dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Kosmetika na cesty

Přidat na Seznam.cz
Chystáte se na dovolenou? Ať už cestujete po Česku nebo do zahraničí, tak se vždycky hodí nějaká ta kosmetika, která bude pečovat o vaši pleť. Bez čeho se neobejdete a co vám zpříjemní dovolenou?

zdroj: unsplash.com

Každá žena potřebuje během cestování svoji kosmetickou taštičku. I když není možné sbalit veškerou kosmetiku, co máte v koupelně, nesmíte zapomenout na pár důležitých stálic. Pokud nechcete mít kufr plný kosmetických potřeb, myslete minimalisticky.

zdroj: unsplash.com

Krémy, gely, séra, oleje, šampóny a mýdla, co tedy sbalit a proč? Buď můžete skočit do obchodu a koupit si miniatury vašich oblíbených značek nebo zkusit sehnat vzorečky. Tahle varianta bývá většinou nákladná a zdlouhavá. Další možností je pořídit si sadu cestovních lahviček, které si naplníte vlastní kosmetikou. Můžete tak vzít všechny potřebné produkty, bez kterých se neobejdete. Je to velmi praktické i pro matky s dětmi, které toho potřebují více. Většinou se tyto nádobky prodávají i v průhledné kosmetické taštičce, abyste bez problémů prošly na letišti a měly tak přehled, co kde máte.

zdroj: pexels.com

Na co nesmíte zapomenout

V první řádně musíte přibalit hydratační krém, který pomůže vaší kůži s výživou v letních dnech. Nepostradatelným pomocníkem bude také opalovací krém nebo olej, ten budete potřebovat ve velkém, proto ani nemusíte brát vzoreček, pravděpodobně ho vypotřebujete celý.

zdroj: unsplash.com

Pokud nechcete část kufru věnovat pouze kosmetice, můžete si zabalit sebou kokosový olej, který vám zajistí hned několik potřeb. Můžete jej použít místo krému, jako masku na vlasy, deodorant, nebo dokonce i zubní pastu. O tomto skvělém pomocníkovi se můžete dozvědět více v tomto článku. Vlhčené ubrousky mohou být také užitečným typem k cestování, které vás odlíčí a navíc i osvěží.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY DÁMSKÁ KOSMETIKA KOSMETIKA NA CESTY POTŘEBNÁ KOSMETIKA KOSMETICKÁ TAŠKA RADY NA CESTU CO SBALIT

Související články

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek