner v posledních několika letech zaznamenala v kosmetickém průmyslu spoustu úspěchů a po nepodařené spolupráci s Estée Lauder to vypadá, že se jim bude dařit i nadále.

Produkty krásy zajišťující perfektní vlasy jsou k dostání na stránkách FormawellBeauty.com.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY KENDALL JENNER ŽEHLIČKA NA VLASY KULMA FÉN

Související články

Mohou vlasy bolet? Jak předejít poškození vlasové pokožky a udržet ji zdravou

Máte někdy pocit, že vás bolí vlasy? Je to vůbec možné? Co to způsobuje a jak se správně starat o pokožku hlavy není žádná věda!

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Pět jednoduchých účesů, když spěcháte do práce

Každý z nás má někdy bad hair day. Pokud spěcháte do práce a nevíte si rady s vašimi vlasy, připravili jsme pět jednoduchých účesů, kterými rozhodně nic nezkazíte.

Celý článek

Chcete mít krásnější a zdravější vlasy? Víme jak na to

Přírodní věci prostě frčí. Ať už jsou to biopotraviny, biokosmetika, nebo právě přírodní barvy na vlasy. Pojďme se podívat, jak nakupovat hennu a hennové barvy a nenapálit se.

 

Celý článek

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek