dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně na Grace'n'Glamour

Přidat na Seznam.cz
Světově uznávaná šperkařka Věra Nováková poprvé představí svou nejnovější kolekci LINEA, v níž pracuje s drahými kameny, na prodejní výstavě Grace'n'Glamour.

Nová kolekce LINEA vám bude exkluzivně představena již 14. května 2015 a to v rámci prodejní výstavy českých návrhářů a šperkařů Grace'n'Glamour.

Návštěvníci oblíbené módní události tak budou prvními, kteří mohou obdivovat limitovanou kolekci prstenů z drahých kamenů.

Věra Nováková Jewellery připravila na sezonu Jaro/Léto 2015 speciální kolekci prstenů – svěží, barevnou, smyslnou. Věra s drahými kameny pracovala na samém začátku své kariéry a nyní se k nim opět na skok vrací.

Ve své nejnovější kolekci LINEA nechává promlouvat samotnou matérii drahého kamene. Ten není zasazen do lůžka, ale díky speciální, téměř neviditelné konstrukci nad prstem, jakoby levituje. Samotné zpracování je nádhernou prezentací jedinečného talentu. Kameny byly původně určeny k výrobě náhrdelníků či přívěsků, a proto jsou uprostřed provrtané. Uznávaná designérka ale dokázala tento handicap změnit ve výhodu – pomocí speciální stříbrné konstrukce prstenu vyzdvihla nejen estetickou krásu daného šperku, ale zajistila mu i plnou funkčnost a pohodlné nošení.

„Ze svých cest po celém světě si pravidelně vozím drahé kameny. Rozhodla jsem se je nyní spojit do jediné kolekce. Každý kámen má svůj příběh. Třeba ten velký kulatý tyrkys jsem si přivezla ze svého pobytu v New Yorku, kde jsem působila u slavného ilustrátora Petra Síse,“ říká Věra Nováková o nové kolekci.

Věra Nováková Jewellery dlouhodobě kráčí cestou neokázalého luxusu, vytříbené elegance a jemné senzuality. S touto mladou talentovanou šperkařkou, jejíž tvorba je zárukou dokonalého řemeslného zpracování a bezproblémové nositelnosti šperků, se na jarní Grace’n’Glamour můžete setkat tváří v tvář.

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA VĚRA NOVÁKOVÁ LIMITOVANÁ KOLEKCE PRSTENY KAMENY GRACE´N´GLAMOUR

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek