dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

Kolekce jaro 2018 Rachel Antonoff obsahuje méně morbidních vyjádření než dříve

Přidat na Seznam.cz
Velká kritika předchozích kolekcí návrhářky Rachel Antonoff přinesla v její kariéře změnu. Od tvůrčích způsobů prezentace kolekcí, tedy od tajemných vražd přešla k mladé a svěží práci.

Jaro 2018 pro Rachel Antonoff značí znovuzrození v té nejkrásnější podobě. Mladistvý pohled na sezónu, která nás sice čeká až za půl roku, ale rozhodně se v ní budeme cítit dospělejší. V kolekci se designérka zaměřila na detaily, proto z větší části upustila od nespočtu barev a grafických potisků. Těch v kolekci sice pár najdeme, ale v jemné podobě, nijak rušivé či nevkusné.

V základu čistá bílá linie podtržená červenými a modrými halenkami, sukněmi a šaty, nebo jen doplňky, které osvěží celkový outfit. Představení své kolekce  nafotila Rachel v klasické americké klidné čtvrti, před rodinným domkem, u vraku auta i na zahradě. Antonoff nazvala tuto sbírku „Odtamtud“, a ano, alespoň název kolekce značí něco málo s oním světem a morbidními představami návrhářky. Podle ní totiž trávíme příliš času přemýšlením o tom, jak vypadá nebe, místo toho, abychom přemýšleli, jak vypadá zem pro zemřelého.

Antonoff ve své práci uctívá svou mladší sestru, která zemřela, když byli Rachel a její starší bratr Jack mladí. „Ráda si představuju svou sestru, své prarodiče a mé dvě morčata, kteří stále žijí v tom domě v New Milford,“ řekla Antonoff.

Celou kolekci můžete vidět v naší galerii...

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RACHEL ANTONOFF SPRING 2018 NYFW NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek