dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Kolekce jaro 2018 Rachel Antonoff obsahuje méně morbidních vyjádření než dříve

Přidat na Seznam.cz
Velká kritika předchozích kolekcí návrhářky Rachel Antonoff přinesla v její kariéře změnu. Od tvůrčích způsobů prezentace kolekcí, tedy od tajemných vražd přešla k mladé a svěží práci.

Jaro 2018 pro Rachel Antonoff značí znovuzrození v té nejkrásnější podobě. Mladistvý pohled na sezónu, která nás sice čeká až za půl roku, ale rozhodně se v ní budeme cítit dospělejší. V kolekci se designérka zaměřila na detaily, proto z větší části upustila od nespočtu barev a grafických potisků. Těch v kolekci sice pár najdeme, ale v jemné podobě, nijak rušivé či nevkusné.

V základu čistá bílá linie podtržená červenými a modrými halenkami, sukněmi a šaty, nebo jen doplňky, které osvěží celkový outfit. Představení své kolekce  nafotila Rachel v klasické americké klidné čtvrti, před rodinným domkem, u vraku auta i na zahradě. Antonoff nazvala tuto sbírku „Odtamtud“, a ano, alespoň název kolekce značí něco málo s oním světem a morbidními představami návrhářky. Podle ní totiž trávíme příliš času přemýšlením o tom, jak vypadá nebe, místo toho, abychom přemýšleli, jak vypadá zem pro zemřelého.

Antonoff ve své práci uctívá svou mladší sestru, která zemřela, když byli Rachel a její starší bratr Jack mladí. „Ráda si představuju svou sestru, své prarodiče a mé dvě morčata, kteří stále žijí v tom domě v New Milford,“ řekla Antonoff.

Celou kolekci můžete vidět v naší galerii...

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RACHEL ANTONOFF SPRING 2018 NYFW NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek