dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Přidat na Seznam.cz
Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

zdroj: svolení hm.com

Diane Von Furstenberg vyzývá všechny své fanoušky, aby si pořídili nějaký originální kousek jejího kreativního světa, které kolekce, vytvořená ve spolupráci s H&M HOME, rozhodně nabízí! Najdete tady pro Dianu typické odvážné zvířecí potisky - zebrovaný nebo leopardí, vzory rtů ale také originální abstraktní vzory. Kolekce zahrnuje řadu dekorativních předmětů: vlněné přikrývky, potahy na polštáře, úložné boxy, podnosy, svíčky, šálky na espresso, malé talířky, vázy, květináče, plakáty či župan.


zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com

Mezi klíčové kousky patří vlněné oboustranné přikrývky, které se hodí jako přehoz přes postel nebo pohovku. Najdete tady ozdobné potištěné krabičky, do kterých můžete uložit vaše malé poklady, podnosy a řadu vonných svíček ve skleněných a potištěných dózách, které si můžete umístit po celém domě. Oblíbená vůně Diany - jantar - je součástí každé z velkých svíček v kolekci, zatímco čtyři menší svíčky jsou jedinečné interpretace vůně cedrového a santalového dřeva, jantaru a borovice. Tyto vůně osobně vybrala sama Diane. Sada šálků a podšálků na espresso krásně vynikne v každé kuchyni. Stejně tak barevné skleněné růžovo-oranžové kulaté vázy naplněny čerstvými jarními květinami oživí každý interiér.


zdroj: svolení hm.com

 

 
zdroj: svolení hm.com


zdroj: svolení hm.com

 


zdroj: svolení hm.com

 

"Potisky použité ve spolupráci H&M HOME jsou velmi ikonické. Potisk „Diane“ jsem vytvořila před 20 lety, když jsem založila společnost a symbol rtů pochází z obrazu, který vytvořil Andy Warhol, a já mu byla inspirací. Osobně miluji zvířecí potisky - zebra je pro moji tvorbu velmi typická. A také kombinace zářivé oranžové a růžové či černobílá kombinace, obě jsou mé oblíbené. Celá kolekce je báječná a já se nemůžu dočkat, až ji budu se všemi sdílet,“  říká Diane von Furstenberg.

 

Kampaňové fotky vznikly přímo v domě von Furstenberg a byly stylizovány samotnou návrhářkou, fotky v sobě nesou autentický výraz osobního stylu Diane. Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME bude k dispozici online na hm.com od pátku 16. dubna.


zdroj: svolení hm.com

 

Interview s Diane von Furstenberg 

Jaký je nejlepší způsob, jak najít svůj vlastní styl?
Někdy lidé hledají svůj styl a neuvědomují si, že jejich styl je takový, jací jsou oni sami. Čím jste upřímnější, tím více si najdete svůj vlastní styl a sebevědomí. Jde o to vlastnit to a přijmout, kým jste.

Podle čeho jste vybírala barevnou paletu pro tuto kolekci?
Jako základ pro mne byla kombinace černé a bílé barvy. Proč? Protože tuhle barevnou kombinaci dokážete sladit s čímkoliv. Dále jsem vybrala hodně oranžové – a to z toho důvodu, že miluji západ slunce - a hodně růžové - protože jsem žena. 


zdroj: svolení hm.com

Povězte nám víc o svých potiscích!
Jako designér se věnuji potiskům a vzorům celý svůj život. Doma mám obrovskou knihovnu různých vzorů a potisků. Většina z nich pochází z obrázků přírody. Fotoaparát mám stále u sebe, všude kam jdu a pořád něco fotím. Fotky potom zmenšuji a rozšiřuji, měním barvy.

Co pro Vás znamená výrok „OWN IT“ z plakátu H&M HOME?
Miluji slova a slovům věnuji důležitost a váhu, zejména tomuto slovnímu spojení: OWN IT. Vlastnit, to je jedna z důležitých věcí v životě, kterou máme. Vlastněte své nedokonalosti a stanou se vaší předností. Vlastněte svou zranitelnost a stane se vaší silou. 


zdroj: svolení hm.com

Co pro Vás znamená mít něco skutečně pod kontrolou?
Mít nad něčím kontrolu, je podle mě o závazku k sobě samému. Jediné, nad čím máte úplnou kontrolu, je váš charakter. Můžete přijít o zdraví, o své bohatství, o svou krásu nebo o svou svobodu, ale vždy si můžete zachovat svůj charakter. To je opravdu jediná věc, kterou vám nemůže nikdo vzít! 


zdroj: svolení hm.com

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN BYTOVÝ DESIGN H&M HOME H&M DIANE VON FURSTENBERG ROZHOVOR

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Kolekce plavek a šatů spojená se sebeláskou a pozitivním pohledem na své tělo

To, jak nás hodnotí druzí, ovlivňuje i náš pohled na sebe samu. „Body positivity“ neboli pozitivní pohled na sebe a své tělo je velmi důležité, často však ženami nepřijatelné. Pojďme to letos v létě změnit, mít se ráda na tisíc procent, a to i přes veškeré „nedostatky“, které na sobě vidíme.

Celý článek

Hospoda a čepované pivo je u nás kulturní fenomén, říká Pavlína Kalousová, ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje

Přinášíme vám další ze série inspirativních rozhovorů s nejvlivnějšími ženami, tentokrát s Pavlínou Kalousovou, ředitelkou firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje.

Celý článek