dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Kniha Móda - Obrazové dějiny oblékání a stylu

Přidat na Seznam.cz
Pokud něco bylo v módě, najdete to také v Módě. Buďte v obraze díky 480 stránkám evoluce Módy.

Chcete-li se oblékat nápaditě a osobitě, a vytvořit si tak svůj vlastní styl, jež vám bude maximálně vyhovovat, je třeba sledovat nejen nejnovější trendy, ale občas se také obrátit k tomu, co bylo předtím tedy až k samotným kořenům módy.

Ideálním průvodcem evolucí světové módy je výpravná obrazová publikace Móda, která vás provede staletími, během nichž se šaty z kusů řasených látek postupně proměnily v dnešní senzace přehlídkových mol.

Titul Móda není pouhou knihou, ale především osobním almanachem každého módního nadšence, kterého provede významnými okamžiky dějin módy a dá nahlédnout do dob, kdy se sukně zkracovaly, aby odhalily tu kolínko, tu punčošku, mládež oblékla džíny a vynalezla vlastní kulturu či dobu kdy se červený koberec stal přehlídkovým molem a celebrity začaly ve velkém navrhovat.

„Móda není něco, co najdeme jen v šatech. Móda je na obloze, v ulicích, móda souvisí s nápady, s naším stylem žití, se vším, co se děje.“

Coco Chanel

Knihy MÓDA lze zakoupit v internetovém knihkupectví bux.cz

 

Zdroj: EUROMEDIA, bux.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD MÓDA KNIHY EUROMEDIA HISTORIE MÓDY

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
About You fashion week

ABOUT YOU FASHION WEEK 2022

Módní přehlídka ABOUT YOU slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně.

Celý článek

Užijte si ještě pohodlnější a udržitelnější nakupování a méně času v obchoďáku

Už nemusíte složitě plánovat, jestli budete mít čas skočit na nákup a už vůbec se nemusíte tlačit ve frontách v obchoďáku! Objevte svět nakupování bez obav za skvělé ceny a užijte si báječný sortiment na jednom místě. Tak hoďte starosti za hlavu a užijte si více času s vašimi blízkými. Jsou tady Rohlik síly!

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek