dnes je 06.07.2022

Klasický ciferník je již minulostí

Přidat na Seznam.cz
Náramkové hodinky s ciferníkem používá člověk již více než sto let, nyní se jejich vývoj posunul o kousek dál a to s hodinkami Ritot, prvními hodinkami s projektorem.

Hodinky Ritot jsou zajímavým kouskem nejen po technické stránce. Jsou zajímavé také pro svůj unikátní design. Originální potažení kůží působí velmi elegantně a nekonvenčně zároveň, ale k dispozici je i jednoduchá sportovní verze.

 

První hodinky s projektorem tvoří pouze tenký náramek vybavený jediným tlačítkem a projektorem. Ten vám promítne přesný čas přímo na hřbet ruky. To ale není vše, náramek bezdrátově propojený s mobilem dokáže promítnout i zprávy ze sociálních sítí či upozornit na příchozí hovor a SMS. 

Nabíjí se na speciálním podstavci, který je vybaven dotykovým displejem pro nastavení hodinek. K dispozici máte 20 různých barev projekce. Další výhodou je také voděodolnost hodinek. 

Do prodeje mají hodinky jít právě teď, začátkem tohoto roku a jejich cena se bude pohybovat okolo 3 500 Kč.

 

Zdroj: ritot.com

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN HODINKY GADGET

Související články

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Pět dárků, které na MDŽ potěší každou ženu!

Sháníte na poslední chvíli nějakou fajn drobnost, nebo možná přeci jen o kousek větší dárek? Máme pro vás pět tipů, které potěší každou duši ženy.

Celý článek