dnes je 16.10.2019 a svátek má Havel

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Přidat na Seznam.cz
Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Existuje několik různých metod, které se v kosmetickém světě rok po roku vyvíjejí a umožňují tak ženám snadněji a dostupněji získat požadovaný efekt.

Nejznámější a jedna z prvních metod je klasika BLINK LASH STYLIST, tedy lepení řasy na řasu. Tato metoda působí velice přirozeně a v dnešní době je vyhledávaná zejména u starších dam. Velmi oblíbenou aktuální metodou je tzv. VOLUME LASH 3D-9D, objemovky“, při kterých se na jednu řasu nalepí více umělých řas tvořící vějířky. Tato metoda je časově náročnější, ale ve výsledku velmi působivá.

Vše kolem

Prodloužení řas samozřejmě není permanentní, většinou po 2 - 5 týdnech je potřeba zajít si na doplnění. Vaše řasy společně s těmi prodlouženými přirozeně padají, dalším důvodem může být špatné odličování, mnutí oka, časté namáčení a tak dále… To ve výsledku ovlivňuje dobu trvanlivosti nových řas. Pokud nemáte alergii na lepidlo, není se u této zkrášlovací varianty čeho bát. Zvýraznění očí a nabytí sebevědomí jsou božskými vedlejšími účinky!

Jak se o ně starat? Nic namáhavého. Jak už jsme psali, mnutí oka, namáčení vodou, špatné odličování, to vše narušuje vztah mezi přírodní řasou a tou nalepenou. Od kosmetičky byste měla dostat kartáček, který nenechávejte na dně taštičky s make-upem, ale rozhodně ho používejte ke každodennímu pročesávání, aby se řasy nezacuchaly a pro celkovou úpravu, která je také důležitá.

Kvalita, na tom záleží

Určitě vysoká cena nebo certifikát nezaručí kvalitní prodloužení. Přece jen jsou řasy na obličeji, a tedy každá chybička je nežádoucí. Než se někam objednáte, zkuste zjistit od kamarádky nebo z recenzí, jaké materiály kosmetička používá, a jak moc je šikovná. Nechtěná délka nebo použití mnoho lepidla dokáže narušit několik týdnu vašeho všedního života, proto za to nějaký ten čas a bádání opravdu stojí. To vše ale nemění nic na tom, jaký pocit máte, když vyjdete ze salonu. Ještě krásnější nové já. Tak co? Jdete do toho?

 

foto: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A ZDRAVÍ KRÁSA RADY REDAKCE PRODLOUŽENÉ ŘASY

Související články

Mariana Prachařová opět v roli modelky

Zpěvačka, influencerka a herečka Mariana Prachařová navštívila město módy – samotnou Paříž, aby se stala modelkou svému dvornímu kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi.

Celý článek

Beauty trendy pařížského fashion weeku

Nejlepší beauty trendy z přehlídkových mol pařížského fashion weeku, které si zamilujete, ale také hravě vykouzlíte i v domácích podmínkách. Slibujeme!

Celý článek

Nová pánská vůně značky Carolina Herrera představuje svůdnou dvojici Karlie Kloss a Eda Skreina

Další vůně v řadě s názvem „Bad Boy“ spatřila světlo světa. Módní dům Carolina Herrera považuje tyto týdny za ideální období pro zveřejňování svých novinek. Tou aktuální je nová toaletní voda pro muže.

Celý článek

Celosvětovou demonstraci v boji proti změnám klimatu podpořilo hned několik kanadských značek

Miliony lidí pochodovaly v páteční demonstraci po celém světě kvůli klimatickým změnám. Jen v Kanadě bylo hlášeno kolem 250 akcí. Celé hnutí podpořilo několik značek třeba právě tím, že uvolnily své zaměstnance k účasti na demonstraci a své prodejny na tento den zavřely.

Celý článek

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek

Připravte rty na podzim prostřednictvím přírodních pomocníků

Babí léto se velmi rychle přehoupne do chladných podzimních dní a nejenom naše rty budou potřebovat jinou péči než v posledních měsících. Maximálních účinků lze dosáhnout s čistě přírodními ingrediencemi, které fungují!

Celý článek

Pojďte se s námi zaposlouchat do vaší pleti

Každý den pro vás může být jiný. Každý den můžete vnímat aktuální potřeby své jedinečné pleti. A není k tomu potřeba nic extra složitého, pojďte do toho s námi…

Celý článek