dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

KOLEKCE KABELEK DANY MORÁVKOVÉ F/W 2016/17

Přidat na Seznam.cz
Očekávaná nová kolekce dámských kabelek značky ELEGA by Dana M. před malým okamžikem spatřila světlo světa. Jste zvědavé jak dopadla?

Jistě jste už dávno zaznamenali, že jakmile padne zmínka o ELEZE, rozhodně nešetříme superlativy. Není proto prostšího vysvětlení, než že nám tahle ryze česká značka z malého městečka poblíž Hradce Králové jednoduše tak nějak přirostla k srdci.

Jasně, mohli bychom dlouze hovořit o jisté formě patriotismu, který v nás živí i obrovská zarputilost a úcta k řemeslným tradicím, jež ELEGA jako jedna z mála opravdu českých značek ve své tvorbě stále ještě uctívá.

Mnohem víc vás ale jistě bude zajímat nejnovější kolekce dámských kabelek, kterou před malým okamžikem v pražském Hotelu President oficiálně představila sama autorka, herečka Dana Morávková ve společnosti moderátora slavnostního večera Jana Čenského a spousty dalších VIP hostů, kteří stejně jako my s radostí přijali jejich pozvání.

ELEGA by Dana M. F/W 2016/17

Ano je to tak, přeci jen jsme se dočkali. Nová podzimní kolekce oblíbené značky kabelek ELEGA by Dana M. je na světě, a vy máte jedinečnou možnost exkluzivně zhlédnout a posoudit, jak celé dílo oblíbené seriálové herečky, ale také návrhářky, ve skutečnosti dopadlo.

 

Oblíbená psaníčka a stylové peněženky v sezónních barvách prostě nemohou chybět.

Dnešní povedené akce se také zúčastnily: Jana Švandová, Eva Perkausová, Iva Huttnerová, Romana Pavelková, Patricie Solaříková, Veronika Machová, Nikol Kouklová a mnoho dalších známých a zajímavých osobností.

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY NOVÁ KOLEKCE ELEGA BY DANA M. DANA MORÁVKOVÁ ELEGA

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

KIPLING VZDÁVÁ HOLD IKONĚ V NOVÉ KOLEKCI COCA-COLA

Nový rok přináší nové příležitosti! Letos se Kipling rozhodl spojit módu s optimistickým poselstvím a navázal spolupráci s jednou z nejuznávanějších značek na světě, společností Coca-Cola. V současných nejistých dobách tak vsadil na sílu soudržnosti, která ve světě stále dokáže dosáhnout velkých změn.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Pět kabelek, které by momentálně měla vlastnit každá žena

Zatímco styl se neustále vyvíjí a mění, investice do jedné správné věci vám může ušetřit čas i peníze. Proto je důležité, vybrat si tu správnou kabelku. Pokud o ni totiž budete správně pečovat, vydrží vám celý život. 

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek