dnes je 18.07.2019 a svátek má Drahomíra

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Přidat na Seznam.cz
Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Existuje několik různých metod, které se v kosmetickém světě rok po roku vyvíjejí a umožňují tak ženám snadněji a dostupněji získat požadovaný efekt.

Nejznámější a jedna z prvních metod je klasika BLINK LASH STYLIST, tedy lepení řasy na řasu. Tato metoda působí velice přirozeně a v dnešní době je vyhledávaná zejména u starších dam. Velmi oblíbenou aktuální metodou je tzv. VOLUME LASH 3D-9D, objemovky“, při kterých se na jednu řasu nalepí více umělých řas tvořící vějířky. Tato metoda je časově náročnější, ale ve výsledku velmi působivá.

Vše kolem

Prodloužení řas samozřejmě není permanentní, většinou po 2 - 5 týdnech je potřeba zajít si na doplnění. Vaše řasy společně s těmi prodlouženými přirozeně padají, dalším důvodem může být špatné odličování, mnutí oka, časté namáčení a tak dále… To ve výsledku ovlivňuje dobu trvanlivosti nových řas. Pokud nemáte alergii na lepidlo, není se u této zkrášlovací varianty čeho bát. Zvýraznění očí a nabytí sebevědomí jsou božskými vedlejšími účinky!

Jak se o ně starat? Nic namáhavého. Jak už jsme psali, mnutí oka, namáčení vodou, špatné odličování, to vše narušuje vztah mezi přírodní řasou a tou nalepenou. Od kosmetičky byste měla dostat kartáček, který nenechávejte na dně taštičky s make-upem, ale rozhodně ho používejte ke každodennímu pročesávání, aby se řasy nezacuchaly a pro celkovou úpravu, která je také důležitá.

Kvalita, na tom záleží

Určitě vysoká cena nebo certifikát nezaručí kvalitní prodloužení. Přece jen jsou řasy na obličeji, a tedy každá chybička je nežádoucí. Než se někam objednáte, zkuste zjistit od kamarádky nebo z recenzí, jaké materiály kosmetička používá, a jak moc je šikovná. Nechtěná délka nebo použití mnoho lepidla dokáže narušit několik týdnu vašeho všedního života, proto za to nějaký ten čas a bádání opravdu stojí. To vše ale nemění nic na tom, jaký pocit máte, když vyjdete ze salonu. Ještě krásnější nové já. Tak co? Jdete do toho?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A ZDRAVÍ KRÁSA RADY REDAKCE PRODLOUŽENÉ ŘASY

Související články

Tip na výlety po České republice

Toulkami po Čechách aneb 5 tipů na výlety

Letní počasí v posledních dnech nepřeje vodním radovánkám, ale zato nižší teploty vřele uvítáte při cestovatelském dobrodružství. Nemusíte za ním ani výrazně daleko, naše země nabízí tolik krásných míst!

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte oleje Pravájá s nejcennějšími složkami

Připravili jsme si pro vás další soutěž. Tentokrát o tři vzácné a blahodárné oleje, které jsou zcela přírodního složení, testované na skutečných ženách a přináší naší pleti víc než jen léčivé účinky...

Celý článek
Letní drinky

Nejlepší letní drinky aneb V hlavní roli levandule

Levandule, slast pro naše tělo, duši, ale také chuťové pohárky. Must-have ingredience do letních osvěžujících drinků!

Celý článek

Dokonalá pedikúra do sandálků na pláž, na party či na festival!

Máte těsně před odjezdem na dovolenou a váháte, zda si zajít na pedikúru, nebo si tuto péči dopřát alespoň v rychlosti doma? Laky na nehty SpaRitual vyřeší vaše dilema. Neobsahují navíc žádné toxické složky!

 

Celý článek

Eco-Friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte konopnou kosmetiku české značky Cannor

Milujete přírodní kosmetiku stejně jako my? Pak jste na správné adrese! Značka CANNOR přináší snoubení čisté přírody s léčivými účinky v blahodárných výrobcích. Vyhrajte jeden ze tří balíčků právě teď.

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Revoluční novinka v kráse? 3D make-up tiskárna Mink bouří vody v kosmetickém průmyslu!

Představte si tiskárnu, na které si můžete vytisknout vlastní make-up. Nebo jakoukoliv z téměř 17 milionů barev. Přesně taková je Mink 3D tiskárna. Šikovná technologie, která se vám vejde do kabelky a můžete tak tisknout oblíbené obrázky kdekoliv a zkoušet si barvy, které chcete aplikovat jako make-up.

Celý článek

Podnikatel Karel Janeček představuje novou českou kosmetickou značku CANNEFF

Kosmetické výrobky značky CANNEFF v základu obsahují Cannabidiol, tedy jednu z látek, které se vyskytují v konopí a mají obrovský léčebný potenciál!

Celý článek