dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Kendall Jenner v nové sexy kampani Calvin Klein

Krásná Kendall Jenner v hlavní roli aktuální reklamy Calvin Klein se připojila k Mitchelli Slaggertovi a Julianu Schneyderovi, kteří dohromady vytvořili sexy trio!

Kampaň pro kolekci spodního prádla Iron Strength Spring 2016 přichází nedlouho po poslední řadě parfémů. Calvin Klein Underwear neotálí a pružně se chopilo šíření reklamy na své spodní prádlo. A vsadilo na jistotu otevřené sexuality.

Kolekce spodního prádla nabízí pohodlí a mobilitu a zároveň umožňuje, abyste se cítili fit. V pase kalhotek a boxerek nechybí tučné jméno značky. Calvin Klein nabízí nejnovější kolekci spodního prádla v hravé škále barev, od městské modré, zářivé oranžové až po nápadnou světle béžovou ala „vápno“.

Fotograf David Sims zahrnuje kampaň slogany jako: „I am strong”  nebo “I am powerful” in #mycalvins. Na video kampaně se můžete podívat zde:


CALVIN KLEIN UNDERWEAR IRON STRENGTH SPRING 2016 JARO 2016 SPODNÍ PRÁDLO

Související články

Heidi Klum ve spodním prádle Intimates mezi růžemi

Heidi Klum pózuje v podzimní kolekci spodního prádla své značky Intimates mezi bohatě rozkvetlou stěnou nejrůznějších barevných květin.

Celý článek

Kolekce luxusně vyhlížejícího spodního prádla na vás čeká v H&M

La Perla, Victoria's Secret, Etam a nebo bohatě stačí H&M. Na několika snímcích uvádí svou novou kolekci spodního prádla.

Celý článek