dnes je 20.09.2017 a svátek má Oleg

Klučičí rozcuch vás omladí a je to účes, který letí!

Krátké vlasy si už oblíbila velká spousta žen

Zdá se, že letošek si oblíbil kontrasty. Do popředí se totiž dostávají jak něžně a nevinně kudrnaté a vlnité vlasy, tak i krátké a snad až mužské sestřihy. Aktuálním trendem pro toto jaro a léto jsou především střapaté klučičí sestřihy, které jsou naprosto geniální, vlasy jsou vzdušné, nemastí se tak rychle a lépe drží tvar.

Kromě toho krátké sestřihy samozřejmě ubírají na věku a jsou velmi sexy, energické, veselé, a vždycky v módě. Celkově mezi trendy vévodí asymetričnost, té můžete dosáhnout například kotletami, volbou různých délek (například po stranách kratší a na temeně delší vlasy), nebo bez potíží stylingem. Stále byste ale měly myslet na ženskost a smyslnost účesu, bez které se rozhodně neobejdete.

Krátké účesy vám nabízí velkou variabilitu
Hlavním trendem a zároveň i výhodou takovýchto sestřihů je především variabilita. Rozcuchaný asymetrický vzhled si hodíte na projížďku na kolečkových bruslích, „ulíznutý“ do práce, a lehce vzdušný na rande. Pokud jde o styly, vybere si asi každý. Krátký sestřih může být sportovní, elegantní, bláznivý, prostě jakýkoliv vás napadne, a to klidně během několika málo minut. Úprava krátkých vlasů je samozřejmě časově lehce náročnější než u dlouhých kadeří, které jenom pročísnete, ovšem výsledek jistě stojí za to. Pár minut ráno se stylingovými prostředky, a z domu vyráží do práce skutečná hvězda. 

Styling je pro tento typ účesů nejdůležitější
Emancipované ženy současnosti jistě ocení tyto praktické a elegantně důrazné krátké sestřihy odrážející drzost a odvážnost žen bojovnic. Pro styling krátkých účesů jsou nejlepší pěnová či gelová tužidla, popřípadě vosk (u nás jsou nejběžněji kdostání například Nivea vosk pro lesk vlasů 75 ml - 95 Kč, nebo oblíbená řada vosků značky Taft, 50 ml - 90 Kč) nebo dokonce guma (Schwarzkopf Professional Vláknitá guma 100 ml - 270 Kč). Konečně vám narostly vlasy po ramena a nikdo už vás nedonutí se ostříhat? Tak vyzkoušejte některý z našich účesů pro polodlouhé vlasy.

Krátké ale nejsou pro každého
Pokud máte ale momentálně vlasy dlouhé, a uvažujete o jejich ostříhání, nezapomeňte, že ne každému musí krátké vlasy slušet. Ke každému tvaru obličeje sedí něco jiného, a tak je rozhodně na místě poradit se s kadeřníkem, zda je vámi zvolený účes vhodný, či ne. Zde platí rčení „Dobrá rada nad zlato“ dvojnásob. Přeci jen, špatně vybrané tričko můžete kdykoliv zahodit, ale se špatným účesem už to není tak snadné. Krátký účes vás může změnit v dobrém i špatném směru. Nesmíte zapomínat, že krátké vlasy zvýrazní nejen hezké části obličeje, ale mohou silně zdůrazniti drobné nedostatky vašeho půvabu.

 

Zdroj obrázků: Ukhairdressers.com

ÚČESY VLASY JARO KRÁTKÉ VLASY KRÁTKÉ ÚČESY TRIČKO ŽENY DLOUHÉ VLASY ZNAČKY ÚČES POLODLOUHÉ VLASY TRENDY KRÁTKÝ ÚČES SESTŘIHY SESTŘIH KRÁTKÝ SESTŘIH KRÁTKÉ SESTŘIHY ROZCUCH

Související články

Oblékněte svou kuchyň kvalitně a stylově s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

Luxusní utěrky i zástěry překročily očekávání. Dopřejte své kuchyni luxus, který si zaslouží, v designu, který se vám líbí.

Celý článek

Tyhle tenisky jsou prostě NEJ!

Můžeme vás uklidnit, protože frčí tenisky, které jste jistě nosila i v létě a natolik jste si je zamilovala, že je ani nechcete sundat. Pokud takové nemáte, tak se pojďme společně podívat, které jsou trendy.

Celý článek