dnes je 20.10.2019 a svátek má Vendelín

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Přidat na Seznam.cz
Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

V pražském baru pokřtila Barbora Mottlová svůj vůbec první videoklip, na kterém pracovala, jak sama přiznává, téměř rok. Kromě přátel Báry se křtu zúčasnilo i mnoho známých osobností, mezi nimi Zdeněk Troška, písničkář Pokáč, Václav Upír Krejčí, Petr Jančařík, Ondřej Urbanec, Jan Antonín Duchoslav. Za redakci Báře gratulujeme.

Co o něm říká sama Bára... 

Z klipu mám obrovskou radost. Lidem se moc líbí. Všechna ta úskalí, která ke křtu vedla, stála zato a dnes už vidím, že to bylo k dobru věci. Večer jsem si neskutečně užila, ale to mi dochází všechno až teď, jaký to byl nával emocí. Vždyť jsem taky byla obklopena přáteli a kolegy. Myslím, že na tomhle mráčku skvělého pocitu ještě chvilku pojedu 

 


FOTO: Petr Mráček

Barbora ve svém bláznivém videoklipu vystřídala hned několik outfitů, které byly opravdu famózní. Nemohl chybět ani její věrný psí společník Chico, kterého nechala Bára obarvit, a to stylově na růžovo. „Nemějte obavy", vzkazuje Bára všem ochráncům zvířat: „V psím salonu použili speciální barvy pro zvířata".

Když Bára požádala o účast na klipu svého hereckého kolegu Karla Zimu, neváhal ani minutu: „Musíme si pomáhat."  Totéž si určitě myslel i Muž Roku 2016 Josef Kůrka, který si též ve videoklipu zahrál.  

Premiéra nového videoklipu zde.. 

 

 

 

Hudbu a text složil Pokáč (Jan Pokorný), český písničkář a textař, který se věnuje převážně popové hudbě
Mix a mastering: Ondřej Žatkuliak, Rooftop
Produkce: Manaworld Creative
Režie a kamera: Ondřej Urbanec

 

Foto: Tomáš Janko
Barbora Mottlová 

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ jOSEF KURKA VIDEOKLIP ZDENĚK TROŠKA

Související články

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku- den pátý

Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den čtvrtý

Dneska jsme si dali se vstáváním pěkně na čas. Venku sice svítilo sluníčko, ale my jsme neměli kam spěchat. Přeci jen jsme na pracovní DOVOLENÉ a spoustu "práce" jsme už zvládli, dost toho viděli a nafotili. Vlastně největší dilema tohoto rána bylo, co si dáme k snídani.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den třetí

I dnešek si zasloužil výbornou a vydatnou snídani, a i když se dnes z pelíšku lezlo ještě hůř než včera, těšení na dnešní nemalé plány bylo silnější, a tak jsme se kolem půl deváté slezli v kuchyni.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den druhý

Po více jak jedenácti hodinovém spánku jsme se probudili do větrného a zamračeného rána. Dalším problémem byla i nefunkční wifi, což mělo na svědomí nepříznivé počasí. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - Den první

Kdo by nemiloval cestování a módu! A co to takhle spojit road trip ve skvělé společnosti plný kvalitního jídla, poznávání, focení, natáčení a srandy? Tomu nelze odolat, co myslíte?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek