dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Přidat na Seznam.cz
Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Košice Fashion Week & Summit 6. – 9. listopadu 2019. Jedinečná kombinace zážitků z exkluzivních módních přehlídek. Udržitelnost prostřednictvím rozvoje talentu a inovací je motto KFW.

Jitka Klett

Úspěšná Československá módní návrhářka nedávno představila svou novou kolekcIi MATRIX o které jsem vám již psali. Její jarní kolekce s názvem INTEGRITY, nasává atmosféru písečných dun a horkého slunce. Známá módní návrhářka také pořádá charitativní večery pro dobrou věc. Prozradila nám, že svou inspiraci čerpá ze všedního života.

Na akci proběhl velmi bohatý 4denní program od slavnostního zahájení, módních přehlídek, zajímavých přednášek, koktejlů, obchodních prezentací, různorodých workshopů až po promítání filmů.

Jitka Klett zazářila svou exkluzivní módní přehlídkou 7. listopadu ve 20:00 hodin. Část výtěžku z prodeje vstupenek byla věnována na podporu mladých talentovaných designerů EFA. Den poté byla v dopoledních hodinách módní návrhářka hostem na promítání filmu pod názvem „Young & Eco“. Projekt vzdělává a informuje o dopadu módního průmyslu na životní prostředí.

Mezi zúčastněnými byl i módní návrhář Jiří Kalfař, který patří mezi průkopnické české designéry. Kombinuje módu s vášní pro udržitelnost a environmentální povědomí. Pozvání přijala také ředitelka KFW Karolína Bosáková, která má 20 let zkušeností v módním průmyslu. Karolína vytvořila star-up European Fashion Accelerator a zastupuje Happy Hearts Fund Česká republika. Mezi hlavní partnery KFW patří Komerční banka, Vogue Salons, Motor-car Košice a hotel Dália.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKA KOŠICE FASHION WEEK KOŠICE JITKA KLETT MÓDNÍ NÁVRHÁŘI MATRIX INTEGRITY

Související články

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Francouzský designér navrhl kolekci pro JK Klett s názvem Black and White by Dorian Meyer

Úspěšná návrhářka Jitka Klett do svého týmu na půl roku přizvala mladého designéra z Francie. Jak se Dorianovi líbila stáž v Česku a co by rád z české módy přiblížil Francouzkám?

Celý článek

Návrhářka Jitka Klett představila svou novou kolekci v rámci pařížského týdne módy

Haute Couture kolekce francouzských módních domů pro rok 2022 doplnilo na Paris Fashion Week pět návrhářů z celého světa, mezi kterými byla za Českou republiku i Jitka Klett.

Celý článek

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek