dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Přidat na Seznam.cz
Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Existuje několik různých metod, které se v kosmetickém světě rok po roku vyvíjejí a umožňují tak ženám snadněji a dostupněji získat požadovaný efekt.

Nejznámější a jedna z prvních metod je klasika BLINK LASH STYLIST, tedy lepení řasy na řasu. Tato metoda působí velice přirozeně a v dnešní době je vyhledávaná zejména u starších dam. Velmi oblíbenou aktuální metodou je tzv. VOLUME LASH 3D-9D, objemovky“, při kterých se na jednu řasu nalepí více umělých řas tvořící vějířky. Tato metoda je časově náročnější, ale ve výsledku velmi působivá.

Vše kolem

Prodloužení řas samozřejmě není permanentní, většinou po 2 - 5 týdnech je potřeba zajít si na doplnění. Vaše řasy společně s těmi prodlouženými přirozeně padají, dalším důvodem může být špatné odličování, mnutí oka, časté namáčení a tak dále… To ve výsledku ovlivňuje dobu trvanlivosti nových řas. Pokud nemáte alergii na lepidlo, není se u této zkrášlovací varianty čeho bát. Zvýraznění očí a nabytí sebevědomí jsou božskými vedlejšími účinky!

Jak se o ně starat? Nic namáhavého. Jak už jsme psali, mnutí oka, namáčení vodou, špatné odličování, to vše narušuje vztah mezi přírodní řasou a tou nalepenou. Od kosmetičky byste měla dostat kartáček, který nenechávejte na dně taštičky s make-upem, ale rozhodně ho používejte ke každodennímu pročesávání, aby se řasy nezacuchaly a pro celkovou úpravu, která je také důležitá.

Kvalita, na tom záleží

Určitě vysoká cena nebo certifikát nezaručí kvalitní prodloužení. Přece jen jsou řasy na obličeji, a tedy každá chybička je nežádoucí. Než se někam objednáte, zkuste zjistit od kamarádky nebo z recenzí, jaké materiály kosmetička používá, a jak moc je šikovná. Nechtěná délka nebo použití mnoho lepidla dokáže narušit několik týdnu vašeho všedního života, proto za to nějaký ten čas a bádání opravdu stojí. To vše ale nemění nic na tom, jaký pocit máte, když vyjdete ze salonu. Ještě krásnější nové já. Tak co? Jdete do toho?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A ZDRAVÍ KRÁSA RADY REDAKCE PRODLOUŽENÉ ŘASY

Související články

Justin Bieber spolupracuje na novém přírodním deodorantu

Zpěvák Justin Bieber se spojil se společností Schmidt's Naturals a společnými silami vytvořili deodorant s novou vůní.

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek
Cestování

Švédsko: země vlídných lidí

Ty nejkrásnější zážitky života pramení z cestování. Tentokrát se vydáme do středního Švédska. Co nabízí tato severská země?

Celý článek

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

Chcete oživit svojí make-up rutinu? Pořiďte si některou z top trendy kosmetických taštiček. Nádherné kousky, které vás osloví...

Celý článek

Den matek 2019: Nápady na dárečky

Den matek se opět blíží, pořiďte svým maminkám dáreček. Zaručeně je to potěší! Nadýchejte inspiraci u nás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek