dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

Přidat na Seznam.cz
Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších. 

V pražském baru pokřtila Barbora Mottlová svůj vůbec první videoklip, na kterém pracovala, jak sama přiznává, téměř rok. Kromě přátel Báry se křtu zúčasnilo i mnoho známých osobností, mezi nimi Zdeněk Troška, písničkář Pokáč, Václav Upír Krejčí, Petr Jančařík, Ondřej Urbanec, Jan Antonín Duchoslav. Za redakci Báře gratulujeme.

Co o něm říká sama Bára... 

Z klipu mám obrovskou radost. Lidem se moc líbí. Všechna ta úskalí, která ke křtu vedla, stála zato a dnes už vidím, že to bylo k dobru věci. Večer jsem si neskutečně užila, ale to mi dochází všechno až teď, jaký to byl nával emocí. Vždyť jsem taky byla obklopena přáteli a kolegy. Myslím, že na tomhle mráčku skvělého pocitu ještě chvilku pojedu 

 


FOTO: Petr Mráček

Barbora ve svém bláznivém videoklipu vystřídala hned několik outfitů, které byly opravdu famózní. Nemohl chybět ani její věrný psí společník Chico, kterého nechala Bára obarvit, a to stylově na růžovo. „Nemějte obavy", vzkazuje Bára všem ochráncům zvířat: „V psím salonu použili speciální barvy pro zvířata".

Když Bára požádala o účast na klipu svého hereckého kolegu Karla Zimu, neváhal ani minutu: „Musíme si pomáhat."  Totéž si určitě myslel i Muž Roku 2016 Josef Kůrka, který si též ve videoklipu zahrál.  

Premiéra nového videoklipu zde.. 

 

 

 

Hudbu a text složil Pokáč (Jan Pokorný), český písničkář a textař, který se věnuje převážně popové hudbě
Mix a mastering: Ondřej Žatkuliak, Rooftop
Produkce: Manaworld Creative
Režie a kamera: Ondřej Urbanec

 

Foto: Tomáš Janko
Barbora Mottlová 

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ jOSEF KURKA VIDEOKLIP ZDENĚK TROŠKA

Související články

Barbora Mottlová představuje svůj vlastní Merch - free to Be Me

Bára Mottlová je bezesporu žena činu. Od herečky a zpěvačky, přes modelku až po pokladní? Rozhodně ano! Mrkněte na její první limitovanou edici denim bundiček.

Celý článek

Barbora Mottlová a Pepa Kůrka si užívali slunečný víkend na Lipně

Nejsledovanější pár českého showbyznysu zamířil o víkendu na Vodní nádrž Lipno. Bára Mottlová a Pepa Kůrka rozhodně nelenili, stihli toho za tři dny opravdu hodně. Projeli se lanovkou do koruny stromů, půjčili si člun, opalovali se na krásné pláži a mnoho dalšího.

Celý článek

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den šestý

Tohle ráno bylo opravdu lenivé a pozvolné... Vždyť už jsme toho za necelý ten týden hodně procestovali, poznali, nafotili a snědli...

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku- den pátý

Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den čtvrtý

Dneska jsme si dali se vstáváním pěkně na čas. Venku sice svítilo sluníčko, ale my jsme neměli kam spěchat. Přeci jen jsme na pracovní DOVOLENÉ a spoustu "práce" jsme už zvládli, dost toho viděli a nafotili. Vlastně největší dilema tohoto rána bylo, co si dáme k snídani.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den třetí

I dnešek si zasloužil výbornou a vydatnou snídani, a i když se dnes z pelíšku lezlo ještě hůř než včera, těšení na dnešní nemalé plány bylo silnější, a tak jsme se kolem půl deváté slezli v kuchyni.

Celý článek