dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Klenotnictví Halada představuje ISIS – největší perlu v Čechách: kupte si jí!

Přidat na Seznam.cz
Největší perlu dostupnou v České republice, představí v říjnu 2012 klenotnictví Halada

Vždy vás zajímají rarity, největší diamant nebo třeba nejdražší podprsenka posetá drahokamy? A co tak obří perla? Právě tu, největší perlu dostupnou v České republice, představí v říjnu 2012 klenotnictví Halada. Šperk s obří perlou si dokonce můžete koupit, je totiž prodejný.

V říjnu představí klenotnictví Halada skutečnou raritu, okouzlující barokní perlu Jižních moří, která je se svou velikostí 25 mm největší dostupnou perlou v České republice. Něžný skvost s poetickým jménem ISIS, evokující Bohyni, esenci ženství, tvoří unikátní perla, usazená v elipsovitých obručích z bílého 18-karátového zlata posázených 84 nejjemnějšími brilianty, jež umocňují její jas. Tento výjimečný perlový šperk bude k vidění od 2. do 13. října v klenotnictví Halada v pražské Pařížské ulici, odkud se na týden od 15. do 20. října přesune do klenotnictví Halada v Brně. Šperk je prodejný, cenu však dostanete až na vyžádání v obchodě.

 

Zdroj obrázků: Halada, poskytl 2media.cz

Přidat na Seznam.cz
DOPLŃKY A ŠPERKY ŠPERK HALADA KLENOT PERLA

Související články

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Jsou krásné, zdobí naše těla a ukazují víc než jen osobní styl. Kam až sahá historie šperků

Šperky jsou součástí našeho života mnohem déle, než by se mohlo zdát. Jsou krásné, zdobí naše těla, a navíc jejich pomocí můžeme ukázat náš styl, vyznání i postoj k životu. Do kdy až sahá doba prvních šperků a jak jsou na tom dnes?

Celý článek

Absolutně výjimečná vůně Féerie Rubis

Jako jeden z nejvzácnějších drahokamů nacházíme v létě 2015 zcela výjimečnou vůni Féerie Rubis od Van Cleef & Arpels, která okouzlí všechny vaše smysly.

Celý článek

Pravá perla vrcholem elegance

Elegance může mít několik podob, ale bez perel nebude nikdy úplná.

Celý článek

Módní designeři na Prague Design Weeku

Od 3. do 9. 11. proběhl v Praze v Domě U Minuty na Staroměstském náměstí první ročník nové přehlídky designu. Představujeme vám výběr módních tvůrců a šperkařů, kteří se na Prague Design Weeku představili.

Celý článek

Wrecking ball Miley Cyrus jako šperk

Toužíte po netradičním šperku? Máme pro vás TIP. Co byste řekla na náhrdelník inspirovaný videoklipem Miley Cyrus?

Celý článek

Novinky ze světa šperků Cartier

Objevte s námi letní novinky ze světa Cartier. Jaké nové šperky si pro nás tato značka připravila? Letní útěk do tropů, orchidej v novém provedení a další klenoty..

 

Celý článek