dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Kolekce Navarila se představí na módní přehlídce v Dublinu

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Martina Nevařilová a její značka Navarila představí 29. listopadu v Dublinu svou nejnovější kolekci pro podzim a zimu 2018/2019.

Pruhy a linie kam se jen podíváte

Kolekci nazvala její autorka Martina Nevařilová LINEART neboli umění linek. Linky, linie a pruhy jsou ústředním motivem celé kolekce. Objevují se na fotkách ve formě různých stínů a prosvětlování liniového pozadí, tak v designu jednotlivých modelů. Na každém modelu najdete nějakou linku, která jako by propojovala styčné body celého modelu. Autorkou fotografií je česká fotografka Michala Pavlíková a modelkou se pro tuto kolekci stala tanečnice Jana Vrána.

Bavlněná příze jako jemnější náhražka vlny

Řada modelů v kolekci je z poloviny složena z certifikované bavlny a několik šatů je upleteno z bavlněné příze, která je jako materiál na omak příjemnější a jemnější než vlna, která není příjemná všem zákazníkům.

Cípatá sukně na vycházku i do společnosti

V kolekci můžete také najít šaty s rozevlátými cípatými sukněmi s velmi originálním designem, který se hodí jak na vycházku, tak do společnosti. Hlavně jsou tyto šaty zasazeny do podzimních i zimních barev a příjemného hřejivého materiálu. Prostě ideální kombinace, která kompromisně řeší potřebu vypadat elegantně i v chladném sychravém počasí, které nás jistě v příštích měsících čeká.

Originální svetry v pastelových barvách

Základní kolekce je pak tvořena hrubšími, ale i tak s příjemnými hřejivými svetry v pastelových barvách žluté, zelené, starorůžové a modré, abychom si mohli zavzpomínat na blížící se jaro. Luxus z těchto svetrů přímo dýchá, jelikož jsou utkány z melírované příze italského výrobce Linsieme z merino vlny s příměsí kašmíru. Abyste se mohli do směsice světlých jarních barev s podzimním a zimním nádechem doslova zanořit, byl pro ně zvolen speciální neobvyklý design chomoutovitých roláků, pletené šálokapuce či barevné nákrčníky.

Symbol české kvality

Kolekce bude slavnostně představena v Dublinu 29. listopadu 2018 v rámci akce Škoda Czech Fashion Show, pořádané Velvyslanectvím České republiky v Irsku, v Dublin City Hall. Značka NAVARILA je symbolem top české kvality pletené módy, a kromě českého trhu dodává své produkty i do několika zemí EU.

navarila.cz

Přidat na Seznam.cz
NAVARILA NAVARILA-DESIGN MARTINA NEVAŘILOVÁ ŠKODA AUTO ČESKÁ NÁVRHÁŘKA KAŠMÍR KAŠMÍROVÉ SVETRY ORGANIC BAVLNA ROLÁKY CÍPATÉ SUKNĚ

Související články

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek

Josefina Bakošová a její kolekce Symbióza

Úspěšná česká návrhářka Josefina Bakošová, kterou můžete znát i jako členku kreativního dua Ester a Josefina, vypustila do světa kolekci s názvem Symbióza, která předesílá, že se jedná o spojení několika elementů.

Celý článek

Roláky vládnou podzimu i zimě. Milují je ženy i muži!

Podzim je oficiálně tu se vším všudy a s ním i sezóna milující roláky. Jestli si ještě pořád nejste úplně jistí, tento článek vás o tom rozhodně přesvědčí.

Celý článek

Česká značka ROJI představila svou druhou kolekci plnou přirozenosti, síly a odhodlání

Představte si módní přehlídku na vysoké úrovni, propracované modely do posledního detailu, dechberoucí atmosféru a kolekci vzývající ženskou energii, sílu a eleganci. To je aktuální kolekce značky ROJI!

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Optické klamy, geometrie i nadčasovost v jarní kolekci IMRECZEOVA

Zdeňka Imreczeová miluje minimalistické a monochromatické kolekce. Tu aktuální však posunula o kousek dál a doplnila ji o náročné ruční prošívání.

Celý článek

Nadčasová podzimní kolekce Jitky Klett představuje MATRIX

Nemusíme chodit daleko, abychom si představili, co takový pojem Matrix v pojetí  Československé módní návrhářky znamená. Nejenom nadčasovost, ale také svět nových technologií.

Celý článek