dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Kim, Khloé a Kourtney Kardashian společně představují nový parfém

Přidat na Seznam.cz
Jedná se o značku jedné ze sester, konkrétně Kim Kardashian, která se rozhodla prodat svůj nový parfém díky tvářím svých sester.

Značka KKW Fragrance přináší novou kolekci vůní s názvem Diamonds, z nichž každá má své vlastní tóny a přinese vám bohatý zážitek.

„Práce se sestrami byla nostalgická,“ napsala na svůj Instaram Kourtney Kardashian.

Všechny tři sestry zveřejnily prostřednictvím svých instagramových účtů jednu ze tří nových vůní. Kim ke své fotce uvedla, že její vůně je svěží a květinová a uvolňuje v průběhu dne hřejivé tóny. Khloé napsala, že její vůně je ženská, sexy a silná a je směsí květin a pižma. Kourtney naopak představuje vůni, která kombinuje zlaté bobule, jasmín a vanilku.

Pro svou první kampaň zvolila Kim nevlastní sestru Kylie Jenner. Tentokrát sáhla po sestrách vlastních. KKW Fragrance je i tak oblíbenou značkou a kolekce Diamonds, která právě vychází je první, která spojila všechny tři sestry za značkou parfémů.

Kolekce KKW Fragrance Diamonds se začne prodávat 8. listopadu, a každá vůně bude stát 40 dolarů.

wwd.com, instagram.com/kkwfragrance

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY KIM KARDASHIAN KKW KKW FRAGRANCE KHLOE KARDASHIAN KOURTNEY KARDASHIAN PARFÉM DÁMSKÝ PARFÉM

Související články

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Uplynulo téměř sto let od vzniku malých černých. Jak se za tu dobu změnily?

Malé černé šaty navrhla návrhářka Coco Chanel v roce 1926. Nejvíce je ale zpopularizovala Audrey Hepburn v šedesátých letech. Celebrity je s oblibou nosí dodnes a je téměř jisté, že díky své praktičnosti ze skříní jen tak nezmizí.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Zadejte si nové předsevzetí do roku 2020. Hýčkejte své tělo na maximum

Všechen spěch a shon hoďte na chvíli za hlavu. Stejně jako mají být Vánoce svátky klidu, i vstup do roku 2020 by měl provázet klid na duši. K tomu jednoznačně přispějete tím, že se budete starat i o své tělo tak, jak si zaslouží.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek