dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Klasický ciferník je již minulostí

Přidat na Seznam.cz
Náramkové hodinky s ciferníkem používá člověk již více než sto let, nyní se jejich vývoj posunul o kousek dál a to s hodinkami Ritot, prvními hodinkami s projektorem.

Hodinky Ritot jsou zajímavým kouskem nejen po technické stránce. Jsou zajímavé také pro svůj unikátní design. Originální potažení kůží působí velmi elegantně a nekonvenčně zároveň, ale k dispozici je i jednoduchá sportovní verze.

 

První hodinky s projektorem tvoří pouze tenký náramek vybavený jediným tlačítkem a projektorem. Ten vám promítne přesný čas přímo na hřbet ruky. To ale není vše, náramek bezdrátově propojený s mobilem dokáže promítnout i zprávy ze sociálních sítí či upozornit na příchozí hovor a SMS. 

Nabíjí se na speciálním podstavci, který je vybaven dotykovým displejem pro nastavení hodinek. K dispozici máte 20 různých barev projekce. Další výhodou je také voděodolnost hodinek. 

Do prodeje mají hodinky jít právě teď, začátkem tohoto roku a jejich cena se bude pohybovat okolo 3 500 Kč.

 

Zdroj: ritot.com

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN HODINKY GADGET

Související články

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Pět dárků, které na MDŽ potěší každou ženu!

Sháníte na poslední chvíli nějakou fajn drobnost, nebo možná přeci jen o kousek větší dárek? Máme pro vás pět tipů, které potěší každou duši ženy.

Celý článek

Jak vypadá výroba luxusních hodinek? Litry potu a roky vytrvalé práce

Zdobíte si rádi zápěstí hodinkami, kvůli kterým klidně saháte hlouběji do kapsy? A víte vůbec, jak se takové hodinky vyrábí? Na vaší ruku vede delší cesta, než si možná myslíte.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Anna Ewers představuje nové šperky a hodinky Dior

Módní dům Dior nás v nové kampani zve do svého království plného šperků. Na několika snímcích je předvádí modelka Anna Ewers. 

Celý článek