dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně na Grace'n'Glamour

Přidat na Seznam.cz
Světově uznávaná šperkařka Věra Nováková poprvé představí svou nejnovější kolekci LINEA, v níž pracuje s drahými kameny, na prodejní výstavě Grace'n'Glamour.

Nová kolekce LINEA vám bude exkluzivně představena již 14. května 2015 a to v rámci prodejní výstavy českých návrhářů a šperkařů Grace'n'Glamour.

Návštěvníci oblíbené módní události tak budou prvními, kteří mohou obdivovat limitovanou kolekci prstenů z drahých kamenů.

Věra Nováková Jewellery připravila na sezonu Jaro/Léto 2015 speciální kolekci prstenů – svěží, barevnou, smyslnou. Věra s drahými kameny pracovala na samém začátku své kariéry a nyní se k nim opět na skok vrací.

Ve své nejnovější kolekci LINEA nechává promlouvat samotnou matérii drahého kamene. Ten není zasazen do lůžka, ale díky speciální, téměř neviditelné konstrukci nad prstem, jakoby levituje. Samotné zpracování je nádhernou prezentací jedinečného talentu. Kameny byly původně určeny k výrobě náhrdelníků či přívěsků, a proto jsou uprostřed provrtané. Uznávaná designérka ale dokázala tento handicap změnit ve výhodu – pomocí speciální stříbrné konstrukce prstenu vyzdvihla nejen estetickou krásu daného šperku, ale zajistila mu i plnou funkčnost a pohodlné nošení.

„Ze svých cest po celém světě si pravidelně vozím drahé kameny. Rozhodla jsem se je nyní spojit do jediné kolekce. Každý kámen má svůj příběh. Třeba ten velký kulatý tyrkys jsem si přivezla ze svého pobytu v New Yorku, kde jsem působila u slavného ilustrátora Petra Síse,“ říká Věra Nováková o nové kolekci.

Věra Nováková Jewellery dlouhodobě kráčí cestou neokázalého luxusu, vytříbené elegance a jemné senzuality. S touto mladou talentovanou šperkařkou, jejíž tvorba je zárukou dokonalého řemeslného zpracování a bezproblémové nositelnosti šperků, se na jarní Grace’n’Glamour můžete setkat tváří v tvář.

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA VĚRA NOVÁKOVÁ LIMITOVANÁ KOLEKCE PRSTENY KAMENY GRACE´N´GLAMOUR

Související články

Slovenská návrhářka Ida Sandor se spojila s českou značkou KARA

Limitovaná dámská kolekce KARA x Ida Sandor vychází z potřeb současné ženy. Navrhla ji známá slovenská designérka, která si libuje v čistotě a minimalismu.

Celý článek

Jemná víla v podání návrhářky Heleny Mertlové

Souhra přírody, ženské krásy, něhy a křehkosti je v kolekci Heleny Mertlové cítit z každého kousku látky, z každého záhybu i barvy. Jaro / léto 2020 vnímá návrhářka velmi decentně.

Celý článek

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek

Co jsme se mohli dozvědět na podzimní módní události Life is fashion

Podruhé v tomto roce se mohli milovníci módy setkat nad skleničkou Prosecca s tvůrci nebo novými tvářemi české designové scény, tentokrát v prostorách Institutu módní tvorby. Kromě diskuzí nad radostmi a strastmi módního průmyslu se návštěvníci mohli také zúčastnit networkingu, na který byl tento večer zacílen.

Celý článek