dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Přidat na Seznam.cz
Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

zdroj: svolení hm.com

Diane Von Furstenberg vyzývá všechny své fanoušky, aby si pořídili nějaký originální kousek jejího kreativního světa, které kolekce, vytvořená ve spolupráci s H&M HOME, rozhodně nabízí! Najdete tady pro Dianu typické odvážné zvířecí potisky - zebrovaný nebo leopardí, vzory rtů ale také originální abstraktní vzory. Kolekce zahrnuje řadu dekorativních předmětů: vlněné přikrývky, potahy na polštáře, úložné boxy, podnosy, svíčky, šálky na espresso, malé talířky, vázy, květináče, plakáty či župan.


zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com

Mezi klíčové kousky patří vlněné oboustranné přikrývky, které se hodí jako přehoz přes postel nebo pohovku. Najdete tady ozdobné potištěné krabičky, do kterých můžete uložit vaše malé poklady, podnosy a řadu vonných svíček ve skleněných a potištěných dózách, které si můžete umístit po celém domě. Oblíbená vůně Diany - jantar - je součástí každé z velkých svíček v kolekci, zatímco čtyři menší svíčky jsou jedinečné interpretace vůně cedrového a santalového dřeva, jantaru a borovice. Tyto vůně osobně vybrala sama Diane. Sada šálků a podšálků na espresso krásně vynikne v každé kuchyni. Stejně tak barevné skleněné růžovo-oranžové kulaté vázy naplněny čerstvými jarními květinami oživí každý interiér.


zdroj: svolení hm.com

 

 
zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com

 


zdroj: svolení hm.com

 

"Potisky použité ve spolupráci H&M HOME jsou velmi ikonické. Potisk „Diane“ jsem vytvořila před 20 lety, když jsem založila společnost a symbol rtů pochází z obrazu, který vytvořil Andy Warhol, a já mu byla inspirací. Osobně miluji zvířecí potisky - zebra je pro moji tvorbu velmi typická. A také kombinace zářivé oranžové a růžové či černobílá kombinace, obě jsou mé oblíbené. Celá kolekce je báječná a já se nemůžu dočkat, až ji budu se všemi sdílet,“  říká Diane von Furstenberg.

 

Kampaňové fotky vznikly přímo v domě von Furstenberg a byly stylizovány samotnou návrhářkou, fotky v sobě nesou autentický výraz osobního stylu Diane. Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME bude k dispozici online na hm.com od pátku 16. dubna.


zdroj: svolení hm.com

 

Interview s Diane von Furstenberg 

Jaký je nejlepší způsob, jak najít svůj vlastní styl?
Někdy lidé hledají svůj styl a neuvědomují si, že jejich styl je takový, jací jsou oni sami. Čím jste upřímnější, tím více si najdete svůj vlastní styl a sebevědomí. Jde o to vlastnit to a přijmout, kým jste.

Podle čeho jste vybírala barevnou paletu pro tuto kolekci?
Jako základ pro mne byla kombinace černé a bílé barvy. Proč? Protože tuhle barevnou kombinaci dokážete sladit s čímkoliv. Dále jsem vybrala hodně oranžové – a to z toho důvodu, že miluji západ slunce - a hodně růžové - protože jsem žena. 


zdroj: svolení hm.com

Povězte nám víc o svých potiscích!
Jako designér se věnuji potiskům a vzorům celý svůj život. Doma mám obrovskou knihovnu různých vzorů a potisků. Většina z nich pochází z obrázků přírody. Fotoaparát mám stále u sebe, všude kam jdu a pořád něco fotím. Fotky potom zmenšuji a rozšiřuji, měním barvy.

Co pro Vás znamená výrok „OWN IT“ z plakátu H&M HOME?
Miluji slova a slovům věnuji důležitost a váhu, zejména tomuto slovnímu spojení: OWN IT. Vlastnit, to je jedna z důležitých věcí v životě, kterou máme. Vlastněte své nedokonalosti a stanou se vaší předností. Vlastněte svou zranitelnost a stane se vaší silou. 


zdroj: svolení hm.com

Co pro Vás znamená mít něco skutečně pod kontrolou?
Mít nad něčím kontrolu, je podle mě o závazku k sobě samému. Jediné, nad čím máte úplnou kontrolu, je váš charakter. Můžete přijít o zdraví, o své bohatství, o svou krásu nebo o svou svobodu, ale vždy si můžete zachovat svůj charakter. To je opravdu jediná věc, kterou vám nemůže nikdo vzít! 


zdroj: svolení hm.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN BYTOVÝ DESIGN H&M HOME H&M DIANE VON FURSTENBERG ROZHOVOR

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

ŽENY ZA MIXÁŽNÍM PULTEM: JAK TVOŘÍ ČESKÉ DJKY?

Dvě ženy, které milují hudbu a dokážou roztančit davy. První dáma českého DJingu, DJ Lucca, působí na české hudební scéně už více než dvě dekády. K rozhovoru přizvala i začínající talentovanou DJ Neomi. Jak obě hudebnice hodnotí své začátky a co by poradily začínajícím DJkám? 

Celý článek
HM kolekce

H&M STUDIO PŘICHÁZÍ S FUTURISTICKOU KOLEKCÍ

Přichází kolekce plná moderních až futuristických prvků nabitých optimismem, které oživí váš každodenní šatník. Nadčasovost a minimalismus jsou jen další přívlastky, které můžeme této kolekci připnout k dobru.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek