dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Přidat na Seznam.cz
Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Existuje několik různých metod, které se v kosmetickém světě rok po roku vyvíjejí a umožňují tak ženám snadněji a dostupněji získat požadovaný efekt.

Nejznámější a jedna z prvních metod je klasika BLINK LASH STYLIST, tedy lepení řasy na řasu. Tato metoda působí velice přirozeně a v dnešní době je vyhledávaná zejména u starších dam. Velmi oblíbenou aktuální metodou je tzv. VOLUME LASH 3D-9D, objemovky“, při kterých se na jednu řasu nalepí více umělých řas tvořící vějířky. Tato metoda je časově náročnější, ale ve výsledku velmi působivá.

Vše kolem

Prodloužení řas samozřejmě není permanentní, většinou po 2 - 5 týdnech je potřeba zajít si na doplnění. Vaše řasy společně s těmi prodlouženými přirozeně padají, dalším důvodem může být špatné odličování, mnutí oka, časté namáčení a tak dále… To ve výsledku ovlivňuje dobu trvanlivosti nových řas. Pokud nemáte alergii na lepidlo, není se u této zkrášlovací varianty čeho bát. Zvýraznění očí a nabytí sebevědomí jsou božskými vedlejšími účinky!

Jak se o ně starat? Nic namáhavého. Jak už jsme psali, mnutí oka, namáčení vodou, špatné odličování, to vše narušuje vztah mezi přírodní řasou a tou nalepenou. Od kosmetičky byste měla dostat kartáček, který nenechávejte na dně taštičky s make-upem, ale rozhodně ho používejte ke každodennímu pročesávání, aby se řasy nezacuchaly a pro celkovou úpravu, která je také důležitá.

Kvalita, na tom záleží

Určitě vysoká cena nebo certifikát nezaručí kvalitní prodloužení. Přece jen jsou řasy na obličeji, a tedy každá chybička je nežádoucí. Než se někam objednáte, zkuste zjistit od kamarádky nebo z recenzí, jaké materiály kosmetička používá, a jak moc je šikovná. Nechtěná délka nebo použití mnoho lepidla dokáže narušit několik týdnu vašeho všedního života, proto za to nějaký ten čas a bádání opravdu stojí. To vše ale nemění nic na tom, jaký pocit máte, když vyjdete ze salonu. Ještě krásnější nové já. Tak co? Jdete do toho?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A ZDRAVÍ KRÁSA RADY REDAKCE PRODLOUŽENÉ ŘASY

Související články

Asijská restaurace Chilli & Lime: Rozkvetlá zahrada plná lahodných chutí

Jste milovníci asijské kuchyně, ale stále jste nenašli tu „pravou“? Nová restaurace Chilli & Lime v samotném centru Prahy vás uchvátí, to vám slibujeme!

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Hallstatt: Ráj na zemi

Malebné starobylé městečko ukryté v rakouských Alpách. Ročně tato obec přivítá přibližně milion lidí. Čím láká nespočet turistů?

Celý článek

Jak na fotografii snů? To vám prozradí talentovaná fotografka Michala Rusaňuková

Svoji profesionální dráhu fotografky začala v New Yorku. Charisma, emoce, drama, tvrdé přechody světel a stínů. Přesně to charakterizuje dechberoucí fotky Michaly Rusaňukové.

Celý článek

Fitbox: Terapie proti stresu

Jste permanentně ve stresu, chcete shodit přebytečná kila, zpevnit postavu a vybít ze sebe špatnou energii? Vyrazte na Fitbox, bojový nekontaktní sport, díky kterému budete opět šťastná.

Celý článek

Kam na wellness chvilky v České republice?

Milujete bublinkovou koupel, masáže nebo relax? Pak jste těmi pravými kandidáty na pozici wellnessáka. Kam si pro krásné chvilky přes víkend nebo ve volných dnech v týdnu zajet? 

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek