dnes je 18.01.2019 a svátek má Vladislav

Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

Curlingovým žehličkám propůjčila Kendall Jenner své jméno i svou tvář. Tato spolupráce ji v podstatě vrátila zpět do podnikání v „kráse“

Vlivná modelka Kendall Jenner a kalifornská společnost Formawell Beauty představují stylingové vlasové nástroje Runway Series. Curlingová žehlička, kulma na vlasy, iontový fén i několik kartáčů jsou části produktů z této série. Cenově se pohybují od 15 do 119 dolarů.

„Pracuji po celém světě na módních akcích, takže potřebuji vědět, že moje vlasy vypadají dobře a zůstávají stále ve skvělém stavu,“ prohlásila ke spolupráci Jenner v rozhovoru pro magazín WWD a dodala, že této řadě vlasových produktů důvěřuje.

Dříve se Jenner pohybovala v kosmetickém průmyslu zejména ve spolupráci se značkou Estée Lauder. Ta byla dříve než rok po jejím debutu v roce 2017 přerušena. Rodina Kardashian – Jenner v posledních několika letech zaznamenala v kosmetickém průmyslu spoustu úspěchů a po nepodařené spolupráci s Estée Lauder to vypadá, že se jim bude dařit i nadále.

Produkty krásy zajišťující perfektní vlasy jsou k dostání na stránkách FormawellBeauty.com.

wwd.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY KENDALL JENNER ŽEHLIČKA NA VLASY KULMA FÉN

Související články

Jak na krásné vlasy? Objevte kouzlo domácí péče!

Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!

 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek

Neonově zelená se stává nejvíce trendy barvou letošní zimy

Extravagantní neonově zelená barva ovládla nejen mola během týdnů módy, ale v poslední době také ulice. Celebrity a návrháři rozhodli, že je již dost neutrálních barev během mrazivých dnů, a proto vsadili na odvážnou zelenou. Troufnete si i vy?

Celý článek

Zlaté glóby: Jaké líčení zvolily známé hvězdy

Zlaté glóby byly přehlídkou dechberoucích šatů a krásných dam. Všechny ovšem víme, že doplňky a líčení jsou neméně důležitou věcí pro vytvoření celkového looku. Jaký make-up zvolily známé tváře?

Celý článek

Jane Birkin: V 72 letech stále krásnou módní ikonou

Slavná modelka a herečka oslavila nedávno 72 let. Jaké jsou její rady na to, aby žena vypadala krásně v každém věku?

Celý článek

Půvabné spojení rtěnky Dior a modelky Belly Hadid

Bella Hadid je jasnou hvězdou značky Dior Makeup. Před pár měsíci spuštěný mini film na téma Halloween je následován další kampaní s názvem Wishes.

Celý článek

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Výrobky krásy 2018: Co nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce

Rok 2018 byl plný novinek točících se okolo krásy. A to my máme rády! Podívejte se na top produkty, které musíte vyzkoušet i vy.

 

Celý článek