dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Přidat na Seznam.cz
Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Vlivná modelka Kendall Jenner a kalifornská společnost Formawell Beauty představují stylingové vlasové nástroje Runway Series. Curlingová žehlička, kulma na vlasy, iontový fén i několik kartáčů jsou části produktů z této série. Cenově se pohybují od 15 do 119 dolarů.

„Pracuji po celém světě na módních akcích, takže potřebuji vědět, že moje vlasy vypadají dobře a zůstávají stále ve skvělém stavu,“ prohlásila ke spolupráci Jenner v rozhovoru pro magazín WWD a dodala, že této řadě vlasových produktů důvěřuje.

Dříve se Jenner pohybovala v kosmetickém průmyslu zejména ve spolupráci se značkou Estée Lauder. Ta byla dříve než rok po jejím debutu v roce 2017 přerušena. Rodina Kardashian – Jenner v posledních několika letech zaznamenala v kosmetickém průmyslu spoustu úspěchů a po nepodařené spolupráci s Estée Lauder to vypadá, že se jim bude dařit i nadále.

Produkty krásy zajišťující perfektní vlasy jsou k dostání na stránkách FormawellBeauty.com.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY KENDALL JENNER ŽEHLIČKA NA VLASY KULMA FÉN

Související články

Justin Bieber spolupracuje na novém přírodním deodorantu

Zpěvák Justin Bieber se spojil se společností Schmidt's Naturals a společnými silami vytvořili deodorant s novou vůní.

Celý článek
Kendall Jenner

Kendall Jenner jako nespoutaná kráska v novém krátkém filmu značky Longchamp

Francouzská značka Longchamp má zkrátka co nabídnout! Ani v letošní kolekci pro jaro / léto 2019 nechyběla elegance, smyslnost, ale také živelnost a energie.

Celý článek

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek